Успокойся_Успокойся• 08 ноября 2025

Как вы, реагируете на ублюдков с отпугивателями?

Особенно если ваше животное очень чувствительное а бродячие собаки даже не реагируют? Вот за неделю 2 случая.и оба раза с подлыми #лядками и их мамашами. А самое интересное сто эти оба раза мы были одни , никаких бродячих.
Злая ,пипец.
ТайТаке• 09 ноября 2025
Ответ дляСМСница
Ну, не всім нормотиповим легко перевірити ваші роз лади))) змиріться)
Снова набор букаф безсвязных.
Огірок та Помідорчик• 09 ноября 2025
Ответ дляУспокойся_Успокойся
Я это животное подобрала на улице с побитой головой. Видать чья-то перепуганная личинка над ним издевались. А вам жирный минус в вашу жалкую жизу.
Дуже часто такі любителі тварин самі стають постраджалими від власних ’милейших собачок’, бо перестають усвідомлювати небезпеку, адже будь яка тварина непередбачувана і небезпечна. Деякі навіть примудряються взагалі диких тваринок ’рятувати’ а поітм робити щеплення від сказу і ставати пацієнтами хірургів...
СМСница• 09 ноября 2025
Ответ дляЗатишне кубло
Ну з такою хазяйкою воно і не дивно , що собака боіться всього
Затишне кубло• 09 ноября 2025
Ответ дляУспокойся_Успокойся
Жалка тут тільки ви, від того і на людей кидаєтеся. Оце ваш мінус, не мій.
ТайТаке• 09 ноября 2025
Ответ дляОгірок та Помідорчик
Удалено администрацией...
Огірок та Помідорчик• 09 ноября 2025
Ответ дляТайТаке
Удалено администрацией...
Тому що окреслена автором проблема має не однозначний розвиток, адже ситуацій із агресивними собаками просто купа. І це реально проблема.
Советчица Года• 09 ноября 2025
Ответ дляНаучительница
Тобі вже нічого не допоможе . Собак годуєш , а в суспільстві ведеш себе як дика
Бо дратують люди, котрим годування тварин заважає
Буде голодне в канаві валятись і ніхто їй на їжу не дасть
ТайТаке• 09 ноября 2025
Ответ дляЗатишне кубло
Удалено администрацией...
Огірок та Помідорчик• 09 ноября 2025
Ответ дляТайТаке
Удалено администрацией...
Від того що є небезпечні люди то не робить собак безпечними.
ТайТаке• 09 ноября 2025
Ответ дляОгірок та Помідорчик
По вашей логике если полно сейчас агрессивных мужиков, я любого могу огреть дубиной на всякий случай?
Затишне кубло• 09 ноября 2025
Ответ дляТайТаке
Удалено администрацией...
Про своє достоїнство подумаєте. Проявили у всій красі…..
ТайТаке• 09 ноября 2025
Ответ дляЗатишне кубло
Удалено администрацией...
Советчица Года• 09 ноября 2025
Ответ дляТайТаке
Мимо проходящего
Вдруг маньяка, а я мужчин боюсь!
И поэтому хожу на улице среди них
Затишне кубло• 09 ноября 2025
Ответ дляТайТаке
Удалено администрацией...
Вам видніше що таке дно) головне на людей не кидайтеся.
Огірок та Помідорчик• 09 ноября 2025
Ответ дляТайТаке
ВИ питаєте мого дозволу? Ні, не можете.
СМСница• 09 ноября 2025
Ответ дляТайТаке
То не фляга, то кинолог спать вас зовет.
Ось вам ще одна підказка: кінологи не свистять,. Вчіться манерами, прийнятим в нормальному суспільстві, і не паліться своїми набутими з дитинства рефлексами собаки Павлова. Ви ж все таке двонога істота, не забувайте
СМСница• 09 ноября 2025
Ответ дляСоветчица Года
Ідіть спать
Вже самі заплуталися
Ану ще доженіть і поклацайте зубами
автор Успокойся_Успокойся • 09 ноября 2025
Ответ дляСМСница
Ану ще доженіть і поклацайте зубами
Вас из клетки хоть иногда выпускают?
ТониСопрано• 09 ноября 2025
Ответ дляУспокойся_Успокойся
Удалено администрацией...
С такой агрессией, закройте ь у себя в квартире и целуйтесь там с собакой. Очевидно, что вы не слышали и не надеваете на свою собаку намордник и не держите на поводке. Или гуляете там, где с детьми гуляют. Ваша собака - ваша ответственность, отпугиватель не причиняет особого вреда, собака не травмируется. А вот поваленный собакой ребенок может.
Советчица Года• 09 ноября 2025
Ответ дляСМСница
Ану ще доженіть і поклацайте зубами
Уровень интеллекта оставляе желать лучшего
Вас в детстве собака укусила?
Жаль, недокусала
СМСница• 09 ноября 2025
Ответ дляТайТаке
Снова набор букаф безсвязных.
Буває, не переймайтесь))) я розумію, що ті терміни вам незнайомі)))
Советчица Года• 09 ноября 2025
Ответ дляТониСопрано
Откуда вы знаете травмируется собака автора или нет?
И чем травмируется поваленный ребенок?
СМСница• 09 ноября 2025
Ответ дляТайТаке
Удалено администрацией...
Похвальна самокритика
Научительница• 09 ноября 2025
Ответ дляУспокойся_Успокойся
Вас из клетки хоть иногда выпускают?
А вас ?
СМСница• 09 ноября 2025
Ответ дляЗатишне кубло
Головне, щоб дно не прогризла)))
СМСница• 09 ноября 2025
Ответ дляУспокойся_Успокойся
Вас из клетки хоть иногда выпускают?
Без поняття, я вдома живу. А вас тільки випустили - і відразу людям прийшлось відлякувач собак застосовувати?
СМСница• 09 ноября 2025
Ответ дляСоветчица Года
Вас в детстве собака укусила?
Жаль, недокусала
Так, ваш рівень інтелекту саме цього бажає. Мене не кусали, а собачкам бажаю ніколи вам навіть хвостиком не зачепити. Бо тоді ніяка вакцина не врятує тваринку від сказу
Советчица Года• 09 ноября 2025
Ответ дляСМСница
Все зеркалите вечно, нет фантазии своего придумать)
Я таке знаю• 09 ноября 2025
Якщо собака на повідку, буде все норм. Поважайте оточуючих людей - будуть поважати вас і вашу тваринку
Файна пані• 09 ноября 2025
Ответ дляСоветчица Года
Парк для вигулу тварин
Так було і буде
І дворових котів і собак годувати нормально
На повідку і в наморднику.
Без- тільки в спеціально відведених місцях.
Є з огорожею території для вигулу. Там і гуляйте.
Я бігаю в парку і бачу різне. І свідомих і несвідомих і зовсім неадекватних людей. Доречі у них і собаки також самі.
А тварину треба виховувати. Але ж не всі про це чули. Нажаль.