Квітка Миру• 09 ноября в 13:10
Яку б сумку обрали
І взагалі ці моделі актуальні на сьогодні?
Можливо, щось інше порадите. Дякую
Зробіть вибір:
вже голосів:
З ланцюжком
Без ланцюжка
Результати
Кумася• 09 ноября в 13:14
Только не сК, это марка недорогих пуховиков и трусов, ну какие сумочки
Жинси на дитину• 09 ноября в 13:15
Я б ніяку не обрала, бо для мене всі ті сумки - фігня.
Автор, чим вам це допоможе?
Кукарачка• 09 ноября в 13:17
так зараз актуальна форма сумки ’батон’, я ланцужки не люблю якщо носити її ще літом не люблю коли метал касається тіла
Квітка Миру
• 09 ноября в 13:17
Ответ дляКумася
А яку б марку з таких собі ну дууже бюджетних розглядали?
сказочное_Бали• 09 ноября в 13:17
А вы самостоятельно не можете выбрать, что нравится именно вам?
Квітка Миру
• 09 ноября в 13:19
Ответ длясказочное_Бали
А вы самостоятельно мимо пройти, не?
Не виправдовуюсь• 09 ноября в 13:23
Без ланцюжка мені симпатичніша.
Про ’недорогих пуховиков’ взагалі смішно читати, як завжди інший вимір якись.
Кумася• 09 ноября в 13:24
Ответ дляКвітка Миру
Сейчас во вторник 11.11 single day, потом Black Friday, потом cyber Monday, будут везде большие скидки. Из бюджетных те же dkny, Furla, cocinelle, coach будут по скидкам.
сказочное_Бали• 09 ноября в 13:24
Ответ дляКвітка Миру
А вы самостоятельно мимо пройти, не?
С удовольствием
Квітка Миру
• 09 ноября в 13:24
Ответ дляМаю декілька думок
фото
Це вже задорого для мене, але дякую
Кумася• 09 ноября в 13:26
Ответ дляНе виправдовуюсь
Без ланцюжка мені симпатичніша.
Вы смотрите не на украинских сайтах, на заландо сегодня -22% дополнительно, есьь пуфферы и за 110-120€ сК
Квітка Миру
• 09 ноября в 13:26
Ответ дляКумася
Так, оце ж і придивляюсь. Дуже дякую
сказочное_Бали• 09 ноября в 13:27
Ответ дляКвітка Миру
Скатертью дорога
А вы хамка оказывается. А потом тут будете строчить темы ’мне тут насоветовали...’
Не виправдовуюсь• 09 ноября в 13:27
Ответ дляКумася
Мені не потрібна ні сумка ні куртка, але я знаю, що багато хто не купує на ін.сайтах з тих чи інших причин.
Кумася• 09 ноября в 13:30
Ответ дляНе виправдовуюсь
Это уже личный выбор
Квітка Миру
• 09 ноября в 13:30
Ответ длясказочное_Бали
А что вы, собственно, ожидали услышать на свой до немогу очевидный вопрос? Мои оправдания? Или целью было самоутверждение? Вот если я спрашиваю, ведь ясно же, что я в сомнениях. Ну и смешно, про мне насоветовали кокретно в этой ситуации.
Кумася• 09 ноября в 13:32
Ответ дляКвітка Миру
Просто совет на будущее - вы должны к ноябрю всегда знать что вам конкретно нужно и в период скидок вылавливать эти вещи.
Квітка Миру
• 09 ноября в 13:33
Ответ дляКумася
Вот я пытаюсь к этому прийти уже который год, спасибо
Губи з філером• 09 ноября в 13:45
У СК погана якість сумок. Кожзам за сезон облазити починає(
Донька в США, купувала з оф.сайту декілька різних моделей, всі за 6-7 місяців втратили вигляд, при тому, що носила вона їх акуратно.
Квітка Миру
• 09 ноября в 13:47
Ответ дляГуби з філером
Дякую за відгук❤️
Губи з філером• 09 ноября в 13:47
Ответ дляКвітка Миру
В Зари сумки якісніші, ніж СК. І вони дуже швидко передирають трендові моделі і відшивають свої колекції, тож є шанс отримати досить трендову сумку недорого.
Квітка Миру
• 09 ноября в 13:50
Ответ дляГуби з філером
Я якраз вже придбала одну з зари) дякую
Губи з філером• 09 ноября в 13:53
Ответ дляКвітка Миру
Я якраз вже придбала одну з зари) дякую
Зайдіть на Джомашоп, я там нещодавно бачила декілька моделей сумочок Coach до 120-130 доларів. І в принципі там багато брендових сумок. Це величезний онлайн аутлет, там багато чого цікавого з минулих колекцій можна знайти.
Ще там завжди окуляри по хорошим цінам)
Квітка Миру
• 09 ноября в 13:58
Ответ дляГуби з філером
Ще там завжди окуляри по хорошим цінам)
Супер, дякую!