Пиши-пропало• 31 октября в 21:46

У кого мати суперничає з донькою?

Ви -та сама донька, яку треба обов’язково знецінити, принизити? Мама закінчила училище, а ви - два університети, але ж мама краще розбирається в професії, правда? Мама важить 95 кг, ви набрали після пологів, і тепер майже 65, але ж ковбаска у сіточці тут саме ви! Чи мама півжиття не працювала, а потім її взяли на якусь роботу для низькокваліфікованого персоналу, а у вас три роботи і ніфігова кваліфікація до 30-ти років, але що то у вас за робота - «у компʼютері щось клацать, падумаєєєєш, от мама - мама працює! А ти непонятно чим займаєшся».
Тоскующая• 31 октября в 22:30
Ответ дляПиши-пропало
Вам не спадало на думку, що текст - імітація для кращого розуміння питання і кращого розуміння аудиторією?
Текст негожий. И кто вам сказал, что для ’аудитории’ нужен текст в худших рекламных традициях?
Байрактара• 31 октября в 22:30
Ответ дляВишнёвая Леди
В мене мама увесь час намагається при спілкуванні зі мною мене виправити, або сказати, що я округлилась і стала жіночкою, або, що я вже стара для вивчення англійської і т.д. І мене це взагалі не торкає. Раніше, так, ображалась, а зараз послухала і пішла далі. Я вже достатньо самодостатня щоб не сприймати все це близько до серця
Моя свекровь так делает, со своим сыном, при каждой встрече- посмотри на кого ты стал похож, жизни в тебе нет. Всегда сравнивала его с другими. Вот для чего они это делают?
Vita_Nikolaeva• 31 октября в 22:30
Ответ дляЇжак в панчохах
Пані прийшли ви*бнутись ?
З задоволенням баб навалила)
А по-русски можно? а то тема такая ’умная’ - что я ничего не вкуриваю тут )
Хоть надежда вас понять если объясните
автор Пиши-пропало • 31 октября в 22:31
Ответ дляЧервона ікорка
Так это не делается . Хотя бы опросник составить надо.
В опитувальниках люди брешуть самим собі, відповідаючи так, щоб утворити образ тої особистості, якою вони хотіли б себе побачити в результатах. Тому я не використовую опитувальники.
Сиджу тихенько• 31 октября в 22:32
Ответ дляПиши-пропало
Звісно. Це частина мого пропрацьованого досвіду зі значними змінами на користь живішого викладання і емоційного забарвлення. Як і будь-яке знання про світ, яке є частиною знання про нас самих.
Карлос Кастанеда відпочиває….
Їжак в панчохах• 31 октября в 22:32
Ответ дляVita_Nikolaeva
Хоть надежда вас понять если объясните
Ну,телка умом захотела блеснуть
KriskaA• 31 октября в 22:32
Є таке....токсонарц. Женіть в шію - вона буде вас жерте все життя.
неДодекаэдр• 31 октября в 22:32
Ответ дляПиши-пропало
Ви судите мене в міру власного бачення і проєктуєте себе і свій світ на мене) подумайте про це)
Ну так смысл общения здесь тогда если каждый свое «проэктуэ».?

Зачем вы сюда пришли если вам ответы не подходят ?
автор Пиши-пропало • 31 октября в 22:32
Ответ дляЗаела_пластинка
херовая вы психологиня совсем - раз для диагностирования вам 1 строчка текста надо - это даже мак Вильямс не снилось - я ей передам как ’коллеги’ из Украины ’работают’ )))

не выпендривайся тетя - ну это просто кринж
Чому вас зачіпає те, що я випєндрююсь? Ви самі хочете і собі не дозволяєте?
автор Пиши-пропало • 31 октября в 22:33
Ответ дляЗаела_пластинка
ах вы жартивныця ’наша’ обидчивая
Не образа, а комунікація в умовах, прийнятих у даному осередку соціуму)
автор Пиши-пропало • 31 октября в 22:34
Ответ дляЗаела_пластинка

Звучить, як: «я нажаліюсь мамі») робіть про себе висновки)
Червона ікорка• 31 октября в 22:35
Ответ дляПиши-пропало
Для этого есть специальные вопросы. В хорошем правильном опроснике всегда есть спец вопросы для выявления фальшивых ответов. Неужели вы это не учили? Тогда вам рано писать научную работу. И выборку нужно делать. И группы вы вообще учили , как правильно проверять теорию?
Vita_Nikolaeva• 31 октября в 22:35
Ответ дляЇжак в панчохах
Ну,телка умом захотела блеснуть
Ясно)
Тогда сменю-ка тему - а то с такими ’профессоршами’-подругами МакВильямс сильно душно стает)
автор Пиши-пропало • 31 октября в 22:35
Ответ дляТоскующая
Всі, хто зайшов сюди написати гнівний коментар. Такі, як ви, наприклад)
автор Пиши-пропало • 31 октября в 22:36
Ответ дляСиджу тихенько
Карлос Кастанеда відпочиває….
Він уже давно відпочіває)
автор Пиши-пропало • 31 октября в 22:37
Ответ дляЇжак в панчохах
Ну,телка умом захотела блеснуть
Поправочка: захотіла і зробила це) чому вас це так зачіпає? Ви б хотіли, та не можете собі дозволити? Бо відчуєте себе поганою?)
Заела_пластинка• 31 октября в 22:37
Ответ дляПиши-пропало
вам бы с собой сначала разобраться тетя)
терапию личную вы даже не начинали бидоська мамкина)

тетя-диагност-от-бога-подружаня-макваильямс ахаха
автор Пиши-пропало • 31 октября в 22:37
Ответ дляЧервона ікорка
А я створила цю тему не для отримання виборки)
Заела_пластинка• 31 октября в 22:38
Ответ дляПиши-пропало

теперь понятно почему у вас отношения с близкими не ладятся) так общаться с людьми - кто ж такую духоту рядом выдержит буээээ
автор Пиши-пропало • 31 октября в 22:39
Ответ дляЗаела_пластинка

Враховуючи, як активно ви тут пишете, мета досягнута)
Тоскующая• 31 октября в 22:40
Ответ дляПиши-пропало
Вы слишком плохо знаете этот социум
автор Пиши-пропало • 31 октября в 22:41
Ответ дляЗаела_пластинка

Тільки той, хто сам є прибічником духоти) і, повірте, це доволі комфортне спілкування)
Сиджу тихенько• 31 октября в 22:41
Автор, тема скотилася до взаємних образ і зайшла в глухий кут. Давайте, поговоримо про батька.
автор Пиши-пропало • 31 октября в 22:42
Ответ дляТоскующая
Вы слишком плохо знаете этот социум
Цей? Совєтчіцу?) дуже добре знаю) якби знала погано, ви б в мою тему навіть не зайшли)
автор Пиши-пропало • 31 октября в 22:42
Ответ дляСиджу тихенько
Давайте) Хоч батько і не відіграє такої масштабної ролі, як матір, у питаннях РХП. Що у вас з батьком?
Сиджу тихенько• 31 октября в 22:44
Ответ дляПиши-пропало
Не було його. Але, я хочу встановити чи є якийсь звʼязок між ним і моїм гастритом?
автор Пиши-пропало • 31 октября в 22:44
Ответ дляСиджу тихенько
І образи тут не взаємні. Тут люди з болючими проєкціями приходять, щоб образити мене, а насправді, в них багато агресії на власну матір)
Тоскующая• 31 октября в 22:45
Ответ дляПиши-пропало
Я понимаю, что вы хотите выглядеть остроумной. А таки задумайтесь: почему так? Может, благодаря стилю общения? Вам кто-то сказал, что так правильно, чтобы развести на эмоции? Не верьте ему :)
Сиджу тихенько• 31 октября в 22:45
Ответ дляПиши-пропало
А в мене є агресія на матір?
Заела_пластинка• 31 октября в 22:46
Ответ дляПиши-пропало
та я развлекаюсь на форуме сейчас- в чем проблема?

а у вас яка мэта ? яку ви досягнулы?