ЯсноВидящая• 22 октября 2025

Де замовити кухню

Шукаю де замовити кухнію, Київ. Вже голова кругом.. Дівчата, порадьте, фірму де замовляли і залишились довольні якістю. Дуже дякую всім, хто відгукнеться
Дую на вітер• 22 октября 2025
не про те думаєте. Кухню би точно не замовляла зараз. хоч би перечекайте до кінця листопада. гроші вам точно знадобляться і буде не до кухні
автор ЯсноВидящая • 22 октября 2025
Ответ дляДую на вітер
дякую, але це я вже якось сама вирішу
Нічний дожор• 22 октября 2025
Арфа мебли, у Рената заказывали, потом и соседи наши и кумовья.
Средний чек, не дешево у него, но и не космом
Дую на вітер• 22 октября 2025
Ответ дляЯсноВидящая
дякую, але це я вже якось сама вирішу
ви не можете вирішити те, про що не знаєте, що очікує. буде ’дуже неспокійно’.буде не до кухні в Києві
Дую на вітер• 22 октября 2025
Ответ дляНічний дожор
у нього дуже дорого. це для тих,хто не економить ні на чому. у нас кухня 1 м.(не вуглова,просто лінійна). в 2023 р нам порахував 100 тис. я робила в Житомирі за 40 тис (приїжджали фахівці в Київ)
автор ЯсноВидящая • 22 октября 2025
Ответ дляДую на вітер
дайте контакт, будь ласка
автор ЯсноВидящая • 22 октября 2025
Ответ дляДую на вітер
йдіть краще зробіть щось корисне, порад диванних експертів з безпеки не потребую, без вас вистачає
Мрії у вирії• 22 октября 2025
Фирма насчитает вам х..ву тучу и всунет дешевый материал. Мы заказывали у мастера, с ним вместе прорисовали проект, с ним же поехали на Вияр,выбрали все комплектующие, там по его скидке нам все посчитали , оплатили. Работа мастера стоила 20% от стоимости материалов ( по сути эта сэкономленная скидка на материалы). Сам все кроил, кромковал, привозил и устанавливал. Работал дней 5, но зато все идеально и отлично, без ’ сюрпризов’
автор ЯсноВидящая • 22 октября 2025
Ответ дляМрії у вирії
дайте контакти, будь ласка
і якщо не секрет скільки приблизно вийшло за м п
Мрії у вирії• 22 октября 2025
Ответ дляЯсноВидящая
дайте контакти, будь ласка
могу дать в личку или на почту
Мрії у вирії• 22 октября 2025
Ответ дляЯсноВидящая
дайте контакти, будь ласка
Вы сами выбираете материал, в зависимости от нужного вам, от этого и зависит стоимость. Мы и фасады, и ’фанеру’ , и комплектующие брали достаточно дорогие, вам моя цена ничего не скажет.
Ні за холодну воду• 22 октября 2025
Ответ дляДую на вітер
А звідки Вт знаєте, що буде в Києві?
Дую на вітер• 22 октября 2025
Ответ дляНі за холодну воду
А звідки Вт знаєте, що буде в Києві?
знаю і все.
Ні за холодну воду• 22 октября 2025
Ответ дляДую на вітер
знаю і все.
Поділіться знаннями)
Дую на вітер• 22 октября 2025
Ответ дляНі за холодну воду
Поділіться знаннями)
побережіть гроші. буде не до кухні,і не до ремонтів. щоб таке не було, щоб ми сутками з підвалів не вилазили. зараз буде пороговий момент. пу не зупиниться. він лютує і хоче перемоги. буде летіти все що можна. ми це відчуємо вже в наступні 10 днів. Багато руйнувань будинків.
Творческий типаж• 22 октября 2025
Ответ дляДую на вітер
На нас, каждый день и ночь летит. И так, скоро 4 года. Или вы во Львове?
Дую на вітер• 22 октября 2025
Ответ дляТворческий типаж
я в Киеве. буде ДУЖЕ летіти. ДУЖЕ ДУЖЕ. В києві не детить щодня. і навіть не щотижня.
Творческий типаж• 22 октября 2025
Ответ дляДую на вітер
А я в Харькове и этим все сказано!
Elena8188• 22 октября 2025
Ответ дляДую на вітер
А у кого робили? Напишіть, будь ласка, я з Житомира. Також кухня треба
Дую на вітер• 22 октября 2025
Ответ дляТворческий типаж
А я в Харькове и этим все сказано!
а ви тут до чого? ви ще скажіть в Харкові ремонти робити. йдеться про Київ. Хто в Києві, ви пам´ятаєте що було в липні? отаке помножте на 10. тому бережіть гроші і не витрачайте на ремонти
Творческий типаж• 22 октября 2025
Ответ дляДую на вітер
Нет не ремонт, новый дом построили и переселились. и да, люди в Харькове делают ремонты, покупают квартиры, дома. Живут, работают, или вы думаете, что весь Харьков в подвалах сидит?
Дую на вітер• 22 октября 2025
Ответ дляТворческий типаж
я рада за вас. можливо,у вас є багато зайвих грошей ще на пару будинків.
автор ЯсноВидящая • 22 октября 2025
Ответ дляМрії у вирії
могу дать в личку или на почту
skrk2025@ukr.net
дякую
Творческий типаж• 22 октября 2025
Ответ дляДую на вітер
чего и вам желаю
Ні за холодну воду• 22 октября 2025
Ответ дляДую на вітер
А Ви ясновидиця чи наближена до політики? Просто цікаво) і може Ви знаєте, коли вже закінчиться війна?
Мрії у вирії• 22 октября 2025
Ответ дляЯсноВидящая
skrk2025@ukr.net
дякую
Отправила
Medvezonok• 23 октября 2025
Ответ дляМрії у вирії
могу дать в личку или на почту
Можна і мені контакт майстра, будь ласка.
Джага-джага• 27 октября 2025
Ответ дляМрії у вирії
могу дать в личку или на почту
Буду вам вдячна за контакт майстра
oksan1618@ukr.net
Директор Пляжу• 30 октября 2025
Ответ дляДую на вітер
Тривога виє практично щоночі. Те, що не все долітає, не означає, що не летить.
Директор Пляжу• 30 октября 2025
Ответ дляМрії у вирії
могу дать в личку или на почту
Можете поділитись контактами на пошту?
lesiapingvi@ukr.net
Дякую!