Библиотекарь• 04 ноября 2025

Це просто жах навчання, діти не хочуть вчитися

8й, 9й класс
Підлітки,
Одні телефони..
Забирала,
Нічого не допомагає
Як у вас
Сусідка зверху• 04 ноября 2025
Ответ дляН@Диете
Ну так у вас и дети норм. А у автора по другому было
Моя пока только в 5 классе, учится хорошо, но все равно менее ответственная чем я
ДеньгиНеСдаю• 04 ноября 2025
Ответ дляН@Диете
Вы себя вспомните сначала?
згадайте як через ті телефони більшість розвели перед виборами в 19...
Зелені самі хвалились,що у них в Телеграмм створювались фокус групи--студенти,домогосподарки, пенсіонери і всім вливалася інфра з урахуванням тих нюансів.. І повелись же, причому дорослі люди.

А тут неокріпший розум,,-думать не потрібно,(ніяких зусиль,щоб знайти рішення) все вливається в уші .. в результаті-синдром розсіяної уваги.. ,і отупіння.
Едимнаморе• 04 ноября 2025
Никак, 9 класс, учительница уже сказала, что вряд ли она будет допущена к экзаменам ( У меня сегодня целый день нет настроения из-за этого. Все 9 лет я борюсь с этой учебой, а толку..
Chaterbox• 04 ноября 2025
Ответ дляРоза в вазі
Уявіть як йому, коли в усіх однокласників і друзів смартфони, а він як лох з кнопочним
А представьте, у всех будут мерседесы, а он как лох на опеле
Либо у всех айфоны, а у него самсунг
У всех люкс одежка, а у него Манго, Зара, Нью йоркер
Все на Мальдивах отдыхают, а он как лох в Карпатах
У всех яхты, а у него надувная лодка
У всех карманные по 20 тыс, а у него, как дурачка, 2 тыс
От шо делать-то? Точно органы придется продавать, чтоб, не дай Бог, не быть лохом, и за всеми успевать
Карусель-весель• 04 ноября 2025
Ответ дляПримарочка
дальше это во сколько лет?
Вы тему читали?
ИНЬэтовамниЯНЬ• 04 ноября 2025
у моей всё прекрасно, и в школе отличница и вне школы умница, преподаватели не нарадуются. Но врать не буду, она слишком правильная с рождения и в нашем обществе это иногда превращается в проблему
Карусель-весель• 04 ноября 2025
Ответ дляChaterbox
Либо у всех айфоны, а у него самсунг
У всех яхты, а у него надувная лодка
Ахаха как вы их всех разнесли:)) Снимаю шляпу! Жаль что общество по своей природе это стадо, и стадный инстинкт - очень потужный. Иметь свою голову и жить по своему уму -это надо неабы-какие яйца иметь. Респект
Черпак_для_фантазий• 04 ноября 2025
Ответ длямладокошкина
Так, автор.
Чат GPT, гдз в інтернеті ..
Пише щось там, а на фоні серіал.. в голові нічого не відкладається. Ще й така тупа, що не розуміє, що вступити в ВУЗ важко. Каже ’хочу в КПІ’ . А що ж ти для цього робиш, доця???
Псіхує, кричить, що я її вважаю тупою, а вона умна
Моїй 16. Росте тупе покоління.
Але є діти, що навчаються. Їх дуже мало, процентів 20, надіюсь є. То й добре.
Щось я упустила колись в вихованні, зараз не можу вплинути.
Сину 19. От сьогодні в 5:30 ранку він ще не спав, сидить в комп. іграх. Спав до 16:00, я вже не витримала, зайшла і розказала все що думаю. Розмова не вперше про сон і ігри
Сижу, хочеться вийти проплакатися від безсилля, але дощ іде. Зніму нервову напругу вночі, проплачуся.
В мене розумна, призерка олімпіад обласних. Середній нмт більше 180, вступила на бюджет . Але їй воно не потрібно, типу я настояла щоб вона вступала . Що хоче сама не знає.
Молодший з РДУГ діагностований, на онлайні повинен бути контроль, щоб хоч підключився. За невиконане ДЗ взагалі не паритися, 7 клас. Приходу з роботи і хоч щось втокмачую в голову
Londa___• 04 ноября 2025
Ответ дляChaterbox
Либо у всех айфоны, а у него самсунг
У всех яхты, а у него надувная лодка
Впервые, за свою историю на форуме, скриню коммент (ваш) на советчице. Чтоб и себе, в том числе, напоминать:) Крутой умный ответ. Вы меня прямо взбодрили ним, в хорошем смысле, этим вечером:)
Всім шампаньського• 04 ноября 2025
Ответ дляChaterbox
Либо у всех айфоны, а у него самсунг
У всех яхты, а у него надувная лодка
Такое глупое сравнение до невозможности просто
младокошкина• 04 ноября 2025
Ответ дляЧерпак_для_фантазий
Я вмію пояснювати, могла б її підтягувати, але вона чомусь це сприймає, типу, ’я сама все знаю!’, не хоче признати, що нічого насправді не знає. Зато дайте репетитора. А я принципово не хочу викидати кошти впусту. Бо ліниву дитину ні один репетитор не витягне. Вона буде ходити і гордо розказувати, що ходить до репетиторів, а вчити не буде. Бо це робота двох людей.
Роза в вазі• 04 ноября 2025
Ответ дляChaterbox
Либо у всех айфоны, а у него самсунг
У всех яхты, а у него надувная лодка
Телефон смартфон зараз не предмет розкоші, а як пенал у кожного.
Ви порівнюєте не порівнювані речі.
Ця дитина затаїть обіду
Обращеница• 04 ноября 2025
Решаем,какой иностранный вторым возьмём.. Вообще-то германо- романская группа и так понятно,но....
Мы в уроках. Свет отключили. Ждём свет и погнали дальше делать дз.