Мушля з Криму• 19 октября в 19:41
Наповнення саморобного адвент календаря
Всіх вітаю.
Цього року хочу зробити для дорослої доньки адвент календар. Про варіанти наповнення читала. Але...можливо хто дасть якусь цікаву ідею, якої немає в гуглі) Можливо комусь дарували і якась дрібниця припала до душі). Буду вдячна всім ідеям.
Бюджет обмежений, тому золото-срібло-айфони не пропонуйте😉
Обнимашкина• 19 октября в 19:43
Корейські маски для обличчя, пробники косметики, солодощі.
У Елізавекка дуже прикольні пробники і маски, такі мімімішні і милі)
Жінко з хворою головою, що, ніхто для тебе адвент календар не зробить, от і бісишся?))
Мушля з Криму
• 19 октября в 19:44
Ответ дляОбнимашкина
Так, це вже в списку.
Vik tori 5430• 19 октября в 19:47
Дочитала, що бюджет обмежений..
Я б поклала шарм пандори. Щось для проф малювання ( донька закінчила художку), пробники парфуму, мило типу несті данте, якісь прикольні шкарпетки.
Мушля з Криму
• 19 октября в 19:47
Ответ дляГарантую неперелевки
Так а який вік доньки?:бо не зрозуміло що радити
Доросла вже
Мушля з Криму
• 19 октября в 19:48
Ответ дляVik tori 5430
Дочитала, що бюджет обмежений..
Так, пробніки та шкарпетки вже записані) шарми вона не носить, хоча є і браслет і декілька шармів
Мушля з Криму
• 19 октября в 19:49
Ответ дляKittaa
Гроші в кожний парний номер, та ще й кожний раз помножити на 2
Ото був би клас😁
О!!!! Гарна ідея. Дякую 💐
Гарантую неперелевки• 19 октября в 19:49
Ответ дляМушля з Криму
Доросла вже
Сертифікати різні
Мушля з Криму
• 19 октября в 19:51
Ответ дляОбнимашкина
А які захоплення в доньки?
Наразі, нажаль, лише навчання та робота. На щось інше часу не вистачає.
Гарантую неперелевки• 19 октября в 19:52
Брошка новорічної тематики, маленька заколка, масажна свічка, бомбочка для ванної
Обнимашкина• 19 октября в 19:54
Ответ дляМушля з Криму
Пару гарних ялинкових іграшок, ароматизовану свічку або аромадифузор.
Пускаю бісики• 19 октября в 19:57
Ответ дляМушля з Криму
Так, це вже в списку.
Ну так напишіть відразу, що у вас вже є, щоб не витрачати наш час на написання пропозицій
Мушля з Криму
• 19 октября в 19:59
Ответ дляПускаю бісики
Я написала - все, що пропонував Гугл - пробніки, шкарпетки, шоколад, свічки.
Але хочеться чогось оригінального.
Ось, запропонували гроші в кожний парний день. Такого ніде не було написано.
Чого ви нервуєте? Не пропонуйте нічого.
Але хочеться чогось оригінального.
Чого ви нервуєте? Не пропонуйте нічого.
Пускаю бісики• 19 октября в 20:06
Ответ дляМушля з Криму
Але хочеться чогось оригінального.
Чого ви нервуєте? Не пропонуйте нічого.
Але хочеться чогось оригінального.
Чого ви нервуєте? Не пропонуйте нічого.
Я абсолютно не нервую. Ось прийшла тільки з шикарного кіно. Хотіла порадити покласти квиток на якусь подію
Телячі ніжноСті• 19 октября в 20:06
Ответ дляМушля з Криму
Але хочеться чогось оригінального.
Чого ви нервуєте? Не пропонуйте нічого.
Але хочеться чогось оригінального.
Чого ви нервуєте? Не пропонуйте нічого.
Для молодой девушки вот эти духи возьмите, они невероятно нежные, такой пряный жасмин, обожаю их и всегда спрашивают, что за аромат
Мушля з Криму
• 19 октября в 20:13
Ответ дляТелячі ніжноСті
Дяка
Все буде• 19 октября в 20:14
Можна щось з косметики, якісь дрібнички типу блиску, прикольних спонжів, якісь заколки для волосся, сертифікат в книжковий (якщо читає).
Перемелица• 19 октября в 20:14
Ответ дляМушля з Криму
Але хочеться чогось оригінального.
Чого ви нервуєте? Не пропонуйте нічого.
Але хочеться чогось оригінального.
Чого ви нервуєте? Не пропонуйте нічого.
А чому б вам не прогулятись авроою, євою. Воно ж вживу цікаво обирати. У вас ще півтора місяця попереду.
Я своїм ще клала бомбочки для ванни. Брелоки.
Донька аніме захоплювалась - фігурки купувала, цікаву канцелярію.
Тут ж справ не в оригінальності. А кожен день щось новеньке.
Я ще залишала завдання. Виконаєш завдання отримаєш приз.
Було смішно як 18 річна донька співала новорічну пісеньку, та вирізали сніжинки
Мааарковная• 19 октября в 20:14
Можна купити в Аврорі гарну чашку, підставку під чашку в вигляді кота (собі сьогодні таку купила).
Ще варіанти: мило ручної роботи, свічка, блокнот, рамка для фото (у Сінсеї гляньте, бувають по акції), коробочка для прикрас, гребінець, заколки, резинки, набір пензликів для макіяжу (на мейкапі гляньте, є хороші і бюджетні), косметичка, пару фруктових гігієнічних помад, крем для рук.
Мушля з Криму
• 19 октября в 20:19
Ответ дляВсе буде
Сертифікат нещодавно дарила на день народження. Дрібнички тримаю про запас, якщо нічого більше не вигадаю.
Мушля з Криму
• 19 октября в 20:22
Ответ дляПеремелица
Так, про завдання думала. Але ми з нею майже не бачимося, бо я зранку до вечора на роботі. А вона у будні навчається, а у вихідні на роботі. Тож разом побути часу немає, і завдання виконувати, гадаю, їй буде не цікаво самій. Ну, так, щоб разом посміятися, якийсь фільм передивитися.... А 5-10 хвилин на розпаковку подарунка разом то вже знайдемо
Царівна Жабка• 19 октября в 20:27
Пробники духов , бижутерия , носки , маленький кошелек, вариантов куча. Это не мальчик которому реально сложно сделать.
Я инженер, меряю от 1• 19 октября в 21:02
Я бы добавила симпатичный текстиль, типа трусики-колготки-носочки.
Повязка для умывания
Маска для сна
Масло-ручка для кутикулы
Шнурок для телефона
Пояс-цепочка - сейчас опять модно
Саше ароматизатор для шкафа/комнаты
Диски для демакияжа, матирующие салфетки
Повязка для умывания
Маска для сна
Масло-ручка для кутикулы
Шнурок для телефона
Пояс-цепочка - сейчас опять модно
Саше ароматизатор для шкафа/комнаты
Мушля з Криму
• 19 октября в 21:20
Ответ дляЯ инженер, меряю от 1
Повязка для умывания
Маска для сна
Масло-ручка для кутикулы
Шнурок для телефона
Пояс-цепочка - сейчас опять модно
Саше ароматизатор для шкафа/комнаты
Повязка для умывания
Маска для сна
Масло-ручка для кутикулы
Шнурок для телефона
Пояс-цепочка - сейчас опять модно
Саше ароматизатор для шкафа/комнаты
Для кутікули, забрала в нотатки. Дякую)
Все буде• 19 октября в 21:56
Ответ дляЦарівна Жабка
Доречі так, про пробники парфумів гарна ідея. Я свої доньці на Нотіно за 200 грн замовила 5 мініатюр пробників, один з ним мені дуже сподобався, тепер знаю, який хочу подарунок.
Автор, гляньте посилання, може щось цікаве для себе знайдете, тут можна пробники парфумів і косметики зібрати