Кусачая Я• 17 октября в 17:16
Що робити, якщо дитина постійно порушує дисципліну в класі?
Мусик Пусик• 17 октября в 17:19
Радіти. Неординарна особистість росте. Не стадо. Мамина радість.
Дівчина Бобула• 17 октября в 17:20
Ответ дляМусик Пусик
какой элегантный сарказм
Ответ дляМусик Пусик
Вы смеётесь, а я реально встретилась с таким подходом у мамы, до этого больше воспринимала как утрирование.
Мальчик посреди урока доставал еду из рюкзака, ел, пил. Мог встать, походить.
Когда учитель пыталась с его мамой поговорить, она сказала - если другие дети хотят учиться, пусть не отвлекаются на него, он не стадо делать то, что все.
Медсестричка• 17 октября в 17:25
Ответ дляДеловитая
Послушаю. У самой такой
Что тут слушать воспитывать надо. книжки читайте о воспитании и беседуйте постоянно.
Медсестричка• 17 октября в 17:26
Ответ дляSo_so
А другие дети что?
Бутерброд и я• 17 октября в 17:28
Ответ дляSo_so
Цікаво, що її сформувало такою. Коли це відбулося...донька матері, яка в 90-ті тягала торби за кордон і шукала папіка, щоб це не робити? І було не до виховання доньки?
Просто цікаво, ким породжений, в яких умовах формувався такий типаж. Вона ж не одна, їх маса таких.
Ответ дляБутерброд и я
Я не знаю
Не любовница• 17 октября в 17:32
Ответ дляМедсестричка
Які книжки порекомендує е?
Медсестричка• 17 октября в 18:04
Не любовница• 17 октября в 18:34
Ответ дляМедсестричка
Така мені дуже допомогла свого часу
Ну, значить у вас був не важкий випадок, якщо просто книжка допомогла. Я коли іноді слухаю про важкий підлітковий вік у їх чад, мені просто смішно, бо вони і уявлення не мають наскільки складно може бути,і те що вони називають важкий, то просто квіточки. Зі свого досвіду можу сказати, що нічим книжки не допомагають,всі ті поради часто є абсолютно недієвими
Батьки зовсім інші: і вчились, а діти не хочуть, і поведінка була ідеальна на відміну від теперішніх дітей. Взагалі по поведінці дітей зараз важко оцінити батьків, як колись в 90 - зразу було видно. Ми з чоловіком : двоє заучок і відмінників а дитина відірва, ще і вчитись нема ніякої мотивації.
Медсестричка• 18 октября в 20:33
Ответ дляНе любовница
Та шо вы. Ну конечно же у всех пыль а вот у вас реалные проблемы. Вам самой надо на консультацию. Вы потрясающе токсичная
Не любовница• 19 октября в 02:33
Ответ дляМедсестричка
Здається ви охарактеризували себе. Самокритика, це добре Якщо ви не розумієте, що с серйозними проблемами книжечки не допомагають, ну то й таке, хай буде так. Вам мабуть повезло, що ви не знаєте гіршого варіанту