Успокойся_Успокойся• 08 ноября в 22:32

Как вы, реагируете на ублюдков с отпугивателями?

Особенно если ваше животное очень чувствительное а бродячие собаки даже не реагируют? Вот за неделю 2 случая.и оба раза с подлыми #лядками и их мамашами. А самое интересное сто эти оба раза мы были одни , никаких бродячих.
Злая ,пипец.
ТайТаке• 09 ноября в 00:01
Ответ дляСМСница
Ну, не всім нормотиповим легко перевірити ваші роз лади))) змиріться)
Снова набор букаф безсвязных.
Огірок та Помідорчик• 09 ноября в 00:01
Ответ дляУспокойся_Успокойся
Я это животное подобрала на улице с побитой головой. Видать чья-то перепуганная личинка над ним издевались. А вам жирный минус в вашу жалкую жизу.
Дуже часто такі любителі тварин самі стають постраджалими від власних ’милейших собачок’, бо перестають усвідомлювати небезпеку, адже будь яка тварина непередбачувана і небезпечна. Деякі навіть примудряються взагалі диких тваринок ’рятувати’ а поітм робити щеплення від сказу і ставати пацієнтами хірургів...
СМСница• 09 ноября в 00:02
Ответ дляЗатишне кубло
Ну з такою хазяйкою воно і не дивно , що собака боіться всього
Затишне кубло• 09 ноября в 00:02
Ответ дляУспокойся_Успокойся
Жалка тут тільки ви, від того і на людей кидаєтеся. Оце ваш мінус, не мій.
ТайТаке• 09 ноября в 00:02
Ответ дляОгірок та Помідорчик
Удалено администрацией...
Огірок та Помідорчик• 09 ноября в 00:03
Ответ дляТайТаке
Удалено администрацией...
Тому що окреслена автором проблема має не однозначний розвиток, адже ситуацій із агресивними собаками просто купа. І це реально проблема.
Советчица Года• 09 ноября в 00:03
Ответ дляНаучительница
Тобі вже нічого не допоможе . Собак годуєш , а в суспільстві ведеш себе як дика
Бо дратують люди, котрим годування тварин заважає
Буде голодне в канаві валятись і ніхто їй на їжу не дасть
ТайТаке• 09 ноября в 00:04
Ответ дляЗатишне кубло
Удалено администрацией...
Огірок та Помідорчик• 09 ноября в 00:04
Ответ дляТайТаке
Удалено администрацией...
Від того що є небезпечні люди то не робить собак безпечними.
ТайТаке• 09 ноября в 00:05
Ответ дляОгірок та Помідорчик
По вашей логике если полно сейчас агрессивных мужиков, я любого могу огреть дубиной на всякий случай?
Затишне кубло• 09 ноября в 00:05
Ответ дляТайТаке
Удалено администрацией...
Про своє достоїнство подумаєте. Проявили у всій красі…..
ТайТаке• 09 ноября в 00:05
Ответ дляЗатишне кубло
Удалено администрацией...
Советчица Года• 09 ноября в 00:06
Ответ дляТайТаке
Мимо проходящего
Вдруг маньяка, а я мужчин боюсь!
И поэтому хожу на улице среди них
Затишне кубло• 09 ноября в 00:06
Ответ дляТайТаке
Удалено администрацией...
Вам видніше що таке дно) головне на людей не кидайтеся.
Огірок та Помідорчик• 09 ноября в 00:07
Ответ дляТайТаке
ВИ питаєте мого дозволу? Ні, не можете.
СМСница• 09 ноября в 00:10
Ответ дляТайТаке
То не фляга, то кинолог спать вас зовет.
Ось вам ще одна підказка: кінологи не свистять,. Вчіться манерами, прийнятим в нормальному суспільстві, і не паліться своїми набутими з дитинства рефлексами собаки Павлова. Ви ж все таке двонога істота, не забувайте
СМСница• 09 ноября в 00:11
Ответ дляСоветчица Года
Ідіть спать
Вже самі заплуталися
Ану ще доженіть і поклацайте зубами
автор Успокойся_Успокойся • 09 ноября в 00:11
Ответ дляСМСница
Ану ще доженіть і поклацайте зубами
Вас из клетки хоть иногда выпускают?
ТониСопрано• 09 ноября в 00:11
Ответ дляУспокойся_Успокойся
Удалено администрацией...
С такой агрессией, закройте ь у себя в квартире и целуйтесь там с собакой. Очевидно, что вы не слышали и не надеваете на свою собаку намордник и не держите на поводке. Или гуляете там, где с детьми гуляют. Ваша собака - ваша ответственность, отпугиватель не причиняет особого вреда, собака не травмируется. А вот поваленный собакой ребенок может.
Советчица Года• 09 ноября в 00:12
Ответ дляСМСница
Ану ще доженіть і поклацайте зубами
Уровень интеллекта оставляе желать лучшего
Вас в детстве собака укусила?
Жаль, недокусала
СМСница• 09 ноября в 00:12
Ответ дляТайТаке
Снова набор букаф безсвязных.
Буває, не переймайтесь))) я розумію, що ті терміни вам незнайомі)))
Советчица Года• 09 ноября в 00:12
Ответ дляТониСопрано
Откуда вы знаете травмируется собака автора или нет?
И чем травмируется поваленный ребенок?
СМСница• 09 ноября в 00:14
Ответ дляТайТаке
Удалено администрацией...
Похвальна самокритика
Научительница• 09 ноября в 00:14
Ответ дляУспокойся_Успокойся
Вас из клетки хоть иногда выпускают?
А вас ?
СМСница• 09 ноября в 00:15
Ответ дляЗатишне кубло
Головне, щоб дно не прогризла)))
СМСница• 09 ноября в 00:17
Ответ дляУспокойся_Успокойся
Вас из клетки хоть иногда выпускают?
Без поняття, я вдома живу. А вас тільки випустили - і відразу людям прийшлось відлякувач собак застосовувати?
СМСница• 09 ноября в 00:20
Ответ дляСоветчица Года
Вас в детстве собака укусила?
Жаль, недокусала
Так, ваш рівень інтелекту саме цього бажає. Мене не кусали, а собачкам бажаю ніколи вам навіть хвостиком не зачепити. Бо тоді ніяка вакцина не врятує тваринку від сказу
Советчица Года• 09 ноября в 00:21
Ответ дляСМСница
Все зеркалите вечно, нет фантазии своего придумать)
Я таке знаю• 09 ноября в 00:36
Якщо собака на повідку, буде все норм. Поважайте оточуючих людей - будуть поважати вас і вашу тваринку
Файна пані• 09 ноября в 00:37
Ответ дляСоветчица Года
Парк для вигулу тварин
Так було і буде
І дворових котів і собак годувати нормально
На повідку і в наморднику.
Без- тільки в спеціально відведених місцях.
Є з огорожею території для вигулу. Там і гуляйте.
Я бігаю в парку і бачу різне. І свідомих і несвідомих і зовсім неадекватних людей. Доречі у них і собаки також самі.
А тварину треба виховувати. Але ж не всі про це чули. Нажаль.