МинерАлочка• 03 ноября 2025

Яку вакансію обрати?

Я на роздоріжжі, яку роботу обрати:
1. Більша зарплата ( десь на тисяч 5) але роботи дуже багато, і після робочого часу можливо прийдеться залишатися, і обовязки навішують
2. Робота спокійна, стабільна але менш оплачувана.
Вжк мені 41 то хочеться якогось спокою, не хочу як в молодості ганяти, але і грошей хочу
Результат:
вже голосів: 53
49 (92.45%) 2
4 (7.55%) 1
Ангелок з ріжками• 03 ноября 2025
Както мало 5 тыщ за такой нервяк. Еще бы понимаю 20-25 больше. А так вы в итоге больше на мелатонин потратите.
КаваЗМолоком• 03 ноября 2025
Про яку з/п йдеться? Якщо базові потреби закриті, то я б не парилась за 5 тис.
автор МинерАлочка • 03 ноября 2025
Ответ дляАнгелок з ріжками
Теж так думаю, вагаюсь
автор МинерАлочка • 03 ноября 2025
Ответ дляКаваЗМолоком
13--18
КаваЗМолоком• 03 ноября 2025
Ответ дляМинерАлочка
13--18
А ну це не просто 5 тис, це на 40% більше.
Думайте самі, на що вам вистачить

Якщо б було хоча б 40 і 45, то це інша справа
На паровозе• 03 ноября 2025
Вот это зарплата. Ищите ещё
Сонячний зайчик• 03 ноября 2025
На 18 000 роботи дуже багато і залишатися? Це в невеличкому містечку таке?
автор МинерАлочка • 03 ноября 2025
Держ.установи
Рівне
Пліткарка• 03 ноября 2025
Ответ дляМинерАлочка
Держ.установи
Рівне
Іти на малу зп і легшу роботу, і активно шукати інше місце роботи.
Профінансуєте собі таким чином час пошуку нормальної роботи. Рівне не маленьке містечко, робота має бути
Тумба-юмба• 03 ноября 2025
На первой выгорите, не стоит туда идти