Заела_пластинка• 06 ноября в 21:19

Табір Артек Прикарпаття

Дівчата, потрібні реалтні відгуки. Чи добре годують, умови і тд
Дякую!
Королева спама• 06 ноября в 21:32
завжди дивувало навіщо назвали табір як і в совку, якось непатріотично
Масяня Я• 06 ноября в 21:43
Запитайте в вашому районному управлінні молоді та спорту, туди є безкоштовні (за держ кошт) путівки.
Моська-слон• 06 ноября в 21:47
Ответ дляКоролева спама
Я ще й вафлі Артек полюбляю, уявляєте
ulucha• 06 ноября в 21:47
Летом была поемянница в этом лагере, очень понравилось, кормили нормально, каждый вечер развлекательная программа, ежедневно ходили в бассейн.
автор Заела_пластинка • 07 ноября в 10:24
Ответ дляМасяня Я
Дякую!
Дарина-Aha• 20 ноября в 11:14
А коли ваша дитина їде? Чи вже там? Мій їде 29 листопада
автор Заела_пластинка • 20 ноября в 23:21
Ответ дляДарина-Aha
Вже сьогодні відправили)
Дарина-Aha• 21 ноября в 09:00
А на скільки? Якось дивно у них зміни) Мій їде 29.11, а зміна починається з 30.11 до 20.12.
Якщо вам не важко, напишіть будь ласка, як дитині, подобається , які перші враження про табір
автор Заела_пластинка • 22 ноября в 17:12
Ответ дляДарина-Aha
На 2 тижні, вже хоче додому) каже, не цікаво. Але це вона в мене така ппребірлива, іншим, каже, подобається)
автор Заела_пластинка • 22 ноября в 17:14
Ответ дляДарина-Aha
.
автор Заела_пластинка • 22 ноября в 17:13
Ответ дляДарина-Aha
Ось розклад на сьогодні
Дарина-Aha• 24 ноября в 08:02
Ответ дляЗаела_пластинка
У мене так в дитинстві було, спочатку плакала, бо додому хотіла, а потім не хотіла з друзями розставатись))) Головне, щоб друзів знайшла та вожаті були хороші
Дарина-Aha• 24 ноября в 08:03
Ответ дляЗаела_пластинка
фото
Дивно тільки, що тиха година вже ввечері))) Якось звикла, що завжди після обіду
А телефони забирають? Бо бачу, що тільки в окремий час є Дзвінок додому
автор Заела_пластинка • 24 ноября в 23:13
Ответ дляДарина-Aha
У них кожен день по різному)
Телефони не забирають, просто дуже насичений день, діти не встигають дзвонити)
Ответ дляДарина-Aha
У них кожен день по різному)