Садоводница• 04 ноября в 19:18
Ви вірите що колись тут буде толк?
Пам´ятаю ще бабуся говорила . Ой може воно щось зміниться на краще і мої діти і внуки поживуть добре. Потім мама так говорила. В мене вже дитина є підліток, а Україна не міняється. Система прогнивша судова, мєнтовська, медична, шкільна. Все як і було в дитинстві моїх батьків, моєму і моєї дитини.
Я розумію що війна, але свої ж теж хапуги страшні.
Этожзвяздаяегообожаю• 04 ноября в 19:20
Мы и наши дети этого точно не застанем. Мы успели немножко хорошо пожить, дети этого не запомнили, к сожалению
Садоводница
• 04 ноября в 19:20
Ответ для13чудоСВЕТА
Удалено администрацией...
Так само з цінами. Тут дівчата недавно виставляли свої продуктові набори в Польщі. То щоб купити те все треба два рази заплатити нам
Садоводница
• 04 ноября в 19:21
Ответ дляЭтожзвяздаяегообожаю
Скільки років пожили? При Янику і то він тоді кредитів понабирав в МВФ.
Ангел-предохранитель• 04 ноября в 19:21
Ніколи на державу не надіялась.
Бабусі наші жили в хатках з земляною долівкою і їздили на возах.
Як не крути,а життя комфортніше зараз
Садоводница
• 04 ноября в 19:22
Ответ дляАнгел-предохранитель
Ніколи на державу не надіялась.
Як не крути,а життя комфортніше зараз
То поки наші їздили на возу німкені в пралках автомат прали і аосудомийками користувалися. Багато в кого зараз навіть ж посудомийка в Україні? Особливо села взять
Моя улюблена страшко• 04 ноября в 19:22
Ответ дляСадоводница
2004-2013 норм же было!
И с 2017 по 2021 тоже ок.
Птица Говоруша• 04 ноября в 19:23
Ответ дляСадоводница
Не вигадуйте, там такі самі ціни. Відкрити онлайн каталог з Бедронки
Моя улюблена страшко• 04 ноября в 19:23
Ответ дляНевидимка
Тому мої діти не в Україні
Сейчас у подавляющего большинства дети не в украине
Птица Говоруша• 04 ноября в 19:23
Ответ дляАнгел-предохранитель
Ніколи на державу не надіялась.
Як не крути,а життя комфортніше зараз
І медицина зараз набагато краще
Садоводница
• 04 ноября в 19:23
Я знаю що в світі є країни набагато гірші. Афганістан Пакистан в Латинській Америці не все в порядку. Але не хочеться рівнятися на гірше. Все таки в центрі Європі живемо
Вапщета• 04 ноября в 19:24
Ну чого немає толку? Тут людям 200 тисяч не гроші, в багатьох все добре. Курорти, машини, домівки і поради, постійно поради для ніщебродів, як треба жити.
Птица Говоруша• 04 ноября в 19:24
Ответ дляНевидимка
Тому мої діти не в Україні
А Ви на цьому форумі чого? А не на форумі з фрау
Невидимка• 04 ноября в 19:24
Ответ дляПтица Говоруша
А що є якісь обмеження у форумах?
Моя улюблена страшко• 04 ноября в 19:24
Ответ дляСадоводница
Не пишите неправду.
Многие продукты у них дороже, есть такие цены как у нас. Все остальное гораздо дороже.
Вапщета• 04 ноября в 19:25
Ответ дляСадоводница
Та у всіх на порадниці.
Садоводница
• 04 ноября в 19:25
Ответ дляВапщета
В нас прослойка бідних дуже велика враховуйте. А ті що по 200 000 то не звичайні люди а у коритця
Птица Говоруша• 04 ноября в 19:26
Ответ дляСадоводница
Чому ж люди не розуміють що є такі зарплати
Ангел-предохранитель• 04 ноября в 19:26
Ответ дляСадоводница
Людина сама собі будує життя.
І комфорт.для цього Боженька дав голову на плечах,
Моя улюблена страшко• 04 ноября в 19:26
Ответ дляСадоводница
Выплаты сейчас многие получают, у них большие деньги
Садоводница
• 04 ноября в 19:26
Ответ дляПтица Говоруша
Просто для порівняння. Та навіть країни соцлагеря то жили на порядок вище України. Всі ганялися за меблями і туфлями з Чехословаччини
Вапщета• 04 ноября в 19:27
Ответ дляСадоводница
Я коли в її темі так написала, мене мало не роздерли в шмаття. Автор тут всі успішні і заможні.
Садоводница
• 04 ноября в 19:27
Ответ дляПтица Говоруша
Є то і є такі зарплати. В кого вони є? В 3 відсотків від усього населення країни
13чудоСВЕТА• 04 ноября в 19:28
Ответ дляПтица Говоруша
І медицина зараз набагато краще
только за 2 месяца с 28 августа по 28 октября из Украины выехало 100,000 парней в возрасте 18-22
Садоводница
• 04 ноября в 19:29
Ответ дляВапщета
Мені здається що тут або мрійниці в бабушатнях, які видають мрії за реальність і монтуються під анонімами або ботва
Вапщета• 04 ноября в 19:29
Ответ дляПтица Говоруша
Зустрічне питання, чому ж вони не розуміють що кожен третій за межею бідності? Такі також є. І кожен у своєму світі паралельному.
Садоводница
• 04 ноября в 19:29
Ответ для13чудоСВЕТА
Ну тут не через медицину вони виїхали.