lilul990• 19 октября 2025

Кияни, тільки не обіжайтесь

Я сьогодні в Києві проїздом, без автомобіля. По своїй наївності після Варшави вирішила проїхатись столичним громадським транспортом. Все убоге, старе і вонюче. Метро обняти і плакать. Після Варшави це небо і земля. Я не знаю, що в Україні можна хвалити аж настільки, чого нема за кордоном, крім можливості наколоти губи і зробити недорогий манік. Ну і ресторани подекуди прикольні. І всьо. Тротуари і дороги у Києві подекуди гірше ніж у Кривому Розі. Я по закритим ЖК не ходила, але... там де я ходила - настроїли якоїсь куйні так, ніби робили це з закритими очима, наліпили горбатого до стіни, уродство за яке я повідривала би руки. Підкажіть якісь гарні місця у Києві шоб відійти від того убожества шо я побачила
mymoly• 19 октября 2025
Ответ дляlilul990
У мене щодо Києва думка послідовна. Місто зіпсуте дуже давно хаотичною необдуманою забудовою
Так так так. Я бы попросила. Держать свое мнение при себе
Incol• 19 октября 2025
Люблю Київ, живу тут, ніде правди діти питань і недоліків вистачає.
Вчора йшла пішки від Кловської , через Шовковичну до Поштової , вразилася купою бомжів, які весело тусили з самого ранку на Хрещатику , хаотичною забудовою центру міста . Ввечері була Оболонь , острів і набережна, там завжди гарно, в любу погоду.
Але радію, що місто живе, тримається і звісно хочеться вірити в краще.
Вимагати від міста чистоти і красоти, якщо на вулиці четвертий рік війна , це як мінімум дивно.
mymoly• 19 октября 2025
Ответ дляКusalochka
Автор, 100% в Польше лучше
Может пусть Кличко извиниться, что ранил ее тонкую душевну струну. Автор испытала культурный шок.
Шкода (нет)
Incol• 19 октября 2025
Ответ дляКusalochka
Автор, 100% в Польше лучше
Ой, після Лодзі поверталася в Київ, аж ’тапки заверталася’.
rainbow2018• 19 октября 2025
Я точно знала, у кого в этой теме подгорит
Симфония номер 5• 19 октября 2025
Ответ дляIncol
А з чого ви зробили висновки, що на другому фото бомжі? Люди звичайно вдягнені, одяг чистий. Чи можливо я вас не так зрозуміла?
Incol• 19 октября 2025
Ответ дляСимфония номер 5
Ну, мені ж не зручно було їх фоткати в анфас, щоб показати реальність кадру, а проходячи мимо мала можливість бачити однозначість контингенту.
PinkyPink• 19 октября 2025
Ответ дляКusalochka
Автор, 100% в Польше лучше
У Варшаві і Кракові старе місто - це священна корова, яку ходять лілеють і оберігають, Гданьськ після війни відбудовували повністю зруйнований точно як був ДО. Тим часом Андріївський узвіз. І нехай не розповідають, що хейтять ті, хто тільки «понаїхав», тим, хто понаіхав якраз байдуже, бо вони не бачили, що було раніше, і що стало, і всі історичні місця глибоко по цимбалам
Симфония номер 5• 19 октября 2025
Ответ дляIncol
Ну якщо навіть бомжі так виглядають, то все дуже непогано)
annac• 19 октября 2025
Ответ дляIncol
В Кракове 2 месяца назад в центральном парке видела таких же бомжей. А вокруг кучи мусора. Сидели люди, выпивали, отдыхали
Борисфенка• 19 октября 2025
Ответ дляlilul990
Київ це якось переживе.
автор lilul990 • 19 октября 2025
Ответ дляmymoly
Не можу
Борисфенка• 19 октября 2025
Ответ дляlilul990
Не можу
Толку з вашого дзявкання?
Layka• 19 октября 2025
Стосовно громадського транспорта повністю з вами згодна. Він ще до війни не витримував ніякої критики, а тепер взагалі.... І дійсно, після польського комфортного транспорту він виглядає ще більш убого. Але з ваших вуст, Маня, це звучить саме так, як вам вже написали вгорі: После пансиона мне все другим кажется)
Bor bor• 19 октября 2025
Авторко, вам тут зараз насовають 😅
Чудово розумію ваші враження. Я переїхала не так давно до Вроцлава із Києва і це дійсно вражаюча різниця НЕ В БІК Києва, на жаль. Хоч я і киянка і люблю своє рідне місто, але...
Громадський транспорт у Києві - це просто жах. Маршрутки - просто якесь прокляття. Я була мала, вони були. Мені 30+, вони досі є
Люди не посміхаються, в порівнянні з Польщею
Акуратні під´їзди в старих будинках, всі вони утеплені і пофарбовані фасади, немає хаотичного паркування як такого. Всі пропускають на пішохідному переході, ніхто не літає за кермом тощо
Стосовно манікюру - я плачу 130 злотих. Це дорого? В Києві останні місяці платила 900 грн. Не так вже і дорого, як на мене
Кusalochka• 19 октября 2025
Ответ дляPinkyPink
Так я не отрицаю проблем. Но где их нет? Где этот чудо город и чудо страна? Везде есть хорошее и плохое.
Борисфенка• 19 октября 2025
Ответ дляBor bor
Авторко, вам тут зараз насовають 😅
В Лондон ще переїдьте чи Берлін, там ще кращий транспорт. Задовбали.
YanaVkiev• 19 октября 2025
Ответ дляlilul990
Я порівнюю Варшаву і Київ. При майже однакових бюджетах різний результат

Так споганити столицю ще треба постаратись
У Варшаві населення менше 2М, в агломерації 3М
У Києві 3М, в агломерації 5М
Площа Києва 836кв м, Варшави 517кв м
Про війну нагадати де вона?
Ну і хз де ви ходили
автор lilul990 • 19 октября 2025
Ответ дляБорисфенка
Толку з вашого дзявкання?
А з вашого?
Борисфенка• 19 октября 2025
Ответ дляlilul990
А з вашого?
Я люблю Київ, навіть якщо він старий, хворий, поранений. Будуть ще кращі часі, причепуримо.
А ви гавнякайтк далі, як мізків нема.
еліт• 19 октября 2025
Ответ дляНаталія-Ната
Кто там написал «от нас не зависит состояние города» а от кого зависит? Вы платите налоги чисто Кличку в кармашек?
О какие вы храбрые на словах или на деле тоже сколько раз были у Кличко или написали жалобу что вы лично как налогоплательщик сделали для города, конкретно
еліт• 19 октября 2025
Ответ дляBor bor
Авторко, вам тут зараз насовають 😅
Як будуть це місто бомбити 4 роки , як думаєте як воно буде виглядати
diamond_shop• 19 октября 2025
Ответ дляValentina shop2020
Да вы правы,Киев превратили в руину со времён майдана,сейчас продолжение следует,разрыли все дороги,мосты,продолжают закапывать миллиарды в асфальт.
Тут сравнивают Москву,а я бы посоветовала Белорус ,вот где порядок и чистота,но сейчас мен тут маленько поклюют
’малєнька поклюют’’ как пагодка в маскве?
Valentina shop2020• 19 октября 2025
Ответ дляdiamond_shop
Ты едешь туда ,узнаешь,одевайся потеплее.
А я живу в Киеве,холодно,дождливо
Борисфенка• 19 октября 2025
Ответ дляеліт
Була навесні в Києві, все дуже оперативно ремонтують, руїн ніде не видно, хоч і прилітає постійно.
Проїздили Ірпінь, Бучу, Бородянку - все відбудували, поремонтувати, любо-дорого глянути.
Valentina shop2020• 19 октября 2025
Ответ дляеліт
Писать жалобу на Кличко,бесполезно ,все жалобы возвращают в жэки и делают отписки,просто на бумаге
diamond_shop• 19 октября 2025
Ответ дляValentina shop2020
А я живу в Киеве,холодно,дождливо
Удалено администрацией...
Lilium• 19 октября 2025
Я згодна, що у Києві є асфальт пошкоджений, труби латають, ніхто не заявляв в принципі, що він столиця європейського стандарту. Пострадянський простір, корупція, війна, зовсім інші-малозначні витрати місцевого бюджету на утримання, але він неперевершена і найкраща столиця Украіни для тих, хто з цим живе і це цінує, для киян, які надихаються його архітектурою і сучасністю! Є над чим працювати, далі буде....
Prervana• 19 октября 2025
Ответ дляБорисфенка
Зачем вы обманываете и выдаете желаемое за действительное? Я неделю назад была на Гонты, там где в хрущевку прилетело и дом Тараса Тополи зацепило. Там даже завалы не разобрали, всё как валялось, так и валяется. Я регулярно бываю на Куреневке, где уничтожили всю промзону возле БЦ Форум (там где был раньше Сток Чобиток) - там пипец, все руины в первозданном виде. Посмотрите на дом на Черниговской, где был взрыв газа - там больше 2х лет нет никаких восстановительных работ или сноса. 14-этажка стоит нежилая с огромной дырой. Ну вот зачем закрывать на это глаза? Это реальность.
PinkyPink• 19 октября 2025
Ответ дляКusalochka
Руйнація історичної забудови і хаотично наліплені ЖК - це не проблема, а катастрофа, яка за мого життя виправлена вже не буде