Рассказница• 14 ноября 2025
Чому на порадниці ходить думка ,що іпотека то для бідних?
Прямо так банк вирішив і дав іпотеку ніщеброду
А всі хто збирає по 30 років під подушкою гроші ,а в цей час вони знецінюються багатії?
Галя-краля• 14 ноября 2025
Ответ дляСвоего не предлагать
Тут багато не розумних, а значить стереотипного мислення.
Головне шо оренда бабушатніків це для боХатих!
Коні, люди …
оксюморон• 14 ноября 2025
Ответ дляЛюбительница
Весь мир за разумное потребление, только у нас культ одноразового шмотья из Синсея. ’Зато новое и в ТЦ купленное, я ж не нищеброд чтоб за кем-то донашивать’
Я не у нас ))
БоВжеВільна• 14 ноября 2025
Ответ дляЦветочница
Наша іпотека сильно прив´язана до курсу долара. Тож не дивно, що люди, які вже бачили кілька криз, не пррям від неї у захваті.
Взагалі не прив´язана.
Чарочка діда• 14 ноября 2025
Ответ дляРассказница
Ого ,то у вас мабуть супер висока зп ,і щей економили на всьому мабуть
Не экономлю, ну и не трачу безрассудно. Хотя, не факт
ЗдесяЯ• 14 ноября 2025
Байдуже хто що думає
Платимо за будинок - за своє а не чужому
Ремонт під наші потреби
За місяць менше ніж оренда
А багаті нехай орендують або живуть роками на зйомних збираючи
Ремонт під наші потреби
За місяць менше ніж оренда
Любительница• 14 ноября 2025
Ответ дляЦветочница
Дивна теза. Хто має доношувати одяг після моїх дітей, наприклад? Менший цього сезону не встиг зносити навіть сіней. Два тижні - і наступний розмір. Нафіг мені ваше ’розумне споживання’, якщо мені треба просто шість комплектів на день. Люкс у плямах чистішим не стає, бо на ньому лейба.
А эта информация тут причем? И какое отношение ваша потребность имеет к тому, что люди во всем мире спокойно относятся к БУ-вещам и активно их используют, а у нас это прям признак неуспешности, нужды и социальной драмы?
БоВжеВільна• 14 ноября 2025
Ми свого часу купували перший булинрк в іпотеку і другу автівку купували в кредит. З машиною взагалі було без переплати, а з будинком трохи. Закрили іпотеку десь місяців за вісім. Доход був дуже високий, але нам треба було в´їхати в дім до вересня, тож взяли іпотеку.
Цветочница• 14 ноября 2025
Ответ дляЛюбительница
Бо у всьому світі люди, у яких є достатньо для цього коштів, купують нове. Скрізь. І у всі часи.
Рассказница
• 14 ноября 2025
Ответ дляЗдесяЯ
Байдуже хто що думає
Ремонт під наші потреби
За місяць менше ніж оренда
Ремонт під наші потреби
За місяць менше ніж оренда
Я мала на увазі ,що для мислення пострадянських людей іпотека це щось страшне та неприпустиме,хоча в розвинених країнах таких ,як Англія беруть саме іпотеку
Кринжова баба• 14 ноября 2025
Никто так не считает. Просто у нас в стране не выгодные условия.
Мы брали рассрочку от застройщика, там сжатые сроки. Но те кто вносил всю сумму получал скидку 5 процентов. За границей ипотека под 2-3 процента.
Безсовісна кума• 14 ноября 2025
Ответ дляКошка Мурка
А по факту она не для бедных? Какой у вас доход
Для хорошо зарабатывающих только. Видели платежи по рассрочкам на жилье? Ипотеку банки давно почти не дают. А на рассрочка от застройщика 30% внести и по 3000$ года 3 платить. Как думаете, с какой зарплаты можно столько платить?
Любительница• 14 ноября 2025
Ответ дляЦветочница
Наибольшую культурную и экономическую активность в сфере секонд-хендов демонстрируют США, Великобритания, Швеция, Япония, Германия и Нидерланды. В США на примере крупных сетей более 90% населения участвует в онлайн-покупках подержанной одежды, а рынок секонд-хенда работает на десятки миллиардов долларов
90% населения Штатов нищеброды? О чем вы говорите вообще?
БоВжеВільна• 14 ноября 2025
Ответ дляЦветочница
Звісно)
Так, не прив´язана. Кредити в валюті не дають десь з 2010 року. В договорі іпотеки ніякої прив´язки до $ немає. Банк може підняти відсоткову ставку, але це не робиться кожен рік.
Рассказница
• 14 ноября 2025
Ответ дляБоВжеВільна
Так кредит в гривнях,якщо брати в Україні
Инста_Богиня• 14 ноября 2025
Ответ дляРассказница
Порадниця і все крапка!!!!
Фарион успела укусить? ))
БоВжеВільна• 14 ноября 2025
Ответ дляРассказница
Звісно в гривнях. Тут просто пишуть, що є прив´язка до $, але її насправді немає.
Цветочница• 14 ноября 2025
Ответ дляЛюбительница
Що злиднів скрізь вистачає. Багата людина не буде доношувати чужі речі. Це просто факт. І ця ’статистика’... Я теж таку малювати вмію))) Особливо під гарне замовлення
Кринжова баба• 14 ноября 2025
Ответ дляБоВжеВільна
Та вы видели процент по кредиту который придется отдать банку? Там дурные деньги.
БоВжеВільна• 14 ноября 2025
Ответ дляКринжова баба
Так, я бачила, бо випоачуваоа іпотеку. 18% річних в нас було в 2012 році.
Цветочница• 14 ноября 2025
Ответ дляБоВжеВільна
Не смішіть. В сфері, на 80 відсотків залежній від валюти, звісно.’все в гривні’. І кругом одні дурні, лише люди, які беруть іпотеки, ’розгадали цю систему’))) Це все ’не прив´язано’ і інші рожеві поні прям до першої кризи
Пульт от линолеума• 14 ноября 2025
Ответ дляЛюбительница
А тут вообще прикольное восприятие. По акциям покупки - от нужды. В оплату частями технику - бедность. В секонде вещь купить - вообще днище. Люди глубоко травмированы внутренними психологическими комплексами, связанными со страхом социальной отверженности.
Со всем согласна , кроме секонда зачем копаться в вонючках без нужды ?
БоВжеВільна• 14 ноября 2025
Ответ дляКринжова баба
Зараз є є-оселя, там дуже вигідні умови, навіть ті, що не спеціальні. Але треба не мати житла, або мати певну кількість метрів на члена сім´ї.
Рассказница
• 14 ноября 2025
Ответ дляКринжова баба
А тепер порахуйте на скільки інфляція знецінить гроші ,якщо їх збирати
Пульт от линолеума• 14 ноября 2025
Ответ дляЛюбительница
Так скоро в мусорках начнем рыться вдруг кто не доел , тоже разумное потребление
Ядвига Юсьлегко• 14 ноября 2025
Ответ дляРассказница
Ви брали іпотеку? Знаєте умови? Знаєте скільки потрібно грошей на всі оформлення і першочерговий внесок? Знаєте, яка має бути офіційна заробітна плата? Ціни на квартири бачили?
Цветочница• 14 ноября 2025
Ответ дляРассказница
Валюту? Мінімально. А от ’не прив´язана’ нерухомість в такі моменти має тенденцію падати в такі котли, що капець. І ці кризи, як по книжці, кожні 10-15 років.
А_я_ЛОЖУ!• 14 ноября 2025
Ответ дляРассказница
Ну у 2007 чи 2008 на 140 000 у.о. я могла купти одну двушку в панельці 77 ррку, а у 2019 - дві таких самих. Тому не иільки інфляція має вплив на купівельну спроможність в сфері нерухосості. Зараз не дуже знаю ціни
Рассказница
• 14 ноября 2025
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
На брала,але знаю