Уходя дверю не хлопать• 10 ноября 2025
Обсудили уже? Больше 80% украинцев за переговоры с РФ
В Украине 82% опрошенных граждан выступают за переговоры и только 11% – за продолжение ведения боевых действий.
Об этом говорится в отчёте группы "Рейтинг".
Шах и мат всем тем кто топит за мобилизацию и продолжение военных действий!
Безсовісна кума• 10 ноября 2025
Ответ дляБабулька
2.17 Запрещено оправдание или поддержка российской военной агрессии против Украины.
Правила Кідстафф
Ни оправдания ни поддержки с моей стороны нет. Это ваши домыслы.
Скорая помощь• 10 ноября 2025
Ответ дляЦарівна Жабка
Удалено администрацией...
Мимо . Ну если Вам так проще оправдать агрессию и терроризм хуйла, психиатр Вам в помощь .
Бабулька• 10 ноября 2025
Ответ дляБезсовісна кума
Ви робите винною в війні державу Україну
Робіть висновки
Русланка з гілки• 10 ноября 2025
Ответ дляБабулька
Я розбираю критику Влади, я сама проти цих зелених, але виправдання рашки то інше. І це помітно по дописам, ця різниця.
Тому є Правило, за нього бан
Ви тільки що постами вище виправдовуваєте корупцію, це критика влади?
Ганцю в кєдах• 10 ноября 2025
Ответ дляБабулька
Краще скарга
Пишіть
2.17 пункт Правил
Пишіть
2.17 пункт Правил
я написала. Але такі мають боятися взагалі казати таке. Я б ще і вдарила якби поряд була. Маріупольці винні? Оті 16 річні хлопці розстріляні? Згвалтовані жінки і діти? Скотина вона
Сито для думок• 10 ноября 2025
Ответ дляБабулька
Тому є Правило, за нього бан
Нет оправдания. За убийства нет. Никогда не прощу за тот день. Он мне всю жизнь перевернул.
Но виноваты не только орки.
Но вы прочтите законы, которые были подписаны в конце 21. Кто разрешил военным чужих стран проводить на нашей территории учения и боевые действия. Кто разрешил на нашей независимой земле, вольной от чужих формирований, играть в войнушки? Не вы и не я, правда ведь?
Оправдывать начало войны и войну - это каким уродом моральным надо быть. Сколько людей наших погибло, сколько судеб сломано, жизней уничтожено... Задача глав государств - спасти людей. Любого нормального главы. Главная ценность- люди. Для этого существует дипломатия. И про обещания зелени закончить войну я помню.
Но виноваты не только орки.
Стрекоза любви• 10 ноября 2025
Ответ дляНесемо світло разом
Ці лякалки ми чуємо з 2014 року. Але була Грузія, був крим, були мелітополь і т.ін. тож ж по чому судить.
Напишіть більш розгорнуто, що ви маєте на увазі.
Скорая помощь• 10 ноября 2025
Ответ дляСито для думок
СБУ сюда позови.
Никто никого не оправдывает. Нет оправданиям убийству. Но и очки пора уже стять.
Когда здесь каждого второго за неугодное мнение партии отправляют словестно в Сибирь, и им ничего не будет, то это как называется?) сталинизм и Берия. Вот как.
Далеко не ушли от наганов и кожаных плащей.
Ага, скажите в рашке слово против войны и за мир . Там реальный срок сидеть будете .
Виннипуховна• 10 ноября 2025
Авторице, ви так хочете довести, що 80% відсотків українців хоче стати кацапами прикриваючи це слово пєрєхавори. 200% українців хоче припинення війни, і всі знають, ну крім ждунів, що хуйло не для того розпачало війну, щоб зараз її закінчити і вивести війська.
Безсовісна кума• 10 ноября 2025
Ответ дляБабулька
Робіть висновки
Еще раз. Не сочиняйте на ходу. Нигде я этого не утверждаю. Это вы так воспринимаете в своих фантазиях.
Красота неземная• 10 ноября 2025
Ответ дляРегионщица
А Вы новости читаете? Как там с той стороны ’миротворцы’ сейчас ровняют с землей Покровск. Наверное тоже хотят окончания войны.
Пока на ногах оба игрока война будет продолжаться, тем более в обоих сторон еще море ресурсов.
тим більше.що в Покровську троянди висажені, цікаво так готувались до кінця війни.
Стратеги,однако..
Але ж вам сказано було ’ Не стратег я!!’-значить все чесно.
Стратеги,однако..
Наизнанку• 10 ноября 2025
Ответ дляБабулька
Червоним терором 70 років
Берлінська стіна
Надо же! Германию наказали Берлинской стеной.А такая страна была,мирная, душевная, дружелюбная
Ганцю в кєдах• 10 ноября 2025
Ответ дляСито для думок
Но виноваты не только орки.
Ви смішні. Чесно. А у 2014 му які були прийняті закони що на нас напали?
Царівна Жабка• 10 ноября 2025
Ответ дляСкорая помощь
Я не понимаю каким нужно обладать мышлением, чтоб согласиться вымереть всей нации в гуманитарной катастрофе ради якобы сохранения нации. Это абсурд.
Или ваша нация - это ото сонм выехавших рожающих уже маленьких немцев?
Бабулька• 10 ноября 2025
Ответ дляРусланка з гілки
Яку ? Та що була і є? Критика Влади- пішла понаписувала в фб в постах з інтервʼю Кудрицького , раджу це інтервʼю до перегляду , до речі.
А щодо робити винну жертву Україну, і виправдовувати русню, що тут білими нитками є, то це видно.
Молчалка• 10 ноября 2025
Ответ дляДобрая свекровь
Германия проиграла в войне и до сих пор процветающая.
А страны, которые сразу же сдались жили и живут отлично, можете гуглить, кто сдался -Дания и прочие
Так. Але ми не з ними. Ми дістались ’велікой’, ледве вигребли, почали трохи нормально жити - вони знов приперли. У Європі один народ - одна країна. То чому українці мають жити в росії? Знову бути тремтім сортом? Їдьте. Це і зараз доступно.
Сито для думок• 10 ноября 2025
Ответ дляБабулька
Видалила?
Два раза одно и то же сообщение отобразилось. Хочешь оставить клоунский смайл, поднимайся выше. Руки ж чешутся поржать с утра над правдой.
Стопясят раз обсуждала• 10 ноября 2025
Матрехи, рвете жопу, врете, искажаете инфо... Но ни хрена не добиваетесь. Се ля ви)
Несемо світло разом• 10 ноября 2025
Ответ дляСтрекоза любви
Це про те, як будуть рознортатися умови, коли йдуть на умови раші
Скорая помощь• 10 ноября 2025
Ответ дляКоварная Зая
Удалено администрацией...
Ото совок накосячил, что ввязался в войну с Гитлером?
Ганцю в кєдах• 10 ноября 2025
Ответ дляЦарівна Жабка
А як ви плануєте врятувати націю - от наприклад повішені на деревах в Авдосі рятувальники нації з вами б посперечалися.
Згвалтовані, вбиті.
Коли під автоматом голосуєш, забороняють твою мову і історію - це про збереження?
Згвалтовані, вбиті.
Бабулька• 10 ноября 2025
Ответ дляСито для думок
Но виноваты не только орки.
Тобто верховна рада, яку обрали люди, більшість, на виборах, якісь закони прийняла в 2021, і тому пуйло має право нас бомбити? Так? Це в є виправдання агресії рашки.
І не має дипломата, що може і здатен нагнути путіна на мир, не має
Може тільки Китай
Свекруховна• 10 ноября 2025
Ответ дляГола з конопель
У них новые методички уже)))
И выше уже отписались несколько штук, как под копирку
Подготовились
Ганцю в кєдах• 10 ноября 2025
59% респондентів підтримують припинення бойових дій і пошук компромісу, 20% – продовження війни до повернення Донбасу і Криму, 13% – до лінії розмежування/кордонів станом на 23 лютого 2022 року.
82% вважають реалістичним шляхом завершення війни переговори, з яких 62% за пошук компромісу із залученням інших країн, 20% – на прямих перемовинах з рф.
75% вважають, що Україна повинна погодитись на припинення вогню лише за умови міжнародних гарантій безпеки.
Серед ключових гарантій безпеки українці називають: фінансування армії та постачання зброї від партнерів (52%), зобов’язання союзників вступити у війну в разі повторного нападу (48%) та міжнародне патрулювання повітряного і морського простору (44%).
На запитання «Що зараз найважливіше?» 58% обрали отримання гарантій фінансування західними партнерами української армії у майбутньому і постачання зброї в достатній кількості, тоді як 31% – повернення територій.
Найчастіше респонденти вважають, що ми воюємо з росією за майбутнє наших дітей (60%) та свободу (44%).
Стрекоза любви• 10 ноября 2025
Ответ дляНесемо світло разом
Пишіть більш розгорнуто, чому ви ухиляєтесь від відповіді?
Бензопирен• 10 ноября 2025
Ответ дляДобрая свекровь
Франция
Бабулька• 10 ноября 2025
Ответ дляСкорая помощь
Геніально