ТАЗератти• 02 ноября 2025
Сину 15, взагалі не цікавить автомобіль
далекий від цього. Чоловік пропонує сісти за кермо- каторга(
Це тільки в мене такий «автомобіліст»?
Паспортний стіл• 02 ноября 2025
Моего тоже не интересуют. В принципе, ничего удивительного. Все разные
миссАрфография• 02 ноября 2025
Не только, сыновья в меня
Я терпеть не могу ,новая машина 11 т за 2025
Акукарача• 02 ноября 2025
Зачем его в 15 садить за руль? Нелегально ведь. Моему 15, скоро пойдет сдавать на права на скутер, очень хочет
Весотехник• 02 ноября 2025
У мене був перший чоловік такий. Ну, не його було це. Керувати машиною вмів, але ненавидів, цікавитися новинками, технічними аспектами і так далі нафіг було не потрібно. Кожному своє.
Крайня невістка• 02 ноября 2025
Меня не интересовали авто вообще, пока не переехали жить за город. Такси не всегда приезжает, хрен доберешься до цивилизации
Уже практику прохожу, теорию сдала
Кошка Мурка• 02 ноября 2025
Зачем ему в 15 за руль ? Будет 18 после получения прав и будет интересовать. Если что у нас 3 машины в семье на двоих и сыну 14 , но раньше 18 никто его никогда не посадит за руль , зачем это делать ? Вы враг своим детям ?
Пасти Ла• 02 ноября 2025
Ох. Обычно они стразу хотят спортивный мотоцикл. Вы подождите, вам еще придется авто как базу продвигать.
Ручки-Крючки• 02 ноября 2025
Нет , не только . Наш сын сдал на права по необходимости в 24 года.
120-120-120 (не худею)• 02 ноября 2025
В батька мого чоловіка було авто, чоловік ніколи не сідав за кермо і був категорично проти, не подобалося і страшно. Чоловік подруги теж за кермо не сідає, хоча авто є в сім´ї. Якщо хлопець, то по вашому він автоматично має любити авто, що ще, футбол, риболовлю і полювання, зброю?
Носки на подтяжках• 02 ноября 2025
Ответ дляКошка Мурка
В 14 садиться легче.
Мне пришлось первый раз сесть за руль в 15 и гнать машину в город. Водитель был без сознания. Спасло одно, АКП
ТАЗератти
• 02 ноября 2025
Ответ дляКошка Мурка
Ви вмієте читати? Я написала, що його взагалі не цікавить автомобіль
Булькаю• 02 ноября 2025
Ответ дляТАЗератти
И что?
Кошка Мурка• 02 ноября 2025
Ответ дляТАЗератти
Так а зачем его он должен интересовать? Когда у него будет свой тогда будет . Я езжу 20 лет и меня тоже не интересует автомобиль, есть и есть главное не общественный транспорт
Да Щас же• 02 ноября 2025
Ответ дляТАЗератти
Чому це Вас так турбує? Вважаєте що всі хлопці за замовчуванням мають цікавитись автівками?
Г@Л@В@ломка• 02 ноября 2025
моих два брата прожили жизнь без авто.и им всё норм.
не хочу говорят.
Копуша• 02 ноября 2025
Авторко, а скільки Впм років? Вас же цікавить шиття, вишивання, мереживоплетіння? Ще й напевно, готуєте як шеф? Ви ж жіночка доросла, повинні такими речами цікавитися.
Alexandra0311• 03 ноября 2025
Моєму 23, теорію здав з першого разу, практику 4 рази не здав, сказав більше не піде, йому це не цікаво, бо це я більше хотіла, а я хотіла із міркувань, що в майбутньому це йому знадобиться. Не знаю, що зараз за діти? я з 7-го класу мріяла навчитись водити авто, в моїх батьків на той час 96 рік не було авто, а грошей на автошколу на моє навчання і подавно
Пес Патрон• 03 ноября 2025
Моему 18. Тоже не хочет. Хотя предлагаю купить ему авто. И получить права.
Кондуктор автобуса• 03 ноября 2025
Моєму 21. Теж не цікавить.
І мене не цікавить.
Чоловік водить, авто є.
До цього свекор і брат інструктори з водіння)
Кожному своє
І мене не цікавить.
Чоловік водить, авто є.
Кожному своє
Томатико• 03 ноября 2025
Особисто мене не цікавить водіння чужих авто. Коли купила свою, то сіла і поїхала. А в чужих категорично не хочу.
АБВГДэшница• 03 ноября 2025
Ответ дляКошка Мурка
Никто и никогда? Вы законы всех стран знаете?