НаБалКоніХодять• 20 октября 2025

Лінь почистити і порізати.

Діти підлітки. Не їдять фрукти бо лінь помити, розрізати і почистити. Їм сама. Хоча купую щоб їли для клітковини як мінімум. Якщо поріжу і дам, все з´їдять ,люблять. Але побутових інвалідів ростити не хочу і шкода що не їдять самі
Бабо-лебідка• 20 октября 2025
Ответ дляМая твая не панимать
То ростіть звичайних інвалідів із закрепами та іншими захворюваннями, добра мамо
Різала останній раз у дитсадку. 182 см вже, спортсмен, гарно вчиться. Так, готую свіже, м´яса їсть багато. Ще я яблучка не різала))) Цирк.
автор НаБалКоніХодять • 20 октября 2025
Може і нормально. Цікава думка зі сторони.
постою_послушаю• 20 октября 2025
Ответ дляСпайдерВумен
тю
Не, ну а что? Автор сама всё знает, она в детстве закрутки крутила и на всю семью готовила, значит надо и детям детство подпортить, иначе бытовые инвалиды. Вряд ли она согласится с теми, у кого всё иначе.
Ввиду вышесказанного зачем нам тогда информация из стартпоста? Просто, чтобы быть в курсе, что у автора вот так
постою_послушаю• 20 октября 2025
Ответ дляЗажуженная Жужжа
100%
Вже прямо трагедія вгодити дітям і порізати ті фрукти.
Мені аби їли, вже якось пересилю себе і поріжу
Я с говядиной изощряюсь, чтобы не было заметно, что это говядина, если бы кто еще научил печенку говяжью ’прятать’ в блюдах, вообще бы с кухни не вылазила бы, только б ел ребёнок
автор НаБалКоніХодять • 20 октября 2025
Ответ дляпостою_послушаю
Я якраз боюся не перегнути палку з турботою. Бо з одного боку не хочу робити травму дітям постійним напрягом, з іншого щоб вони адекватним виросли.
автор НаБалКоніХодять • 20 октября 2025
Ответ дляпостою_послушаю
В мене апріорі нема можливості бути на кухні.
Kittaa• 20 октября 2025
Ответ дляНаБалКоніХодять
Я працю 6 днів на диждень, часто по 12 годин, купую продукти після роботи, тягну додому. Чоловік живе не з нами. Це нормально, що я фрукти які принесла, ще маю помити, порізати і на тарілці принести, бо інакше вони згниють?
Ну викидайте
Якесь дивне ставлення, причому тут фрукти і ваше життя складне. Я не думаю шо ваші діти лодирі. Попросіть їх чаю вам зробити, теж буле для вас турбота і взаємодопомога
І замовляйте продукти доставкою 👌
Околовита• 20 октября 2025
Мій молодший 11 років готує і собі і стсршому брату 2ї0 річному . Той якщо не на роботі. Має один вихідний-то спить .. а фрукти помити і птрязати -то не їх. Треба дати банан, порізати яблуко-грушу. Бо їм на них байдуже
Докладальниця• 20 октября 2025
Нарезаю и мою☺️
постою_послушаю• 20 октября 2025
Ответ дляНаБалКоніХодять
Ого. Ну в вашей ситуации даже не знаю. Вы просто физически не можете им подавать.
sur_sur• 20 октября 2025
Ответ дляпостою_послушаю
Меня мама от всего ограждала, говорила наготовишься/настираешься/намоешься ещё. И я ей очень благодарна. И никакой я не бытовой инвалид, всё умею и всё делаю
А я не очень, далеко не всё)) думаю, не приучили )) Но меня больше папа ограждал)
Тріль!• 20 октября 2025
Ніколи мама мені не нарізала і я ніколи не нарізаю - ні собі, ні дітям. Для мене прийнятно - брати фрукти і просто їсти їх, а не ще нарізати.
Сумчатая кошка• 21 октября 2025
ну і дура. якби любила - то почистила б і подала б.
виростуть зі звичкою - будуть самі собі робити