Знаю бакси• 10 ноября 2025
Одяг для сну. Комбінезон, чи зручно?
Підкажіть, будь ласка, чи зручно спати в таких комбінезонах? Є в мене і піжами, але в них мені тисне резинка, дуже заважає це. Думаю купити ось такий комбінезон.
Майданщица• 10 ноября 2025
Я давно перестала купувати піжами на ґудзиках, типу шовк які ковзають і комбезиеи все це мені не зручно
Гарно може але спати ні
Знаю бакси
• 10 ноября 2025
Ответ дляНеначасі
Мне было бы не удобно и спать ,и в туалет ходить
Та оце от подумала тільки що дійсно, а в туалет як
Знаю бакси
• 10 ноября 2025
Ответ дляМайданщица
Гарно може але спати ні
Мені шовк холодні, і навіть літом)
Неначасі• 10 ноября 2025
Ответ дляЗнаю бакси
И я люблю ,чтоб было свободного крою
Я во сне ноги подгибаю ,в комбинезоне как на фото будет неудобно мне
Физрукая• 10 ноября 2025
Я в туалет встаю практически каждую ночь. Мне удобнее просто штаны на резинке и футболка- не люблю длинный рукав, т к сплю с одной рукой под подушкой
Знаю бакси
• 10 ноября 2025
Ответ дляНе служанка
Первый вопрос как в туалет ходить в нём?
Мне не удобно было бы
Не знаю, може там якісь є штучки для цього придумані?
КоКоКоКоКоКо...• 10 ноября 2025
Ответ дляЗнаю бакси
В мене ще й вікно в туалеті за спиною. Знімати все з себе не дуже комфортно.
Штани з більшою резинкою не пробували купувати? В мене ніколи таких проблем немає. Бісять тільки гудзики на піжамі, груди велика,якщо не розстібається, то давлять.
дякую аж підскакую• 10 ноября 2025
Ответ дляЗнаю бакси
Также как и в обычном комбинезоне