Чавонадо• 17 октября в 08:54

Посоветуйте пожалуйста куда лучшее поехать на экскурсию в Драгобыч или в Сходниц

Находимся в Трускавце и хотим поехать сами на автобусе и думаем где интереснее в Драгобиче или в Сходнице.И где будет лучше ходить пешком ,мы без машины .
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 17 октября в 08:56
Східниця
Мати драконів• 17 октября в 08:57
Аж кровь из глаз от вашего написания Дрогобыч
Доль Чекомбана• 17 октября в 08:58
вам в Дрогобич, хоч назву міста почнете правильно писати
А у нас макарошки• 17 октября в 09:07
Дрогобич, Східницю не люблю. А в Дрогобиче вже була багато разів.
Язвочка• 17 октября в 09:11
Дрогобич, там є що на відміну від Східниці подивитися, бо в Східниці ви лише воду з різних джерел поп´єте і на реконструкцію старого городища вийдете - УСЬО.
А в Дрогобичі погуляєте по місту, підніметесь на їхню вежу, якщо буде відчинено то зайдете в католицький собор, можете поїхати на екскурсію на стару солеварню.
Ми відпочиваємо в Східниці, але погулять їздемо завджи в Дрогобич.
Ще в Борислав можете проїхать - там в парку стоять працюючі нафтові качалки, зузей цікавенький, ресторанчик на мосту чудовий
Госпожа Белладонна• 17 октября в 09:14
А на що в Східниці дивитися? на село з готелями?
В Тустань не поїдете, бо там не ’лучше ходіть пєшком’
Дрогобич - історичне цікавезне місто, з музеями, театром, солеварнею, церквами.
Банка з медом• 17 октября в 09:36
Дрогобич- церква св.Юрія, солеварня. Центр гарний
Східниця селище для лікування і вживання води, одна центральна вулиця
Я_уеду_жить_в_Лондон!• 17 октября в 09:37
В Дрогобыче нечего смотреть кроме солеварения, а Схидниця красивее природа, нам нравится Моршин хоть и маленький, но там есть лесное озеро,э парк шикарный!
Пффф 100%• 17 октября в 09:40
1. Дрогобыч. По теме- Сходница- это село с одной длинной улицей, там природа и источники, те по сути это прогулка в лес , не более, дрогобыч- старый город с богатой историей, ратуша, солеварнч, старые храмы, красивые дома, посмотрите фото в инете и поймёте, куда хотите
ЛісАпетная• 17 октября в 09:49
Но в Тустань мне кажется стоит тоже выбраться, представляю как там сейчас красиво, были там летом и очень хотела бы побывать осенью
Щедрик ведрик• 17 октября в 10:08
Ответ дляОчЕнЬ ЧуЖаЯ
Східниця
А що в Східниці дивитися? Відпочивали там. То, так, гуляти є де там, але щоб на екскурсію, да ще автобусом- не бачила. Машиною їздили і Тустать.
КрестьянинДиор• 17 октября в 10:19
йой, з таким написанням краще нікуди не їдьте(. Вже весь Дрогобич, Трускавець, Східниця стали як частина москальщини, української мови майже не чути((
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 17 октября в 11:51
Ответ дляЩедрик ведрик
а в Дрогобичі що дивитися?) те ж саме)
Личко Невеличке• 17 октября в 12:31
Ответ дляКрестьянинДиор
А у Вас українсська мова??? Ага! Суржик дикий , що капець. Українською і не пахне. Так що. краще мовчить зі своіми ЙОЙ, ТОЙВО та інше.
КрестьянинДиор• 17 октября в 12:45
Ответ дляЛичко Невеличке
Нехай краще буде український суржик, ніж москальське а-кання!!!
Личко Невеличке• 17 октября в 13:00
Ответ дляКрестьянинДиор
Тобто, признаєте, що суржик капець який, немає і близько УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ ))) А ще слово ’лопАти’.!!! Виявляється -- це зловити, спіймати. Це укр/мова? Ви пишаєтесь укр мовою, просто жесть. А що кажете... ХЗ. Так що покуріть у стороні. І вчить українську. І відчипитесь, взагалі, від русько мовних.
КрестьянинДиор• 17 октября в 13:39
Ответ дляЛичко Невеличке
шановна, шуруйте на мАскву, там вам суржик не буде вуха різати і лАпати))). І, головне, навкруги будуть одні руськомовні)
автор Чавонадо • 17 октября в 16:21
Всем спасибо за советы ,съездили в Дрогобыч очень понравилось ,напомнил Львов .
А у нас макарошки• 17 октября в 20:20
Ответ дляЩедрик ведрик
Їздять екскурсії. Прогулянка по парку, 2 джерела і в наступний пункт.
А у нас макарошки• 17 октября в 20:20
Ответ дляЧавонадо
Радію за вас. Дрогобич - файне місто.
автор Чавонадо • 17 октября в 22:05
Ответ дляА у нас макарошки
Радію за вас. Дрогобич - файне місто.
Дякую вам !