Харчовий тріль• 31 октября в 14:03

Ви хворіли на атипову пневмонію?

Як у вас проходило? Лікувались вдома чи в лікарні? Я зараз вдома, здала аналізи, зробила КТ. Ураження десь 20% легень. Стан був жахливий, температура під 39, збивалась погано. Вийшло так, що пневмонія була вже на ранок пʼятого дня хвороби. Одразу почала приймати антибіотики, противірусні і все інше. Температура знизилась до норми. Зараз що турбує: хрипи, свист, якесь чвакання в легенях. Це довго проходитиме? Ну і загальний стан ще сильно розбитий, піт ллється градом. Окрім питань, ще всім побажання дослухатись до свого організму. І якщо більше трьох днів висока температура, яка погано збивається і високий пульс - будьте уважні! Одразу починайте системне лікування!всім бобра!
Квітка Миру• 31 октября в 14:07
Автор, вам доктор назначил лечение или самостоятельно?
Не вмію заміряти• 31 октября в 14:16
Почему вы решили, что ваша пневмония атипичная? Самое типично осложнение, на пример гриппа. Не придумывайте себе страшных диагнозов. Выздоравливайте.
Ищу Аленя• 31 октября в 14:28
У меня была прикорневая, не прослушивалась, на рентген показало только в боковой проекции. Кололи дома, это была атипичная 2008, в ковид тоже я имела двухстроннюю, колола сама себя, медсестры ни за какие деньги не ходили, это первый ковид был
автор Харчовий тріль • 31 октября в 14:29
Ответ дляНе вмію заміряти
Ускладнення грипу - це нелікований грип, перенесений на ногах. Зазвичай в такому випадку розвиток пневмонії починається через декілька тижнів. Ковід довів, що вірусна, або вірусно-бактеріальна пневмонія може розвиватися дуже швидко від початку захворювання. Вірусна пневмонія виглядає на КТ з характерними особливостями, у вигляді ефекту «матового скла». Що власне, і було відображено у описі. Діагноз виставив лікар.
Ответ дляКвітка Миру
Саме так, лікар виставив діагноз і призначив лікування.
автор Харчовий тріль • 31 октября в 14:30
Ответ дляИщу Аленя
Ви молодець! Круто, що впорались!
Ishoy• 31 октября в 14:31
Болела в 16 или 17 году. Пропила 4 курса антибиотиков подряд, потеряла половину волос. Из того, что реально помогло в итоге - будесонид
Ищу Аленя• 31 октября в 14:32
Ответ дляХарчовий тріль
Ви молодець! Круто, що впорались!
Да, слава богу, у меня потом ещё и цитокиновый шторм пошел, на фоне убойных двойных АБ температура скакала, как хотела, ц реактивный был под 300
После этих ужасов сделала Превенар, так очередной ковид тогда дал по щитовидке плюс сахар, теперь на Метформине.
Дочь перенесла бессимптомно почти, так половина волос вылезло, так и не вернулось в прежний объем
Я такая наивная• 31 октября в 14:34
Ответ дляХарчовий тріль
Якщо ви така роузмна то чого тут питаєте поради?
автор Харчовий тріль • 31 октября в 14:36
Ответ дляЯ такая наивная
Цікавить, як подібне проходило у тих, хто цим хворів. Розумним теж цікавий чужий досвід.
автор Харчовий тріль • 31 октября в 14:44
Ответ дляIshoy
Ого, це ж гормон і серйозний! А антибіотики вам призначали, як і всім? Типу, пийте Сумамед. О, вам не помогло? Тоді Аугментин? І цей щось не? Ну… ну тоді давайте що там нас є помощніше? О, давайте тоді Юнідокс!
автор Харчовий тріль • 31 октября в 14:48
Ответ дляИщу Аленя
То, напевне, у тої флори бактеріпльної була або резистентність до цих «убойних антибіотиків», або бактерії там взагалі не були задіяні. Бо якби це було попадання, температура б впала. Буває, якийсь найпростіший антибіотик зі складною назвою працює краще, ніж дорогі уивеличезному дозуванні, бо потрапили у правильну комбінацію. Дуже шкода, що ковід вам дав таке ускладнення. На жаль, багато кому він нашкодив.
Ishoy• 31 октября в 15:10
Ответ дляХарчовий тріль
Да, именно так. Причем анализ крови у меня был идеальный, никакого намека на бактериальную инфекцию. Но было «бульканье» в легких и кашель такой, что казалось что легкие вот-вот оторвутся и вылетят. После начала будесонида кашель стал влажным и прошел буквально за 3 дня. Это все приключение длилось у меня почти 2 месяца
Ищу Аленя• 31 октября в 16:57
Ответ дляХарчовий тріль
Цитокиновый шторм почитайте. То вобще другое, пневмония была двухсторонняя на рентгене
Заместитель Анонима• 31 октября в 22:52
Ответ дляХарчовий тріль
Матове скло то не завжди пневмонія, може бути і крововилив, і багато ще чого. Туберкульоз, до речі, теж виглядає матовим склом на кт.
Заместитель Анонима• 31 октября в 22:56
Ответ дляХарчовий тріль
Дівчата, ну зробіть же вже антибітикограмму, щоб знати у критично важких станах який антибіотик вам допоможе. Який сенс жалитись на лікарів що призначають не той антибіотик? Звідки вона може знати який саме допоможе вам?? Зробили антибіотикограмму = застрахували себе, і лікар 100% призначить те, що допоможе саме вам!
автор Харчовий тріль • 31 октября в 23:03
Ответ дляЗаместитель Анонима
Золоті слова! Я зробила таку, тому знаю, що азітроміцин - не мій варіант. Хоча мені упорно його напаривали кожен раз,