Пиу!Пиу!• 08 ноября в 00:24

Що робити якщо з досвіду роботи у мене тільки некваліфікована?

Колл-центр і видача онлайн замовлень в магазині (закордоном)? Освіта філологія англ мови і є знання її на середньому рівні. Не знаю ким тепер працювати після цього всьго. Боюся, що я перекреслила всі перспективи знайти нормальну роботу у житті
Зубожиння• 08 ноября в 12:15
Ответ дляРедиска Я
Роботодавець може посприяти, в випадку дівчини-флориста так і було. Кондитер, отримала професію саме у ВБ безкоштовно, повернеться або поїде далі, з навичками та гарним рівнем мови, так що на все треба дивитись під кутом позитиву
я вам кажу про одне, а ви мені про інше. Перечитайте вище. Є перелік професій, який дозволяє перейти на робочу, і сприяння роботодавця тут до одного місця.
Зубожиння• 08 ноября в 12:25
Ответ дляВ танке
Пора. Тогда ваши темы ’я выживаю на минималку’ будут более правдоподобны. Вы хоть узнаете какой реальный размер минималки в Украине. А то вы сейчас путаетесь в показаниях.
Вона й зараз, скоріше за все, виживає за мінімалку. Якщо знімає кімнату то, ймовірно, у Лондоні чи великому місті, де оренда становить близько £900-1100£. При зарплаті менше ніж £1500 залишається лише на їжу, телефон та транспорт.
В танке• 08 ноября в 12:52
Ответ дляПиу!Пиу!
Это кому как повезет, в основном те кто нашли работу приехали с опытом работы
Не кому как повезет.

А кто сколько приложил усилий и мозгов.

А кто-то, как вы, только отговорки потому что страх и комплексы руководят вами.
Самоучка• 08 ноября в 13:11
Ответ дляПиу!Пиу!
Виза невесты очень дорогая, не каждый англичан ее потянет. Мои ровесники не зарабатывают сколько. Плюс англичане не хотят жениться. Они живут по много лет без брака. Даже с детьми
Моя знакомая год встречалась с англичанином и вышла замуж. И это у нее есть дети от предыдущего брака. Ну да, виза недешёвая, около 5 тыс евро, вроде. Но брак с иностранкой в принципе может себе позволить англичанин, который нормально зарабатывает.
Мольфарочка• 08 ноября в 13:22
Ответ дляПиу!Пиу!
Мені теж так здається(
Я в 41 тільки почала. До 41 не працювала зовсім, два декрета, діти, які постійно хворіли, освіта-юридична, але пішла працювати в банк, спочатку звичайним оператором, на сьогоднішній день вже начальник відділу з 42 чоловік.
Кнопкотиць• 08 ноября в 14:51
Ответ дляЗубожиння
Кілька знайомих закінчили курси бухгалтерії, які ще й коштують чимало, але вже рік не можуть знайти роботу на одне місце подають по 200–300 резюме, ще й місцевих чимало. В однієї навіть є фін досвід в Україні.
Ну дивіться, ніхто ж не каже, що буде просто. Хочеш чогось досягти, працюй над собою і над помилками. Конкурувати з місцевими завжди важко, але треба зібрати себе до купи і знати свої сильні сторони.
Я колись з гарною освітою в Україні працювала на гарних роботах , але без усіляких перспектив карʼєрного росту. А потім психанула і по приколу пішла туди де було страшно. І я змогла, мене взяли.
Виталина-20ce• 08 ноября в 15:49
Робота без досвіду :
Київ, Львів, Дніпро, Вінниця, Черкаси, Умань, Житомир, Кропивницький
🏠 Житло і переїзд — безкоштовно
🕔 Графік: 5/2
💼 Навчимо, допоможемо, забезпечимо всім необхідним
• Графік: 5/2, 8:30–19:00 (з перервами, обід безкоштовно),
• Суть роботи: дзвінки, збір інформації, передача даних старшому спеціалісту (готовий сценарій).
• Навчання: до 5 днів, оплачуване (4000 грн).Оплачуємо ми вам на руки одразу після завершення навчання
• Зарплата: 8000 грн/тиждень + 15% від угод, виплати щотижня.
• Бонуси: подарунки, грошові премії, розіграші.
@vtln_v
Виталина-20ce• 08 ноября в 15:50
Робота без досвіду :
🏠 Житло і переїзд — безкоштовно
🕔 Графік: 5/2
@vtln_v
Виталина-20ce• 08 ноября в 15:50
Ответ дляПиу!Пиу!
Мені 28 вже, а що за робота?
Робота без досвіду :
🏠 Житло і переїзд — безкоштовно
🕔 Графік: 5/2
@vtln_v
автор Пиу!Пиу! • 08 ноября в 16:24
Ответ дляКнопкотиць
Якщо ви в ФРН то робіть аусбільдунг.
А загалом пробуйте попасти в якусь велику фірму, де буде можливість піднятись на кращу посаду або перейти на іншу посаду. Піддивдюляйтесь що роблять люди на тих посадах, які вам цікаві, питайте, дома працюйте в потрібних програмах, щоб потім подати це як навик.
Або купіть собі курси бухгалтерії чи щось подібне. Спочатку визначтесь з вашими цілями
Ні, в Англії
автор Пиу!Пиу! • 08 ноября в 16:25
Ответ дляКнопкотиць
І ще можна розглянути роьоту в готелі, почати наприклад з ресторану, або рецепції , якщо ви покаже е себе гарно то можете зробити собі гарну карʼєру. Потім піти навчатись і працювати в крутому готелі
Я не зможу залишитися в Англії, бо це не професія з якою можна знайти візу
автор Пиу!Пиу! • 08 ноября в 16:28
Ответ дляЗубожиння
А ви теж в Англії?
автор Пиу!Пиу! • 08 ноября в 16:30
Ответ дляВ танке
Не кому как повезет.

А кто сколько приложил усилий и мозгов.

Не знаю, я даже в супермаркет не могла попасти. Просто товар расскладывать. В тот же Лидл и Теско проходить кучу тестов, и все равно не берут
автор Пиу!Пиу! • 08 ноября в 16:30
Ответ дляСамоучка
Не каждый может такое позволить
В танке• 08 ноября в 16:33
Ответ дляПиу!Пиу!
Ну это 2 попытки за 3 года.

Это все ваши усилия?
автор Пиу!Пиу! • 08 ноября в 18:13
Ответ дляВ танке
Ну это 2 попытки за 3 года.

Это все ваши усилия?
Да нет у меня больше было попыток. Тут даже люди с местным образованием посуду моют з дипломом экономическим. Здесь учились и не могут ничего найти. Они правда студенты из Индии, а правительство сейчас подняло стоимость рабочей визы и компаниям невыгодно сколько платить
КошкинДом• 08 ноября в 18:49
знакомая в финляндии без всякой педагог. освиті уже вішла работать помощником воспитателя
В танке• 08 ноября в 19:04
Ответ дляПиу!Пиу!
А вы не оглядывайтесь на других.
Несколько людей из вашего окружения это не показатель.

С таким же успехом можно найти десятки, сотни,
тысячи истории когда люди добились успеха с нуля.

Но вы ведь только негатив собираете.
Чтобы оправдать себя.

А теперь давайте точнее про ваши реальные попытки.
Сколько реальных собеседований было за 3 года?
На скольки платформах размещено ваше резюме?
Сколько раз вы отправляли ваше резюме на интересующую вакансию?
Сколько звонков связанных с поиском работы вы сделали за 3 года?

А ещё что вы сделали чтобы стать более востребованной?
На сколько улучшили знание английского?
Может начали изучать другой иностранный язык?
Какие компьютерные программы освоили?
Какие дополнительными умениями обзавелись?
Зубожиння• 09 ноября в 12:26
Ответ дляПиу!Пиу!
Ні, в Англії
Так, у мене ситуація аналогічна вашій з роботою.
я рік інтенсивного шукала адмін роботу десь в офісі, відправила сотні резюме і просто тиша. Вже руки опускаються, коли бачу 50-100 відгуків на вакансію. Дуже втомилась від цього і невизначеності, а ще є сильний страх залишитися без будь якої роботи на оренді.
Зубожиння• 09 ноября в 12:33
Ответ дляПиу!Пиу!
я також була у шоці, коли читала на реддіті, що люди закінчують з гарними оцінками коледж чи декілька дорогих курсів, здобуваючи кваліфікацію, і потім просто не можуть знайти роботу. Добре, коли ти місцевий і є житло.