Хто працював фпрмацевтом в мережі Ану(жовто-блакитні) чи варто туди йти?чому на моє питання підійти на співбесіду до завідуючої мені потрібно спочатку відео дзвінок у вайбері з кимось з офісу? Ні у кого такого нема.анц якийсь особливі?
freedom_2015• 24 октября 2025
в тік ток є багато відгуків від працівників ,мені чомусь постійно зустрічаються .Спробуйте пошукати там
Yanayancik• 24 октября 2025
Я колись туди проходила співбесіду, спочатку був відеозвінок з ейчаром, потім я поїхала на аптеку. Дівчата які працюють там кажуть що їм норм, мені не сподобалось, я там довго не затрималась.
З ейчаром в мене була така собі співбесіда, вона мене запитувала як я себе поводжу в конфліктних ситуаціях, що я запропоную клієнту з зубним болем, мої плюси і мінуси короче
Ответ дляYanayancik
Мене більш хвилює шо не заплатять те що обіцяють і як там з недостачами?
Yanayancik• 24 октября 2025
Ответ дляVioletta777
Ну я там стажирувалась більше тижня мені ні копійки не заплатили, а недостач не було на тій аптеці де я стажирувалась
Хоча може і були, я не знаю