ДолькиКабана• 02 ноября в 08:50
Підкажіть ціни в Спорт Лайф
Зайшла на їхній сайт, жодних цін, тільки через зворотній звʼязок. Бісить така таємничість. Може хтось знає ціни на абонемент? Самий простий, наприклад тренажери + басейн.
Просто звязда• 02 ноября в 08:56
В нас профсоюз платить з нас лише 4000 беруть.Повний з усім.Підприємству обходиться у 18000,Але якщо ти сам такий захочеш купити,то десь в 30 вийде.
Прикол в тому,що абсолютна більшість нікуди не ходить))Перші місяці аншлаг,потім одиниці ходять регулярно.
ОноВамнадо• 02 ноября в 09:00
Ответ дляПросто звязда
У чоловіка на роботі повертали всю суму ) але не одразу, а на кілька місяців розбивали.
То він в басейн ходив майже кожен день :) але не в спортлайф, а в інший якийсь..
ДолькиКабана
• 02 ноября в 09:06
Ответ дляВаша прЭлесть
Дякую, усе перечитала. 👍
ДолькиКабана
• 02 ноября в 09:09
Ответ дляvinika
15 тысяч можно сторговать локальный полный день
А оплата одразу за весь рік? Щомісячно не можна?
Ласую колобками• 02 ноября в 09:12
Мені на 2 зали пропонували на 15 міс за 12к
Питайте в них особисто
ДолькиКабана
• 02 ноября в 09:17
Ответ дляЛасую колобками
Питайте в них особисто
Це на 26 рік ціна? Клас.
Напланетянка• 02 ноября в 09:19
Ответ дляОноВамнадо
фото
Цікаво. А є клуби, де роздягальні не включені ?
Ласую колобками• 02 ноября в 09:21
Ответ дляДолькиКабана
Це на 26 рік ціна? Клас.
Це я в жовтні спілкувалась. Але без басейну. Я в басейн не ходитиму
Репетиторша• 02 ноября в 09:24
Ответ дляДолькиКабана
Спортлайф є локальний та мережа, що саме ви хочете,ще є преміум?
По прикладу Києва, самий дешевий локальний це Почайна, а самі дорогі це Позняки та Дрім.
Самий дешевий локальний спорт+басейн=+/- 13т на рік, оплата відразу, якщо оплата частинами (помісячно), то абонемент трохи дороще.
Ласую колобками• 02 ноября в 09:24
Ответ дляНапланетянка
Там просто поділ на роздягальня і преміум роздягальня ))) от вони і пишуть
Напланетянка• 02 ноября в 09:26
Ответ дляЛасую колобками
А, дякую за роз´яснення
ОноВамнадо• 02 ноября в 09:26
Ответ дляДолькиКабана
😳 розумію що є знижки, але …
Та я сама в шоці.. але мені постійно смс приходять про якісь знижки.. людей доволі багато ходить. У мене дитина в басейн туди ходить то сплачую абонемент 500грн на місяць + 300грн тренеру за заняття (групові). А в наступному році він по віку напевно не буде проходити під конкретно цю послугу.. треба буде спитати..
ОноВамнадо• 02 ноября в 09:27
Ответ дляНапланетянка
Ну може десь і є
Репетиторша• 02 ноября в 09:29
Ответ дляНапланетянка
То просто вони так пишуть.
Є преміум клуби (весь клуб), а є в звичайному клубі преміум роздягальні та додатковий преміум басейн (Дрім), ну і в преміум абонемент входе спа.
Ответ дляРепетиторша
Дрим один из самых дешевых вобще то
Репетиторша• 02 ноября в 09:30
Ответ дляvinika
Дрим один из самых дешевых вобще то
Ні, дешевше Почайна, це самий старий клуб.
Репетиторша• 02 ноября в 09:37
Ответ дляvinika
Я не сказала самый дешевый, а один из дешевых. Но никак не из категории дорогих
Ось скріни.
Самі дорогі Теремки, потім по зменшенню ціни Позняки, Дрім, Поділ, Почайна, Мармелад/Куренівка
Репетиторша• 02 ноября в 09:53
Ответ дляИ.О. человека
Зараз діє -50% від цих
Київ
Теремки оновлений
Київ
Теремки оновлений
Подивіться, я робила скріни без басейну.
Борщагівка pool 21990 (дешевше ніж аналогічні Позняки чи Теремки), на рівні Дріму
Ашолюдискажуть• 02 ноября в 10:34
Який сенс запитувати тут, якщо в кожному відділенні своя ціна? Телефонуйте їм, що більше телефонуватиме, то швидше вони запропонують вам якусь персональну знижку. Там крутять цінами , як циган сонцем...