Пиу!Пиу!• 03 ноября 2025
Какой марки вит д вам поднял его значения?
Пила Олидетрим 4000 , не улучшил показатели. Врач назначила Декристол 5600, пропила его 1,5 месяца, пересдала, анализы почти те же , на 2 ед выше.
Чем вы себе поднимали вит д к норме?
Щодо жовчного...препарат Алохол, він недорогий і досить непоганий. Мені колись казали на УЗД, що можна пропивати курсом сезонно (весна і осінь).
Якраз зайшла почитати інструкцію:
Одночасне застосування Алохолу з жиророзчинними вітамінами – сприяє кращому їх всмоктуванню. Вітамін Д - жиророзчинний
Якраз зайшла почитати інструкцію: