Сладкий лимончик• Изменено 24 октября 2025
Що б його такого собі готувати?
Є необхідність брати собі на роботу їжу, бо працюю далеко від дому, уходжу рано зранку на цілий день і п´ю каву на роботі десь о 9 приблизно і пообідати треба о 12-ій. Не знаю, що б такого готувати щоденно. Деякі продукти (жирне, кисле дуже) не їм, бо печія часто. Вже зламала голову щодо меню. Може, хтось має ідеї, що наготувати на тиждень і брати з собою. Буду вдячна.
КапитанльнаЯ• 24 октября 2025
Ответ дляСладкий лимончик
Курка суха, гречка суха. А які свіжі овочі?
А підливу забахати слабо?
КапитанльнаЯ• 24 октября 2025
Ответ дляСладкий лимончик
Не знаю, як це зробити. Хочу взагалі припинити вживати. Вже давно перейшла із розчинної на заварну. Поступово відучаю себе від кави взагалі. Поки це 1 чашка на добу зранку залишилася. Бо я кавоман з 40 річним стажем.
Спробуйте натщесерце пити теплу воду з медом і лимоном . Потім кефір, а вже після каву
Сладкий лимончик
• 24 октября 2025
Ответ дляКапитанльнаЯ
Ой, а нічого не буде в мене на роботі після цього коктейлю?
КапитанльнаЯ• 25 октября 2025
Ответ дляСладкий лимончик
В мене все нормально. А що має бути?