ГоловнаЯ• 06 ноября 2025
Якщо підозрюють в крадіжці
Якщо людина заходила в гості до іншої людини, і та говорить що в неї зникло 5000грн і типу більше нікого не було. Також просить повернути добровільно, але якщо людина реально нічого не брала, то як це довести
Перекус беру завжди• 06 ноября 2025
Ніяк. Просто перестати спілкуватися з тою людиною, яка наговорює.
Амбасадор щастя• 06 ноября 2025
Никак, нах послать и сказать, что если будет продолжать в том же духе, получит порчу на смерть
Играю_на_кларнете• 06 ноября 2025
Ніяк.Як ви доведете?Хай звертаються в поліцію і надають докази
Амбасадор щастя• 06 ноября 2025
Ответ дляВкуси мене
Презункция невинности
Это всё можно в эпиляционном суде обжаловать, если шо
Аноним_1857• 06 ноября 2025
Не ходити в гості до слабоумних. Була у схожій ситуації, от тільки мені в очі не сказали що думають на мене, а через іншу людину дізналась. Я висказалась тоді добре і послала на три букви те слабе сімейство. Там чоловік крав гроші , але ж він золотий а я засранка.
Играю_на_кларнете• 06 ноября 2025
Ответ дляАноним_1857
Є такі придурки і їх треба обходити 100-ю дорогою,а не ще в гості ходити
ГоловнаЯ
• 06 ноября 2025
Ответ дляИграю_на_кларнете
Доказів нема тільки слова
Ваша прЭлесть• 06 ноября 2025
Ответ дляГоловнаЯ
Доказів нема тільки слова
У вас зникли і ви думаєте на ту людину? Чи вас звинувачують у крадіжці
ГоловнаЯ
• 06 ноября 2025
Ответ дляДлинноНожка
50 тыс это уже можно писать заявление в полицию
можна писати і якщо до мене людина зайде, я можу сказати що в мене лежало декілька тисяч доларів і типу вони зникли і звинуватити її. Це ж так виходить
ГоловнаЯ
• 06 ноября 2025
Ответ дляВаша прЭлесть
Це сусідка розповіла про таку ситуацію, начебто в неї зникли кошти і вона думає на певну людину.
Ms. Сама прямота• 06 ноября 2025
Ответ дляГоловнаЯ
Треба зажди дивитись ситуацію.
Якщо гроші умовно лежали на тумбочці перед тим як людина прийшла в після уходу зникли - це одне.
Коли гроші вже сто років лежали під матрасом, а після уходу людини вирішила перпроовірити це вже інша справа
60 метрів сметани• 06 ноября 2025
Ответ дляMs. Сама прямота
Треба зажди дивитись ситуацію.
Это каким же альтернативно одаренным нужно быть , чтобы держать 5000грн на тумбочке , в то время как в квартиру постоянно приходят люди ....
Ms. Сама прямота• 06 ноября 2025
Ответ для60 метрів сметани
Я суджу по собі. До мене не приходять люди які могли б взяти гроші.
Шукаю стакан• 06 ноября 2025
Ответ дляГоловнаЯ
Может деменция? Или шиза?
Танцепесенная• 06 ноября 2025
У меня как-то пропали деньги. Сначала подумала, что потратила и не заметила. Потом пропали опять. Короче, взял тот из моих детей, на кого бы я в жизни не подумала
Так что пусть соседка свою родню теребит
Пукимончиг• 06 ноября 2025
Ответ дляАмбасадор щастя
А невинность кто вернет?