всемВсёИмного• 27 октября в 09:46

С повышенным холестерином к какому врачу обращаться?

Не будь КакСвета• 27 октября в 09:46
К семейному, он направит к гастроентерологу или эндокринологу.
Пишу, не читаю• 27 октября в 09:53
К семейному
Трейдер кріпти• 27 октября в 09:58
Вам сразу выпишут статины, можете не обращаться. Действие статинов направлено на угнетение работы печени, которая и так работает с проблемами. Наша медицина не лечит первопричину, а направлена на устранение симптомов.
Вам бы лучше наладить отток желчи, холестерин придет в норму. Очень помогает снижению холестерина получасовая ходьба в быстром темпе.
Выбор за вами.
Чучело-Мяучело• 27 октября в 10:00
Ответ дляТрейдер кріпти
Выбор за вами.
Починають завжди з дієти а не статинів
Часто ту дієту мають в дупі пацієнти як і зміну способу життя і тоді статини , якщо не охота мати інфаркт або інсульт
Трейдер кріпти• 27 октября в 10:12
Ответ дляЧучело-Мяучело
Починають завжди з дієти а не статинів
Дієта корегує до 10% і як правило це критично мало для знидення високого рівня. Правильне харчування це добре, але так і в цілому можна казати про здоровий спосіб життя. От мені лікар призначив статини, при тому сказав що може допомогти, а може і ні. Але приймати треба 3 місяці, труїти і так мою хвору печінку, бо приймаю імунодепресант. Звичайно що я відмовилась від статинів. І почала шукати альтернативу. І статини ніяк не впливають на вже існуючі бляшки. Тому ризик інфаркту і інсульту все ж таки існує і при прийомі статинів. Тут вже комплексно треба підходити до проблеми.
Чучело-Мяучело• 27 октября в 10:21
Ответ дляТрейдер кріпти
Існуючі звісно не усуне , але хоча запобігатиме новим
Сосиска_Втесте• 27 октября в 10:28
Читала про червоний рис з айхербу ,який понижує холестерин
Хтось приймав?
Рожки-да-ножки• 27 октября в 10:29
Ответ дляСосиска_Втесте
Хтось приймав?
дурня повна.
Рожки-да-ножки• 27 октября в 10:30
холестерин це парафія ендокринолога. гастро до того не дуже.сімейна тим паче. вона лиш направлення може виписати.
Сосиска_Втесте• 27 октября в 10:30
Ответ дляРожки-да-ножки
дурня повна.
Ви приймали ?
Сосиска_Втесте• 27 октября в 10:31
Ответ дляРожки-да-ножки
Чому ендокринолога?
Через щитовидку?
Рожки-да-ножки• 27 октября в 10:31
Ответ дляСосиска_Втесте
Ви приймали ?
моя мама червоний і бурий рис вживає і вживала постійно. на холестерин це не впливає. треба дотримуватися дієти,або вже приймати статини.
допоки їла все підряд-доти і холестерин був,навіть з червоним рисом.
а коли відмовилась від свинини,ковбас,холодців,і смаженого всього(тільки все варене)- і холестерин став у нормі
Рожки-да-ножки• 27 октября в 10:32
Ответ дляСосиска_Втесте
Чому ендокринолога?
Через щитовидку?
не знаю. мама з холестерином в ендокринолога. щитовидка в нормі в неї
Трейдер кріпти• 27 октября в 14:14
Ответ дляЧучело-Мяучело
Не факт. Немає установленого зв´язку.мені це лікар сказав, не сама придумала