Все питаю зарання• 26 октября в 12:37
у Варшаві таксист взяв із українки 720 злотих за 15 хвилин поїздки
У Варшаві літня громадянка України постраждала від завищеного тарифу в таксі, коли водій виставив їй рахунок на 720 злотих (понад 8 тисяч гривень) за 15-хвилинну поїздку. Про це повідомляє Onet.
Жінка прибула на Східний залізничний вокзал у Варшаві, де чекала на свій рейс кілька годин. Вона не знала міста, не мала польської валюти та не могла знайти банкомат чи обмінник.
Знайомі запросили її до себе, щоб вона не чекала на вокзалі в холод. Під час пошуку таксі до неї підійшов чоловік, який представився водієм і запевнив, що приймає оплату карткою.
За словами дипломатки Єви Суфін-Жакмар, до якої прямувала жінка, поїздка на відстань 6,5 км тривала 15 хвилин, але з пасажирки стягнули 720 злотих. «Я віддала жінці частину цієї суми з сорому за поляка, який є просто бандитом без честі та віри», – зазначила Суфін-Жакмар.
Івона Вишогродська, яка оприлюднила цю історію в соціальних мережах, повідомила, що водій змінив тариф із денного міського на нічний заміський, хоча поїздка відбувалася вдень у межах Варшави. Коментатори вказали, що чек не був фіскальним, а кінцева сума була узгоджена в договорі та значно перевищувала стандартні тарифи.
Згідно з інформацією на видруку, таксометр показав вартість проїзду 117,5 злотих. Літня жінка не змогла звернутися до поліції, оскільки того ж вечора виїхала з Польщі.
Все питаю зарання
• 26 октября в 12:42
Ответ дляЛюблю пиво
ЭТО 7 тыс грн за 15 минут в такси?
Лох не мамонт, и в Варшаве водится
Сонечко• 26 октября в 12:45
мені здавалось дно це з в тривогу в Києві за 3000,або в Яремче 1.5 км за 500 але ні ...
Все питаю зарання
• 26 октября в 12:47
Ответ дляСонечко
Таксисты тоже люди и хотят заработать.
Сонечко• 26 октября в 12:47
Ответ дляВсе питаю зарання
Таксисты тоже люди и хотят заработать.
деякі як бачимо не дуже то і люди
Все питаю зарання
• 26 октября в 12:48
Ответ дляСонечко
деякі як бачимо не дуже то і люди
А когда женщины ломят за свое рванье космические цены этонормально? Это можно оправдывать?
Телячі ніжноСті• 26 октября в 12:50
Еще до войны встречала своих знакомых иностранцев в Одесском аэропорту. Едем в центр, таксист остановил машину, попросил меня выйти и сказал «давай я скажу 200 евро, тебе 100 и мне 100». Наверно думал, что я какая-то эскортница
Я уже молчу про наших инвесторов, которые показывали чеки на такси и меню на английском с двойными ценниками в ресторанах.
Все питаю зарання
• 26 октября в 12:51
Ответ дляТелячі ніжноСті
Хочешь жить, умей крутиться
Сонечко• 26 октября в 12:52
Ответ дляВсе питаю зарання
тобто ви підтримуєте нахабність таксиста ,що надурив жінку ?
Все питаю зарання
• 26 октября в 12:54
Ответ дляСонечко
А почему нет, если вокруг все такие же? Чем он лучше?
СкрипяСердцем• 26 октября в 12:54
Она наверное к советчице ехала
Ибо не встретить на вокзале
Или не вызвать иностранцу такси-
Ибо не встретить на вокзале
Или не вызвать иностранцу такси-
Все питаю зарання
• 26 октября в 12:54
Ответ дляСонечко
Тут пол форума работает по черному. Вы их оправдываете?
мадамГрицацуева• 26 октября в 12:59
Ответ дляВсе питаю зарання
Удалено администрацией...
Все питаю зарання
• 26 октября в 13:00
Ответ длямадамГрицацуева
Удалено администрацией...
Ответ ясен
Бабуся мороз• 26 октября в 13:04
Ответ дляВсе питаю зарання
Лох не мамонт, и в Варшаве водится
Дай Бог, щоб ваші близькі не стали тими ’лохами’, дякуючи таким ’доброзичливим’. А ви цей пост створили з метою чого, попередити, порадіти чи позлорадствувати ?
Все питаю зарання
• 26 октября в 13:05
Ответ дляБабуся мороз
Бабуся мороз• 26 октября в 13:07
Ответ дляВсе питаю зарання
Автор, таке враження, що ви той таксист, якого пре від задоволення. Можете не закривати очі, то вам не допомогає, людяність вона або є або нема, в вашому випадку все ясно.
Все питаю зарання
• 26 октября в 13:08
Ответ дляБабуся мороз
Це тільки ваше враження, не більше
Бабуся мороз• 26 октября в 13:09
Ответ дляВсе питаю зарання
Це тільки ваше враження, не більше
Ви самі про себе його створюєте, моє враження з ваших коментарів.
Все питаю зарання
• 26 октября в 13:12
Ответ дляБабуся мороз
Мене пофігу на чуже враження. Головне я сама, решта п о ф ігу уууу
Бабуся мороз• 26 октября в 13:12
Ответ дляВсе питаю зарання
Угу, ключове - останнє, от і вся ваша суть.
Ms. Android• 26 октября в 13:13
Ответ дляВсе питаю зарання
Таксисты тоже люди и хотят заработать.
Это мошенничество, а не заработок и это не люди
Все питаю зарання
• 26 октября в 13:14
Ответ дляMs. Android
А получать зарплату в конверте не мошенничество?
Перекупать в секонде старое тряпье и продавать его по заоблачным ценам не мошенничество?
Все питаю зарання
• 26 октября в 13:14
Ответ дляMs. Android
Каждый должен начать с себя, а потому тыкать в других.
Ms. Android• 26 октября в 13:15
Ответ дляВсе питаю зарання
Нет, это не мошенничество
Все питаю зарання
• 26 октября в 13:16
Ответ дляMs. Android
Нет, это не мошенничество
не не ну что вы
нет конечно
Ms. Android• 26 октября в 13:16
Ответ дляВсе питаю зарання
Ок, желаю вам всегда ездить с таксистами, которые с вас за 6,5 км будут брать по ,8000 грн
Все питаю зарання
• 26 октября в 13:21
Ответ дляMs. Android
Сонечко• 26 октября в 13:50
Ответ длямадамГрицацуева
Удалено администрацией...
як ви влучно ,я чомусь теж одразу уявила автора в футболці з написом-безбаб