Добра всем!• 19 октября в 22:41

Почему в Европе нас воспринимают только, как раб силу?

Борисфенка• 20 октября в 13:15
Ответ дляФиона Шрековна
Ви така ’вумна’. На каком на их месте - у них война? они приезжали в Украину по своей воле РАБОТАТЬ, а не под защиту и не бежали от войны. У них есть образование, как у автора?
А якщо з Пакистану чи Афганістану, то авторка і ви кинетеся з ними дружити і в гості запрошувати?
Не смішіть. В тут ви приїхали в інші країни і прозріли ’А пачему с намі не дружат?’.
З дипломами те саме, якщо авторка в чомусь фахівець, хай це підтвердить. Просто ’корочки’ якогось менеджера - це ніщо.
Просто Фіфа• 20 октября в 16:02
Мій сусід- австрієць, дивлячись на мої руки, сказав ,ну яка може бути фізична робота для цих рук, які нічого важчого комп´ютерної мишки не піднімали . І ще називає мене süße Frau - солодка жінка, 80 кг солодощів .