НеВРотик• 14 ноября 2025

Как вам девушка сына?

18 лет, сын начал встречаться 7 месяцев назад.
Заздрість то погано• 14 ноября 2025
Ответ дляДівчина Гілмор
А що за пластирний збочинець?
Постить фото дівчат і у всіх на ногах наклеєні пластирі і питає про них різні дурні питання
А вот недавно• 14 ноября 2025
Их ещё столько будет, я б не вникала в отношения вообще
СИРЕЛИ• 14 ноября 2025
Ответ дляЗаздрість то погано
боже, скільки хворих людей, аж страшно.
Сіґеле-міґеле• 14 ноября 2025
Немає в тебе сина, дрочила безталанний.
Ти ж збоченець, що збирає фото дівчат з пластирями на ногах, викладає тут, а потім читає коментарі і дрочить.
Задовбав.
Гореотума• 14 ноября 2025
Ебобо, поведенный на пластырях на ногах, генерирует изображения женщин, одной рукой дрочит, второй открывает темы на советчице.
Ну, хоть что-то в этом мире стабильно.
Сіґеле-міґеле• 14 ноября 2025
Ответ дляНезнакомлюся
Знаєте, ми так думаємо, тому що самі б таке не зробили, але, на жаль, як видно і в оффлайн житиі, є різні… мами
Це місцевий збоченець, який збуджується на дівочі ноги з пластирями. Вічно тут теми створює з фотками дівчат з пластирями або питаннями про натерті ноги. На цій фотці в дівчини теж пластир є.
Бачите таку тему - скаржіться.
ЧукИГеки• 14 ноября 2025
На фото сама автор, Вы так и не поняли? Выставила фото, чтоб ею повосхищались. А есть фото без фильтров?
Незнакомлюся• 14 ноября 2025
Ответ дляСіґеле-міґеле
Бачите таку тему - скаржіться.
Зрозуміла, дякую
Без комплексів• 14 ноября 2025
Отфотошопленая