Пиши-пропало• 31 октября 2025

У кого мати суперничає з донькою?

Ви -та сама донька, яку треба обов’язково знецінити, принизити? Мама закінчила училище, а ви - два університети, але ж мама краще розбирається в професії, правда? Мама важить 95 кг, ви набрали після пологів, і тепер майже 65, але ж ковбаска у сіточці тут саме ви! Чи мама півжиття не працювала, а потім її взяли на якусь роботу для низькокваліфікованого персоналу, а у вас три роботи і ніфігова кваліфікація до 30-ти років, але що то у вас за робота - «у компʼютері щось клацать, падумаєєєєш, от мама - мама працює! А ти непонятно чим займаєшся».
автор Пиши-пропало • 31 октября 2025
Ответ дляСиджу тихенько
Не було його. Але, я хочу встановити чи є якийсь звʼязок між ним і моїм гастритом?
Звісно) ваше ДНК від батька може зумовлювати ступінь виработки соляної кислоти, що в свою чергу може вплинути на появу гастриту. Якщо у вашого батька була язва шлунку, це у спадковий спосіб може передатися вам)
автор Пиши-пропало • 31 октября 2025
Ответ дляЗаела_пластинка
та я развлекаюсь на форуме сейчас- в чем проблема?

а у вас яка мэта ? яку ви досягнулы?
Я вас тролю. А ви тролитесь)
Сиджу тихенько• 31 октября 2025
Ответ дляПиши-пропало
Давайте) Хоч батько і не відіграє такої масштабної ролі, як матір, у питаннях РХП. Що у вас з батьком?
Доречі, яка роль матері в РХП? Я без сарказму, правда цікаво.
автор Пиши-пропало • 31 октября 2025
Ответ длянеДодекаэдр
Ну так смысл общения здесь тогда если каждый свое «проэктуэ».?

Зачем вы сюда пришли если вам ответы не подходят ?
Мені підходять всі відповіді) я з кожної роблю висновок.
Сиджу тихенько• 31 октября 2025
Ответ дляПиши-пропало
От я так і знала!!!
Заела_пластинка• 31 октября 2025
Ответ дляПиши-пропало
Я вас тролю. А ви тролитесь)
это мамке своей расскажешь - она может и поверит

тролль пятничный
Тоскующая• 31 октября 2025
Ответ дляПиши-пропало
Цей? Совєтчіцу?) дуже добре знаю) якби знала погано, ви б в мою тему навіть не зайшли)
Как же ж чувствуется интонация ))
Да, этот, этот. И в целом людей плохо знаете, и Советчицу. Знали бы хорошо - получился бы конструктивный разговор
автор Пиши-пропало • 31 октября 2025
Ответ дляТоскующая
Я понимаю, что вы хотите выглядеть остроумной. А таки задумайтесь: почему так? Может, благодаря стилю общения? Вам кто-то сказал, что так правильно, чтобы развести на эмоции? Не верьте ему :)
Емоції - єдина правдива штука. Ще правдивіша -тільки емоції в тілі.
Заела_пластинка• 31 октября 2025
Ответ дляПиши-пропало

я оруууууууууууууууу
это ж надо такое гониво гнать

вы обкуренная???
автор Пиши-пропало • 31 октября 2025
Ответ дляСиджу тихенько
А в мене є агресія на матір?
Якщо ви відреагували на назву і зайшли, то так.
Сиджу тихенько• 31 октября 2025
Ответ дляПиши-пропало
Ні…, так не цікаво. Це не так працює.
Сосиска_Втесте• 31 октября 2025
Ану, оцініть...
- мама-училка, в якої все життя - нуль відповідальності (так-так, ні за яких дітей вони там не відповідають, навіть не починайте), а я - всьогонавсього будую власну мережу магазинів з нуля на кредитні та позичені гроші, це взагалі ні про що, а от у неї РОБОТА!!!! аж цілих пів дня ого оце навантаження, звісно, не то що в мене 24 на 7 без вихідних
- вона терпіла все життя батька-алкоголіка ого оце заслуга, не то що я - ПРОСТО так отримала адекватного чоловіка, просто з неба впав
- вона все життя дуже часто хворіла, в основному - від власної дурості та інфантилізму, а мені пощастило мати хороше здоровʼя (просто пощастило, спорт, дисципліна та здоровий спосіб життя тут звісно нідочого)
- мені гроші падають з неба , а от вона чесний пахарь, тому й заробляла копійки, така молодець (без коментарів)
- в мене багато знайомих та велике коло спілкування, бо вони всі лицемірні та хочуть від мене щось отримати, а от в неї друзів нема, бо такі хорошічесні як вона люди - їм краще й самим наодинці
- якщо в мене прогорить бізнес - то в мене лише дорога на трасу чи на панель а от в неї ПРОФЕСІЯ
і ще багато чого
Їжак в панчохах• 31 октября 2025
Ответ дляПиши-пропало
Поправочка: захотіла і зробила це) чому вас це так зачіпає? Ви б хотіли, та не можете собі дозволити? Бо відчуєте себе поганою?)
А на фіга мені з шкіри лізти вночі? Ще й на вихідні.
Слава Богу,землю під собою не рву.
І бздурами народ не тішу.
А ви тужтесь,тужтесь!)
Тоскующая• 31 октября 2025
Ответ дляПиши-пропало
Гражданин психолог, язву вызывает хеликобактер, а не соляная кислота, от отца по наследству полученная. У вас образование медицинское есть?
автор Пиши-пропало • 31 октября 2025
Ответ дляСиджу тихенько
Найголовніша.
автор Пиши-пропало • 31 октября 2025
Ответ дляЗаела_пластинка

тролль пятничный
Але, погодьтесь, нетиповий троль)
Тоскующая• 31 октября 2025
Ответ дляПиши-пропало
Значит, вы узнали о себе много правды, вызвав эмоции советчиц :)
автор Пиши-пропало • 31 октября 2025
Ответ дляТоскующая
Как же ж чувствуется интонация ))
Мені не потрібна розмова, де люди контролюють свої слова. Там не буде правди.
Сосиска_Втесте• 31 октября 2025
Ответ дляПиши-пропало
Найголовніша.
А можна детальніше?Цікаво
автор Пиши-пропало • 31 октября 2025
Ответ дляЗаела_пластинка

я оруууууууууууууууу
это ж надо такое гониво гнать

вы обкуренная???
Стьоклая, как трєзвишко.
Заела_пластинка• 31 октября 2025
Ответ дляПиши-пропало
Стьоклая, как трєзвишко.
не - бухое
автор Пиши-пропало • 31 октября 2025
Ответ дляСиджу тихенько
Ні…, так не цікаво. Це не так працює.
А чому ви сюди зайшли? Щоб що?
Тоскующая• 31 октября 2025
Ответ дляПиши-пропало
Штож, правду о себе вы услышали
автор Пиши-пропало • 31 октября 2025
Ответ дляСосиска_Втесте
Ану, оцініть...
і ще багато чого
Ви ж самі все розумієте, правда?
автор Пиши-пропало • 31 октября 2025
Ответ дляСосиска_Втесте
А можна детальніше?Цікаво
Від матері буде залежати, чи будете ви хотіти жити, чи будете ви хотіти померти. РХП - один зі способів досягнути другого.
автор Пиши-пропало • 31 октября 2025
Ответ дляТоскующая
Штож, правду о себе вы услышали
Це правда не про мене, а про них)
Їжак в панчохах• 31 октября 2025
Ответ дляСиджу тихенько
Зачот)
Сиджу тихенько• 31 октября 2025
Ответ дляПиши-пропало
А чому ви сюди зайшли? Щоб що?
Я багато куди заходжу просто так. Не лише тут
Тоскующая• 31 октября 2025
Ответ дляПиши-пропало
Це правда не про мене, а про них)
Почему это ) Это та коммуникация, которую вы создали. Характеризует вас как собеседника
автор Пиши-пропало • 31 октября 2025
Ответ дляТоскующая
Я не написала, що язву викликає соляна кислота. Я написала, що ступінь її виробітки зумовлює появу гастриту. Читайте уважніше. А спадковий спосіб отримання язви трохи інший. Хелікобактер -тригер. Є багато здорових людей з хелікрбактер і є багато нездорових людей з хелікобактер. Питання в умовах, в які цябактерія потрапляє.