Садоводница• 17 октября в 10:59
Чернігів, що це коїться. Діти взагалі не ходять до школи
Це вже якийсь абсурд просто. Спочатку ходили , може тиждень два , потім часті тривоги , перевели на змішану форму , тобто 2 дня вдома , 2 дня в школі , в укриття. Зараз вже місяць діти вдома - дистанційно , при цьому коли тривоги , то зуми не проводять , а тривоги постінно , тобто діти можна сказати на самонавчанні. Коли то скінчится не відомо , а якщо і підуть до школи - то тепла нема , кормити не будуть , проблеми в них з тендером , світла немає. Хоча в школі є генератор + сонячні панелі , а вдома не у всіх є світло . Це просто якесь свавілля вже... Школа в селі - 5 км від міста - всі навчаються в укритті , а Черніг таке враження що знущання якесь над дітьми і над батьками
Ответ дляМама Никитки-2
Ви мені будете про відведення землі розказувати? 😂
Я вам ще раз кажу в Чернігові вільної землі немає. Більше того, половина міста знаходиться в першій археологічній зоні.
Я ж говорю, пипец проблема в войну, да. На Конституцию хер положен, но землю нельзяяяяя переназначить, однозначно. Закон же соблюдать надо, хехе
Вакцениро Вона• 17 октября в 16:02
Ответ дляПишу вірші, дорого
в 10-11 класі Вам потрібні будуть репетитори, от і все. Навіть діти, які вчилися очно, потребують репетиторів. На жаль, школа в будь - якому випадку до НМТ не готує, так що краще відкладайте кошти, моя вам порада, як мамі, дитина якої минулого року стала студенткою і друга дитина якої у 9 класі зараз в Києві. Готуйте кошти і шукайте курси/репетиторів. На жаль.
Ну це якщо у вас є ціль на максимальний бал,і на конкретну спеціальність.Мені здається зараз вступити більше можливостей ніж 10 років тому,я не кажу вже про дев´яності.Дитині ж не треба 4 репетитори? Ну може комусь математику ,комусь іноземну підтягнути.
Ашотакоя• 17 октября в 16:04
Автора возмущает,что при онлайне учителя не проводят уроки.У нас также и меня это тоже ’бесит’.При этом постоянные темы ,какая у учителей тяжёлая робота и когда им поднимут зарпату .
Вакцениро Вона• 17 октября в 16:09
Ответ дляОченьценная
Тут была тема- кипеш про то что КПИ переводит всех на офлайн обучение
По факту майже в усіх вузах Києва і лівобережної половина навчання онлайн.
Мама Никитки-2• 17 октября в 16:31
Ответ дляPrervana
Щоб змінити цільове призначення треба мати вільну землю.
Ви можете зрозуміти, що вільних земель немає?
ПС в містах майже вся земля під забудову. Нема шо змінювати.
Госпожа Белладонна• 17 октября в 16:41
Ответ дляБриджит_Фрикандо
Ви розумієте значення слова побудували ? В метро виділили приміщення під проведення уроків, завезли парти, дошки. Ніхто нічого не будував, метро вже було. А в Чернігові є метро? Як ви собі уявляєте таку ’побудову ’?
Уже й нових підземних шкіл з десяток побудовано, не тільки метро!
Яичница с беконом• 17 октября в 17:01
Ответ дляПерша на селі
Куда ходят большинство ?
На Шевчике, на Песках, Космосе ?
В городе 12 подземных школ.
Сундучок с каникулами• 17 октября в 17:24
Ответ дляЗ горіха зерня
И что? Что вам даст та школа, война как бы, на все пофиг, лишь бы в школу ходил, поражают такие мамаши
А пофиг им.Абы не дома.
Подумаешь ракеты.
Сундучок с каникулами• 17 октября в 17:26
Ответ дляСадоводница
в укритті школи дітям безпечніше , ніж самим вдома на поверху багатоповерхівки
Так заводите ребенка в укрытие и сидите с ним там.
ДваДваВісім• 17 октября в 17:49
Это какой ум надо иметь или не иметь , чтоб взять в прифронтовом месте расписать где есть дети.
Рекламама• 17 октября в 18:13
Ответ дляПросто болталка
Выезжать вам нужно, раз такие проблемы, а не сидеть на попе смирно
Мы в прошлом учебном году весь учебный год не ходили. В этом неделя через неделю если позволяет ситуация. Сумская область
Рекламама• 17 октября в 18:14
Ответ дляСуцільна зрада
Это да, но у автора такие претензии, вроде бы тревоги учителя сами включают и свет выключают и обстреливают тоже наши
Свет не проблема. В школах генератор. С остальным согласна
Ответ дляМама Никитки-2
Когда надо, то находят варианты и пользуются всеми рычагами, присущими режиму военного положения. Вот прям проблема землю забрать под нужды страны
Карапулька• 17 октября в 18:44
Ответ дляМама Никитки-2
А чого їх нема? хто прийняв рішення розпродати всі землі? ну чудасія справжня, землі взяли і продались усі
ну нічого, нехай дітки без освіти посидять, потім поїдуть на польских заводах працювати, Україні вони не треба, у нас ще баби нарожають
Можна примусово видати указ щоб народжували по 5 дітей на рік і заборону абортів, а хто не згоден - вилавлювати і заплідняти прямо на вулиці
Тра Ля Ля• 17 октября в 18:45
Ответ дляАнонім Завгосп
Я вам больше скажу: у моего ребенка в Харькове с начала войны дистанционка уже почти 4 года (только раз в неделю ходят в метро на 3 урока).
А моя взагалі не ходить, п´ятий рік на дистанційні. То ковід, то війна. Підземні школи місць мало.
Анонім Завгосп• 17 октября в 18:46
Ответ дляТра Ля Ля
Отож((( Моя нормально только младшую школу отучилась, потом ковид и война, а сейчас она уже в 11-м классе...
Чудо в декрете• 17 октября в 18:52
Ответ дляСадоводница
отож , а влада ніяк не може підготуватися , все по карманам тягне , той же Харків - також прикордоння під обстріламии, але построїли підземні школи , укриття і дітки навчаються
Так приезжайте в Харьков, учиться в школе будете. Прям даже не смешно стало. 4 год онлайн, и то одно название, что онлайн.
Моторошні троянди• 17 октября в 19:47
Ответ дляСадоводница
Ну по селам там навряд підземні школи будували. То ви теж зрівняли обласний центр і село
Молчунья• 17 октября в 19:53
Ответ дляСадоводница
так немає он лайну , кинули тему ,які вправи і ніхто ті уроки не проводить
Автор, ви не зрозуміли - в Україні найкраща освіта в світі, на Порадниці це постійно підкреслюють. Як і медицина.
Играю у края• 17 октября в 19:55
Ответ дляСадоводница
???? ви серьозно , всі абсолютно всі школи в місті зачинені і сьогодні зранку вже написали що до 24 жовтня жодна зі шкіл не відновить роботу навіть в ротаційному режимі . то що ви проголосували у вашій группі класу це взагалі не має ніякого сенсу . міська рада прийняла рішення що діти в школи не ходять , хоч і більшість голосів була за ротаційне навчання .
А ви не задумувалися хоча б на секунду, що по школі приліт під час навчання може бути. Можливо, влада має якісь на це розвіддані чи т.п. В такому разі вам буде пофіг на знання дитини, повірте оте укриття не врятує дітей...
Сама я теж в Сумскій обл. Діти теж не вчаться, але в нас прилітало по школам, слава богу, без дітей
Молчунья• 17 октября в 20:03
Ответ дляСадоводница
наприклад ось як тут побудували
Давайте просто порадуємо. На обладнання підземної школи витратили 90 тис доларів.
Хто робив недавно ремонт, скільки квадратів можна відремонтувати на ці гроші? Так це поверхня. А під землею потрібні системи кондиціонування, укріплення стін і стелі, щоб не посипалися на голови, захист від вологи і холода. То яка площа того укриття? І скільки дітей в школі вчиться? Ну брехня ж повна про будівництво підземної школи за 90 тис доларів...
Кондуктор троллейбуса• 17 октября в 20:27
Ответ дляМолчунья
Ось у нас в місті планують, які там тисячі...
Небоброїдка• 17 октября в 20:28
Ответ дляСадоводница
Яка школа? В нас проводять всі уроки, крім коли підвищення небезпека і то, питають, якщо є бажаючи то проводять. Це вже питання до керівництва саме вашої школи. В школу після канікул повинні вже вийти, якщо ситуація буде така як зараз. Поки немає опалення, там температура + 14, що не відповідає сан.нормам.
Небоброїдка• 17 октября в 20:31
Ответ дляСадоводница
В нас є одна громада , дуже близько до міста , там побудували нову підземну школу , але місця там за секунди були вже зайняті , бо дуже близько і ходить міський автобус.
В тій громаді постійно прилітає, якщо ви не в курсі. Краще вже вдома.
Небоброїдка• 17 октября в 20:33
Ответ дляБочка порохУ
Автор говорит, хорошее
Я уточняю
Я не видела хороших укрытий, где реально проводить уроки
Обычно, это классы разных возрастов. Сидят в перемешку
Парт у них нет, только лавки или стулья
Сидят в телефонах до отбоя. В подземных школах никогда не была
Я уточняю
Парт у них нет, только лавки или стулья
В нашій школі нормальне укриття, а не підвал. Стоять парти, комп´ютери і все що потрібно для навчання. В місті проблема зараз зі світлом. Генератори всю школу не тягнуть.
Небоброїдка• 17 октября в 20:34
Ответ дляСадоводница
в нас не підвал , в нас велике приміщення , раніше там був тир
3 школа?
Мама Никитки-2• 17 октября в 21:02
Ответ дляКарапулька
Ви щось таке цікаве розказуєте, шо я навіть не знаю шо і сказати. Площа Чернігова всього 75 кВ км. На цій площі живе біля 300 тис людей. Дійсно, де ж та земля ділась. Мабуть олігархи скупили и чекають поки ціна виросте 🤦🏻♀️
Щодо іншого вашого бреду, то ви країною помилились. Баби нарожають це до кацапії
Мама Никитки-2• 17 октября в 21:02
Ответ дляPrervana
Так я ж у вас запитала, що зносити пропонуєте? Будинки? Чи існуючі школи?
Мама Никитки-2• 17 октября в 21:05
Ответ дляМолчунья
Автору марно про це розказувати. Вона використовує виключно інформацію обс.
Покрасити стіни і перенести парти багато розуму не потрібно. З 90 ьис явно половину вкрали, як не більше