Регионщица• Изменено 28 октября в 16:21
Зимове взуття на хлопчика 3 роки
Вітаю! Підкажіть, будь ласка, яке зимове взуття краще обрати. Бюджет плюс/мінус 3000 грн. Де купуєте (інтернет магазини, чи офлайн магазини)? В тому році брала дитині Куому, гарні, але підошва тріснула через 2 місяці носіння( Geox теж не дуже сподобались...
Анонимушка• 28 октября в 16:23
Я беру в основному супер фіт, в минулому і позаминулому році їх брала. В цьому році вирішила спробувати Рікоста (це німецький бренд, не знаю чи продається в Україні). Я беру мембранне
Регионщица
• 28 октября в 16:25
Ответ дляАнонимушка
Супер фіт розглядаю, багато читала відгуків. Ноги в них сухі, теплі? Де зазвичай замовляєте?
Мольфарочка• 28 октября в 16:29
Всегда покупаю суперфит и деми и зиму, теплые и непромокаемые, хорошее сцепление подошвы со всеми штуками на площадке где лазит ребенок
тяжкаялюдина• 28 октября в 16:37
Ответ дляРегионщица
Сухі, але не завжди теплі. Діти мої не мерзли в них.
Купувала на кідстаффі або в кінці сезону у Антошці.
Теплі Суперфіт є, модель Кулусук. Але для Києва вони надто теплі, буквально тричі за зиму взути.
Хіба що Ваша дитина мало бігає взимку, тоді можна взяти їх.
Регионщица
• 28 октября в 16:46
Ответ длятяжкаялюдина
Дякую за роз´яснення) подивилась в інтернеті, кулусук не знайшла в продажу, тільки хаски.
Личко Невеличке• 28 октября в 17:20
Суперфит много лет, покупаю заранее в Антошке на -50.
Были хаски, ребёнок активный не мерзнет
тяжкаялюдина• 28 октября в 17:44
Ответ дляРегионщица
Хаскі я своїм найчастіше купувала. І собі пару маю теж Хаскі.
Вони на класичну зиму. Довго не постояти, коли -10, але ходити нормально. На -5... +5 якраз те, що треба.
Анонимушка• 28 октября в 20:04
Ответ дляРегионщица
Сухі і теплі. Але я живу в Німеччині і тут зимою рідко температура нижче нуля опускається. Купую на ліманго або заландо