Атятя_тётя• 01 ноября в 00:08
А ставят ли импланты врачам-стоматологам?
Атятя_тётя
• 01 ноября в 00:10
Ответ дляАленький носочек
Нет, ходят беззубые
Я просто думала, что у них у всех зубы в хорошем состоянии, а значит, не удаляют.
ЯсноВидящая• 01 ноября в 00:12
Ответ дляАтятя_тётя
С хера ли
ФрекенБок• 01 ноября в 00:17
Мій лікар без імплантів, всі свої каже. Не перевіряла. Вірю на слово. До речі, імплантати не всім підходять. Тому далеко не для всіх це вирішення питань.
Чарівна патика• 01 ноября в 00:26
В мене таке саме питання про окулістів. Чому дуже багато в окулярах, якщо є лазерна корекція і заміна кришталика
ЖующаЯКонфету• 01 ноября в 00:34
Ответ дляЧарівна патика
Лазерну корекцію не всім можна проводити. Заміна кришталика - ноу коментс
ви хоч знаєте, при яких діагнозах його міняють?
Атятя_тётя
• 01 ноября в 00:36
Ответ дляЖующаЯКонфету
Хрусталик при катаракта меняют, а это не просто ’плохо вижу’
ЖующаЯКонфету• 01 ноября в 00:36
Ответ дляАтятя_тётя
Так не мені це пишіть, я при чому? Чи ви мені доводите, що окулісти з катарактою сидять на прийомі?
Чарівна патика• 01 ноября в 00:36
Ответ дляЖующаЯКонфету
Я в курсі. Лазерна корекція до 40 років
Чарівна патика• 01 ноября в 00:40
Ответ дляАтятя_тётя
Не лише при катаракті
КокошинЭль• 01 ноября в 01:17
Ответ дляЧарівна патика
А ще цікаво, що при невеликій міопії лікар мене запитав, чи не хочу я зробити лазерну корекцію. Я навіть не ношу окуляри в повсякденному житті. Вдягаю коли вожу авто (рідко).
Ответ дляЧарівна патика
А у меня про пластических хирургов. Ни одного не видела ни с подтяжкой ни с блефаропластикой. Конечно, про всех говорят, что вот своей жене он делает, но его жену вживую никто не видел, а он почему то весь натуральный.
жар-птица Нюра• 01 ноября в 03:35
Ответ дляГитта Ягг
Я сейчас встречаюсь с пластическим хирургом, не хочет он себе переделанную барышню 100%.