Триндичіха Байрактар• 19 октября в 09:43

"Збивають закон". Гетманцев звинуватив OLX у дезінформації про податок на оголош

Голова фінансового комітету Верховної Ради Данило Гетманцев заявив у Telegram про спотворення інформації щодо законопроєкту №14025, який пропонує запровадити міжнародний автоматичний обмін інформацією про доходи, одержані через цифрові платформи.

15 жовтня законопроєкт, який уже назвали "податок на OLX", підтримав профільний парламентський комітет.

Сама платформа OLX зазначала, що документ не відповідає, як декларують, законодавчим нормам Євросоюзу. Проєкт "загрожує мільйонам українців, які продають старі речі онлайн, без комерційної мети", цитує заяву платформи "Інтерфакс-Україна".

У компанії звернули увагу на те, що людям доведеться превентивно сплачувати податок, навіть якщо річний обіг продажу не перевищує €2 тис. (приблизно 97 тис. грн).

Гетманцев каже, що в законопроєкті "немає жодної попередньої сплати податків", а комітет ухвалив рішення "про надання пільги €2 тис. незалежно від кількості продажів кожному українцю".

"Нагадую, що зараз, уже років 20, усі продажі будь-якого рухомого майна людей оподатковуються. Цю несправедливість ми і прибираємо. Окремо хочу звернутися до електронних платформ, які порушують закон, поширюючи недостовірну інформацію. Якщо ви не розумієте, що у зв´язку з діючою нормою про оподаткування всього, що рухається, ви й усі ваші клієнти є у, мʼяко кажучи, вразливій позиції, а запропонований закон у ваших і ваших клієнтів інтересах – раджу вам змінити юристів", – написав нардеп.
navariya• 19 октября в 10:26
OLX уже готов.
Практически, ни одного объявления бесплатно нет.
Но есть альтернативы им. Они уйдут с рынка, как когда-то и другие.
Одни сожрут других.
автор Триндичіха Байрактар • 19 октября в 10:26
Ответ дляnavariya
OLX уже готов.
Одни сожрут других.
А кто хоть слышал про те альтернативы?
navariya• 19 октября в 10:27
Ответ дляТриндичіха Байрактар
А кто хоть слышал про те альтернативы?
Кому нужно, почитают в инете. Я уже переезжаю.
автор Триндичіха Байрактар • 19 октября в 10:29
Ответ дляnavariya
На кидстафф?
navariya• 19 октября в 10:34
Ответ дляТриндичіха Байрактар
На кидстафф?
Я такого не писала.
автор Триндичіха Байрактар • 19 октября в 10:35
Ответ дляnavariya
Я такого не писала.
А в куда? Я тоже пойду в туда.
Черный Ловелас• 19 октября в 10:38
Ответ дляТриндичіха Байрактар
А в куда? Я тоже пойду в туда.
Будем встречаться по вечерам на гаражах и передавать баулы с кружевными трусами, а шо робить времена счас такие настали, налоговая давит со всех сторон.
автор Триндичіха Байрактар • 19 октября в 10:39
Ответ дляЧерный Ловелас
Скоро и на контрабанду трусов перейдем. Колумбийцы помогут.
Черный Ловелас• 19 октября в 10:39
Ответ дляТриндичіха Байрактар
И расчитываться в твердой-жидкой валюте, обмен трусы - на водку.
автор Триндичіха Байрактар • 19 октября в 10:40
Ответ дляЧерный Ловелас
Водка универсальная валюта, даже если нет отопления.
Черный Ловелас• 19 октября в 10:41
Ответ дляТриндичіха Байрактар
А трусы универсальное средство можно носить на жопе, можно на голове а можно полы протирать.
автор Триндичіха Байрактар • 19 октября в 10:41
Ответ дляЧерный Ловелас
надо подумать куда их еще приспособить...
Черный Ловелас• 19 октября в 11:15
Ответ дляТриндичіха Байрактар
Можно трусами затыкать ванну вместо пробки, можно кинуть трусами в человека в знак протеста, применений 1000
автор Триндичіха Байрактар • 19 октября в 11:24
Ответ дляЧерный Ловелас
Елена1265• 19 октября в 11:44
Ответ дляnavariya
Так если только вы знаете про эти альтернативы, кто у вас будет покупать?
автор Триндичіха Байрактар • 19 октября в 11:51
Ответ дляЕлена1265
Только те кто знаю. А никто не знает