Області пітьми• 09 ноября в 15:27

Де купити у Дніпрі матрас з термофлексу?

Дуже подобаються матраси з матеріалу термофлекс. В меблевих магазинах запитувала, в них нема таких, там більш дорогі матраси. Може хто знає де в Дніпрі можна пошукати?
Грушки-яблочки• 09 ноября в 15:52
А ви розумієте що таке термофлекс? Це просто нетканий матеріал, один із слоїв матраца товщиною 1 см.
аромат Жука• 09 ноября в 16:02
Це типу резиновий пінрпласт
Купіть отеплювач труб і напхайтеп його в матрас
автор Області пітьми • 09 ноября в 16:04
Ответ дляГрушки-яблочки
Так, суміш вовни та бавовни
Одна_на_всей_планете• 09 ноября в 16:08
В юску не дивилися?
аромат Жука• 09 ноября в 16:10
Та купіть дешевий матрас з ватіном і кокосом і буде вам то саме жорстке

Термофлекс — це матеріал, виготовлений із пресованих при високій температурі натуральних волокон (наприклад, бавовни та вовни), який використовується в матрацах для надання жорсткості, міцності та захисту інших шарів від пружин. Він також може мати теплозберігаючі властивості та посилювати ортопедичний ефект.
Призначення:
Захист: слугує захисним шаром, який запобігає пошкодженню м´яких наповнювачів від пружинного блоку.
Жорсткість та міцність: надає матрацу додаткової жорсткості та довговічності.
Ортопедичний ефект: підсилює ортопедичні властивості матраца.
Теплоізоляція: деякі види термофлексу мають теплозберігаючі властивості.
Склад: виготовляється з пресованих натуральних волокон (наприклад, бавовни, вовни) або інших натуральних матеріалів, скріплених при високій температурі.
Використання: використовується як один з шарів у матрацах, часто як проміжний шар між пружинним блоком та м´якими наповнювачами, що допомагає зберегти їхні властивості протягом усього терміну служби.
Грушки-яблочки• 09 ноября в 16:22
Ответ дляОбласті пітьми
Так, суміш вовни та бавовни
Ц не матрас. Це прошарок по типу войлока на пружинах. Цей слой є майже в усіх матрасах. То я не зовсім розумію який матрас ви шукаєте .
автор Області пітьми • 10 ноября в 13:57
Ответ дляГрушки-яблочки
Есть матрасы чисто из термофлекса
Грушки-яблочки• 10 ноября в 16:26
Ответ дляОбласті пітьми
Есть матрасы чисто из термофлекса
Товщина термофлексу 1-3 см. Це пресований жорсткий дубовий матеріал. Ви впевнені що ви правильно зрозуміли що таке матрас із чисто термофлексу?
Грушки-яблочки• 10 ноября в 16:29
Ответ дляОбласті пітьми
Есть матрасы чисто из термофлекса
Це як на карематі спати.
автор Області пітьми • 11 ноября в 13:07
Ответ дляГрушки-яблочки
Ви щось плутеєте. Це суміш волокон бавовни і вовни, товщиною 7 см
Грушки-яблочки• 12 ноября в 09:50
Ответ дляОбласті пітьми
Якщо плутаю я то чому б вам не купити у Дніпрі цей чудо матрац. Вам під замовлення за попередньою оплатою привезуть що завгодно. Або не привезуть бо побояться що ви будете вимагати повернення грошей за цей чудо матрац . Зайдіть в меблевий магазин і попросіть щоб вам показали будь який матрас. В розрізі. Спитайте чи є тут термофлекс вам його покажуть.
автор Області пітьми • 12 ноября в 14:51
Ответ дляГрушки-яблочки
Я на таком сплю, но он уже старый