Роза в вазі• 26 октября в 22:09
Как-то страшно засыпать после сегодняшних новостей
Как-то страшно засыпать после сегодняшней ночи. Причем тревога была не долгая, даже не слышала её, а утром прочитала, что люди задохнулись в ванной. Что делать?
Ну ниче се• 26 октября в 22:21
Ответ дляВесняний Марафон
Все тревожные уже далеко, а вы все никак.
Не у всіх тривожних є можливість бути далеко, дивно що вам, дорослій тьоті треба пояснювати такі прості речі
Роза в вазі
• 26 октября в 22:21
Ответ дляКоварная Зая
Та я сама никуда не хожу, хотя каждый раз, читая новости утром, говорю, что буду. Но автор спрашивает что делать - или идти в укрытие, или спать дома. Другого варианта нет, если живешь здесь
Это тогда надо с вечера сидеть в укрытии или бежать в 3 часа ночи под взрывы , тут не угадаешь что и как будет …
Соображалочка• 26 октября в 22:21
Ответ дляМальчун-задирун
Лісовий це також Деснянськмй,але ж і на Трої також було влучання,тому в паблік ах багато фото намішано
так, я в курсі, що Десняньский - це і Троя і Лісовий. У мене мама на Троєщині, то я не завжди по фото розумію, Троя чи інший район.
Мальчун-задирун• 26 октября в 22:22
Ответ дляСусідка зверху
Так а якщо б в загальний коридор вийшли?
В загальний коридор було краще
Але знову ж таки не там,де саме влучив шахед.
Але шансів швидше вибігти на вулицю набагато більше,це рятує життя
Сусідка зверху• 26 октября в 22:24
Ответ дляМальчун-задирун
В загальний коридор було краще
А були ті, хто спускається на перший поверх в тривогу?
Телефон Рубика• 26 октября в 22:24
Ответ дляТа не реву я
Завтра переживать будете, сегодня наши маскву кошмарят
ага, аж 6 беспилотников запустили и их сбили на подлете. Потужно
Мальчун-задирун• 26 октября в 22:24
Ответ дляЛюблю Украину
Держава якось полагодить чи як далі жити ?
Мабуть там складно лагодити,все просто вигоріло,навіть підлога провалилась на якомусь поверсі
Телефон Рубика• 26 октября в 22:25
Ответ дляНовопоштинская
Я цілий день про це думаю, при чому раніше попереджали що за декілька днів буде то і то. А вночі писали штіль лягайте спати, а потім херак в три часа ночі з усіх боків полетіло
Да явно что-то с разведкой случилось за последний месяц, неужели не видите? Вообще не предупреждают, и прилеты потом скрывают, если это не сбития в дома
Весняний Марафон• 26 октября в 22:25
Ответ дляНу ниче се
Не буває безвихідних становищ. Є небажання вирішувати свою проблему. Можна тут побалакати, і все, але це не вирішення.
Мальчун-задирун• 26 октября в 22:27
Ответ дляЛюблю Украину
Тобто дві стіничи коридор вже не рятує? ..
А з балкону вже врятували ?
Це страх просто ((0
А з балкону вже врятували ?
Це страх просто ((0
Ну дві стіни вже краще ніж одна з вулиці,людям нічого не залишалося як з вікон та балконів кричати про допомогу
Сьогодні було відео-типу дивіться яка жінка-стоїть і наблюдає як все горить на балконі.така дурня….у неї були заблоковані двері і врятували її через балкон
Напланетянка• 26 октября в 22:28
Ответ дляСусідка зверху
Вы повинні розуміти, що кожного разу буває по іншому. Раніше родину у Львові вбило саме в підїзді. Вони десь стояли на загальній площадкі.
Викасикрет• 26 октября в 22:29
У друг работает в дснс, он сказал - надевайте обувь, открывайте входную дверь и стойте в коридоре. Это то, что повышает шансы(
Мальчун-задирун• 26 октября в 22:30
Ответ дляСусідка зверху
Складно зараз сказати,але враховуючи що в домі багато людей глибоко пенсійного віку,то навряд чи вони ходять куди.на ліфті в тривогу вже небезпечно ж,а як їм шкандибати
ЭтаваНиМожетБыть• 26 октября в 22:31
Ответ дляТа не реву я
Манька как всегда
Мальчун-задирун• 26 октября в 22:32
Ответ дляLizavel
Это просто ужас,я не могу поверить,что мы живём в этом почти четыре года
и нет просвета...
Да,в голові не вкладається ,що немає управи на старого ублюдка
Люблю Украину• 26 октября в 22:32
Ответ дляМальчун-задирун
І що людям пропонують ? Замінять житло чи як ? Де жити ?
Мальчун-задирун• 26 октября в 22:33
Ответ дляЛюблю Украину
Декілька родин розселили по готелях,деякі по родичах,хто в лікарні.толком не говорять як воно далі
Мальчун-задирун• 26 октября в 22:34
Бокс-орун• 26 октября в 22:36
Ответ дляМальчун-задирун
Багато загиблих?
Люблю Украину• 26 октября в 22:36
Ответ дляМальчун-задирун
По готелях , а як сімʼї з дітьми , школу треба відвідувати , знати що далі .. чи держава щось зробить для них . .. Чи тільки люди самі повинні вирішувати такі проблеми … це найстрашніше
Люблю Украину• 26 октября в 22:38
Ответ дляМальчун-задирун
Нема що лагодити
.. жах , або розбирати все , або повністю оновити все , якщо є така змога .
Вітаміни косметика• 26 октября в 22:38
Ответ дляМальчун-задирун
Нема що лагодити
лагодять і не таке - тому ждіть експертизу. У нас у середину будинку влетіло лагодять спустя рік там лифт не затронуло та сходинки. А там де крайній під´їзд будинок то під снос-місто виплатило кошти на житло,але Діму який зажво згорів ніхто не верне нам. І майно. Ждіть заключення експертів
Гірчинка• 26 октября в 22:39
Ответ дляВесняний Марафон
А ще які філософські фрази ви знаєте, які розбиваються об реалії життя?
Білий Лосик• 26 октября в 22:39
Ответ дляКоварная Зая
если не баллистика, то успеешь. Сегодня были шахеды.
Да, но новые
Люблю Украину• 26 октября в 22:40
Ответ дляВітаміни косметика
Коштів які виплатили хватить щоб купити таке є житло людям ? Обставити його ?
Якось ще допомогають тим хто постраждав і без дому залишився ?
Мальчун-задирун• 26 октября в 22:40
Ответ дляБілий Лосик
Да, но новые
Так,часу між тривогою і влучанням було дуже мало
Бокс-орун• 26 октября в 22:41
Ответ дляМальчун-задирун
Чому вже другий день таке відбувається,що тривога і одразу влучання?