Вільний митець• 21 октября в 15:47

А ви б змогли так довгий час жити?

Тема просто поговорити.
Четвертий рік працюю в одній компанії за кордоном. От в мене є пара співвітчизників які прийшли разом зі мною. Ситуація така що без авто тут жити неможливо, в них є одне авто і водить лише чоловіків, при тому в нього страшенний страх водіння, заїхати в місто чи місця із жвавим трафіком це ціла трагедія, потім ще тиждень розповідає про свій досвід. Через це вони не дали можливості старшій доньці яка отримала грант на навчання в університеті вчитись ( гуртожиток дорого, а їздити їй самій шодня в університет страшний страх). В результаті вона від них звалила в іншу частину країни, пише, дзвонить раз в місяць.
І от вони постійно разом через ту машину, на роботу разом, вихідні разом, після роботи разом, окремо подруг в неї немає, відвезти її до перукаря проблема бо далеко і страшно.
Чоловік токсік це ясно, але навіть якщо мужик нормальний, невже це можливо 24/7 бути разом і при тому вічно залежним від інших?
So_so• 21 октября в 15:48
Смогла бы что конкретно?
Кружите меня,кружите• 21 октября в 15:49
У каждого свое счастье.
Вам не пофиг?
#Пойду_кгадалке• 21 октября в 15:49
Автор, а хто ви в цій ситуації? Донька, яка звалила? Чи дружина?
Опля Картопля• 21 октября в 15:50
вы способны сформулировать свой вопрос нормально?

я только поняла про авто- да, без машины я и в Украине никуда. Не понимаю. как люди обходятся без собственного авто.
автор Вільний митець • 21 октября в 15:50
Ответ для#Пойду_кгадалке
Дід пихто
Ответ дляSo_so
Смогла бы что конкретно?
Останнє речення
Коли мовчу- приємна жінка• 21 октября в 15:51
Такі казки. Навіть Борис Джонсон у костюмі на вєліку їздив
So_so• 21 октября в 15:51
Ответ дляВільний митець
Останнє речення
Быть вместе с мужем 24/7? Конечно
Мелочунь• 21 октября в 15:52
Від кого інших вони залежні?
До чого в цій історії відступ про доньку?
Залатавая• 21 октября в 15:52
Ответ дляВільний митець
Дід пихто
І баба с пістолетом
автор Вільний митець • 21 октября в 15:52
Ответ дляSo_so
Быть вместе с мужем 24/7? Конечно
Реально три - чотири роки підряд в буквальному сенсі 24/7?
Блиск думки• 21 октября в 15:53
Вони на острові живуть, чи шо? Крім авто нічого там не їздить? Чи може вони просто звикли свою сраку на своїй машині возити?
автор Вільний митець • 21 октября в 15:53
Ответ дляМелочунь
Від кого інших вони залежні?
Жінка залежна від чоловіка і його страху водіння який він і їй навʼязав і через його ж страх водіння донька не пішла вчитися.
#Пойду_кгадалке• 21 октября в 15:53
Ответ дляВільний митець
Дід пихто
А тоді ясно. Оком на чоловіка при машині накинули. Хочете, щоб він вас подвозив. А вся така зашифрована. Ну воно-то зрозуміло, канєшна. Але ж він і вас тоді буде задовбувати.
So_so• 21 октября в 15:54
Ответ дляВільний митець
)))) Мне 45, я с мужем знакома с 14 лет, мы сто лет вместе, поэтому я даже не понимаю в чем тут проблема.
#Пойду_кгадалке• 21 октября в 15:54
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
Ну, і нормуль.
автор Вільний митець • 21 октября в 15:54
Ответ дляБлиск думки
Ні не їздять трамваї, не їздять автобуси, ну точніше те що їхати на авто 15 хв на автобусі 3 години.
#Пойду_кгадалке• 21 октября в 15:55
Ответ дляБлиск думки
США, мабуть.
автор Вільний митець • 21 октября в 15:55
Ответ дляSo_so
Ок, ви працюєте разом в одному кабінеті?
So_so• 21 октября в 15:56
Ответ дляВільний митець
В ковид были дома вместе постоянно. Интересно, почему Вас это так задевает?
автор Вільний митець • 21 октября в 15:56
Ответ для#Пойду_кгадалке
В мене є авто, чоловік і в чоловіка авто.
Блиск думки• 21 октября в 15:56
Ответ дляВільний митець
Чого це автобус так довго їде?
Я ж кажу, звикли возити свої тіла на власному авто. Теж мені, проблему знайшли. Не хоче - нехай їздить на автобусі
Мелочунь• 21 октября в 15:57
Ответ дляВільний митець
Це називається бути залежним один від одного, а не від інших.
Але мені цікавіше інше - у вас думки такі ж сумбурні, як їх викладання?
#Пойду_кгадалке• 21 октября в 15:58
Ответ дляВільний митець
Тоді ніяк неясно, чому вас турбують пристрасті чужої родини? Можливо, то в них такі брачні ігри - він за кермом, вона пасажир, і люди щасливі.
автор Вільний митець • 21 октября в 15:59
Ответ дляSo_so
Постоянно це скільки? Три місяці як всі на карантині посиділи?
Мене взагалі нічого не задіває.
Ви відповідаєте абсолютно про інше. Я вас питаю про 24/7, про реальних 24/7 а не коли ви сама весь день вдома, він на роботі і разом на вихідних.
Ответ для#Пойду_кгадалке
А чому вас турбує те що турбує мене? ))
Написано в першому реченні теми.
Бесбардак• 21 октября в 16:00
Автор, я не вожу авто і бажання вчитись немає. Чоловік в Україні возив всюди і ми також разом працювали. Потім разом мали власний бізнес. А в чому проблема? Мені комфортно з моїм чоловіком. Навіть до перукаря і до манікюрши підвозив, знайомий особисто з ними. Зараз ми за кордоном і обоє пересіли на транспорт. Працюємо окремо. Це життя. Воно змінюється.
So_so• 21 октября в 16:00
Ответ дляВільний митець
Мене взагалі нічого не задіває.
Год, наверное. Ещё как задевает, такая легкая агрессия, желание доказать другим как эти люди неправильно живут.
автор Вільний митець • 21 октября в 16:01
Ответ дляБлиск думки
Чого це автобус так довго їде?
При чому тут те що вона хоче. Тема не про її бажання. На автобусі тут ніхто не їздить, це не можливо, ніхто не буде три години їхати з роботи і на роботу щодня.
Весела пiсенька• 21 октября в 16:02
Ответ дляВільний митець
Мы например, с редкими перерывами на его командировки, 28 лет вместе. 24/7. Но мы друг от друга не зависим чтоб прям уж так сильно. В парикмахерскую он меня не отвозит)