Я сьогодні в Києві проїздом, без автомобіля. По своїй наївності після Варшави вирішила проїхатись столичним громадським транспортом. Все убоге, старе і вонюче. Метро обняти і плакать. Після Варшави це небо і земля. Я не знаю, що в Україні можна хвалити аж настільки, чого нема за кордоном, крім можливості наколоти губи і зробити недорогий манік. Ну і ресторани подекуди прикольні. І всьо. Тротуари і дороги у Києві подекуди гірше ніж у Кривому Розі. Я по закритим ЖК не ходила, але... там де я ходила - настроїли якоїсь куйні так, ніби робили це з закритими очима, наліпили горбатого до стіни, уродство за яке я повідривала би руки. Підкажіть якісь гарні місця у Києві шоб відійти від того убожества шо я побачила
Belosnezka1980• 19 октября в 18:23
Ліньки все читати, дівчата, вже всі попрошайки закордонівські відписались-фу на Київ, а заграніцей красіво?
Ответ дляlilul990
То явно не від війни. Все дуже занедбане. Ніби його давно ніхто не ремонтував. Громадський транспорт просто спалити треба, і купити нормальні тролейбуси і маршрутні таксі
Ось цей мем це про Вас.
Кацапи ГТ успішно ралять і без Ваших порад.
Київ віддав значну частину рухомого складу в інші міста.
А той що є їздить- і на цьому дякую
Ответ дляLudaSHS
То треба ремонтувати все і класти тротуари в час війни, чи то не треба?
То хаять Клічко і мітинги були, щоб нічого не ремонтувати під час війни.
То почему такое старое, надо ремонт?
Так і живем
А я Київ люблю, його Гори, Дніпро, зелені схили, зараз особливо гарні в променцях сонця, де не де за хмарами, а схили всіх барв осені
То почему такое старое, надо ремонт?
Так і живем
У нас доречі відремонтувати, і людям легше стало. Був небезпечний поворот крутий прямо перед школою. Ще й з ямами, без переходів і тротуарів. Розширили дорогу, зробили тротуари зі з´їздами для візочків. Зробили переходи, новий асфальт поклали, лежачі поліцейські зробили, тепер не страшно дитину в школу пускати.
Є реаб. Центр для дітей інвалідів - до нього зробили нормальний заїзд.
Скамійок поставили. Це цього року.
Так, в війну. Так, в одному місці уламки ракети асфальт новий робили. Але залатали одразу.
Приємно йти і головне безпечно.
Тепер навіть ті, хто кричав що в війну дороги не робити, мовчать.
Скамійок поставили. Це цього року.
Приємно йти і головне безпечно.
Ответ дляFreeTalk.Zone
Від цього убожества вам назад до Варшави.
ну справедливости ради окраины Варшавы, парки, детские площадки - это просто супер. Я тоже с болью вспоминаю это убожество на Оболони, не самый плохой район Киева. И любишь, а такое оно все хвореньке, грязненьке, в сравнении особенно
Ответ длязона_комфорта
Что же вы так всё побили и выехали?
Вот тоже Виноградарь - в осенний день . И в большинстве своём он выглядит не так, как на ваших фото с акцентами на лужи.
Скучно,делать нечего думаю выйду, побью асфальт..
через дорогу перейдите из вашего человейника, построенного на месте прекрасных яблочных садов, пройдите к Сильпо, к поликлинике, к Эластику.. или там не люди живут, не достойны нормального дорожного покрытия..
садики, школы у вас построили или водите в «гетто»?
зона_комфорта• 19 октября в 18:40
Ответ дляShoosha
Не нравится людям ваша правда.. Хотя Оболонь ещё более менее район в плане благоустройства.
Удалено администрацией...
Ответ дляrainbow2018
Очень знаково, что Киев (у которого, как у города и у столицы, есть бесконечное количество недостатков, катастрофический визуальный шум и череда максимально неудачных мэров с депутатами) вдохновенно и взахлеб хейтят те, кто приехал в него когда-то из максимально убогих .ебеней. Те, кто потел глазами для того, чтобы наконец-то в нем оказаться. Те, для кого в этом городе нет ничего родного и ценного.
Наблюдать за этим хейтом от тех, кто родился между заводом, общагами и гаражным кооперативом - отдельный вид удовольствия.
Я на родилася в Києві на вул Малиновського, ніяких не єбенях. І саме тому, що це місто мені рідне, мені і боляче бачити який срачельник в ньому розвели останні роки
Ответ длязона_комфорта
Что же вы так всё побили и выехали?
блииин, я была в этом человейнике
не страдаю клаустрофобией, но там мне поплохело от тесноты и высоты застройк
Ответ дляPinkyPink
Выпускники 3 и 6 киевских роддомов напряглись. Там всё как завещано. И заводы есть, и гаражи, и общаги
зона_комфорта• 19 октября в 18:46
Ответ дляShoosha
Нет, что вы, асфальт возле вашего дома сам побился с горя, что вы уехали. Вы во всех подобных темах с такими фото. Так это вы и есть, и то что могли себе позволить и то, что вы не в состоянии были сделать. То, что вы ищите. В заграницах не так прекрасно как хотелось бы, так вам аутотренинг нужен с фотографиями с неудачного ракурса?
зона_комфорта• 19 октября в 18:51
Ответ дляnavang
блииин, я была в этом человейнике
Удалено администрацией...
зона_комфорта• 19 октября в 18:53
Ответ дляShoosha
Удалено администрацией...
Наталія-Ната• 19 октября в 18:58
Ответ дляеліт
Звичайно заділи, я живу в Києві і я його люблю такий який він є, моя вулиця з горбатим асфальтом і потріскані фасади домів, ви прекрасно знаєте що від нас це не залежно і ми нічого не вдіємо, але автор живе у Варшаві а мізків наче на хуторі це всерівно що я вам скаже ви не ображайтесь але ви такі страшні в ніс у вас як баби яги
Вы сравнили город который вам лично не предналежит и нос от которого вам никуда не деться) в Киеве живут миллионы и части из них он может не нравится, и как-то все равно абсолютно, пусть его хоть с трущобами сравнивают. Это как я пользуюсь айфоном и кто-то там в интернете его обсирает, я не бегу им доказывать обратное)
Наталія-Ната• 19 октября в 19:00
А мы ,киевляне, не можем требовать хотеть лучшее для своего места рождения, защищаем дырявые маршрутки и ямы во дворах🤡
Ответ длязона_комфорта
Это жильцы побили? Вы серьезно? 🤣🤣🤣
Извините, не успела перед отъездом асфальт переложить, метро достроить и снять с удачного ракурса)
Наталія-Ната• 19 октября в 19:07
Кто там написал «от нас не зависит состояние города» а от кого зависит? Вы платите налоги чисто Кличку в кармашек?