Фокус-Покус• 16 ноября 2025
В шоці з подруги! Вночі творилося СТРАШНЕ. Як так можна - на йти до лікаря?
Напишу вам трошки. В мене є подруга, стосунки наче близькі.
І от сьогодні вночі зі мною творилося СТРАШНЕ.
Оце лягла з дитиною ак завше, о 21 годині.
І НЕ МОЖУ ЗАСНУТИ.
лежу, кручуся, я на годинник - мати рідно! 1 година ночі.
Вже чую очі самі закриваються, втома напала, а саме справжнього сну нема, я на годинника - майже ото п ята ранку.
а через годину вже вставати тре.
я такая злякана, я такая шокована, і якщо чесно обурена ТАКИМ неподобством.
Оце розповіла Лесі.
І знаете, що вона у меня одповіла?
"пффф, ну поздравляю, ті приближаєшся к сорокету, после сорока єто будет твое нормальное состояние ночью, у нас с мужем уже давно такое, привікли и не нявкаєм".
НУ я і питаю"А чом би тобі Лесю не піти до нєвролога, хай дасть тобі таблетку, яка це все прибере и ті будеш спати як ото полагається?"
А вона мене висміяла "нуну, походи походи, ті в началє путі, много насмотришься і увідіш что никакие неврологі по суті тєбє ничим не допоможуть, тому що немає таких таблеток"
І НЕ МОЖУ ЗАСНУТИ.
а через годину вже вставати тре.
Оце розповіла Лесі.
І знаете, що вона у меня одповіла?
Люблю джаз• 16 ноября 2025
Чого ви ще після півночі швидку не викликали? Такі страшні речі з вами коїлись, а ви наплювали на здоров´я. У вас же дітки!!!
Дама_с_караваем• 16 ноября 2025
Ответ дляФокус-Покус
я вже записалася на 25 грудня у чорнобильску лікарню. як не допоможе то вже піду у неврологічний стационар.
Вам к психиатру сначала неплохо бы попасть
черная мамба• 16 ноября 2025
Ответ дляФокус-Покус
мене обурює небажання лікуватись, а бажання лише збирати спічуття з інших людей.
А она всех каждое утро обзванивает и рассказывает про свою ’проблему’?
Сколько раз конкретно вам она звонила?
черная мамба• 16 ноября 2025
Ответ дляТрейдер кріпти
Как раздражает этот суржик, или как эта херня называется когда пишут укр буквами русский текст
Как раздражают эти тупые тролли
Пригощаю кашею• 16 ноября 2025
Ответ дляДама_с_караваем
Автор, на каком языке пишете?
Это мова. Вы шо во Львове никогда не жили?
Аноним_1858• 16 ноября 2025
Може Ви були роботом до тієї ночі???? Хіба буває нормальний сон, коли мале дитя?? У вас панічка мабуть починається. Пийте заспокійливі і просіть близьких допомогти з дитиною. А щодо подруги, хз Страшне - ну це наче апокаліпсис. Зараз 90% людей так живе, намагаються щось робити, щоб не збожеволіти. Я взагалі думала, що клімакс буде в 55😂😂😂. Та він почав підкрадатися з 45, на фоні стресів і зміни обставин
Дама_с_караваем• 16 ноября 2025
Ответ дляПригощаю кашею
Во Львове не жила, была проездом, там так не говорят. Может, автор из забитого села
тянитолкайка• 16 ноября 2025
Ответ дляФокус-Покус
ТАК! я обурена і дуже боюся за себе. в мене - дитя!
Та страшне....
тянитолкайка• 16 ноября 2025
Ответ дляФокус-Покус
так і думаю, чо вона не піде хоч до гінеколога. нехай дасть таблетки від оцьої менопаузи
Не вид оцьои а вид отойи
Маю сечі• 16 ноября 2025
Почему вы так мерзко кривляете слова? Реально диагноз какой-то писать украинскими буквами русские слова?
тянитолкайка• 16 ноября 2025
Ответ дляФокус-Покус
А дитину куди?
В гости звали?• 16 ноября 2025
Ответ дляФокус-Покус
Тобто Ви півтора місяця будете не спати?
Фокус-Покус
• 16 ноября 2025
Ответ длятянитолкайка
А дитину куди?
мої батьки подивляться, вже 10 років дитинка має, батькам не буде важко.
Фокус-Покус
• 16 ноября 2025
Ответ дляВ гости звали?
25 листопада. я там неправильно написала
Сарафанное радио• 16 ноября 2025
Ответ дляМаю сечі
Эта болезнь поразила многих с 2022 года... Или, скорее, это просто обострение всегда существовавшего недуга...
Дама_с_караваем• 16 ноября 2025
Ответ дляВ гости звали?
А 25 будет выходной и автор снова окажется без медицинской помощи
Пригощаю кашею• 16 ноября 2025
Ответ дляДама_с_караваем
Проездом это очень мало чтобы впитать колорит мовы, все интонации и особую тональность. Полгодика жить как минимум.
тянитолкайка• 16 ноября 2025
Ответ дляФокус-Покус
Ну то тоді йдіть одразу до стаціонару, а до не дай Боже, знову буде страшне
Маю сечі• 16 ноября 2025
НУ я і питаю’А чом би тобі Лесю не піти до нєвролога, хай дасть тобі таблетку, яка це все прибере и ті будеш спати як ото полагається?’
А вона мене висміяла ’нуну, походи походи, ті в началє путі, много насмотришься і увідіш что никакие неврологі по суті тєбє ничим не допоможуть, тому що немає таких таблеток’
это типа смешно?какое убожество
Шлях до зірок• 16 ноября 2025
Ответ дляФокус-Покус
шо?
Что вы как дура пишете, ото, тре, обурена неподобством. Бессонница это безобразие? Слишком преувеличиваете эмоции, переигрываете вранье свое.
Дама_с_караваем• 16 ноября 2025
Ответ дляПригощаю кашею
Львовяне и в Киеве есть, достаточно с ними общалась, чтобы понять, что так, как автор, не разговаривают
Маю сечі• 16 ноября 2025
Ответ дляШлях до зірок
Это она типа приколистка, шутки аля Леся никитюк и квартала.
Можу брикнути• 16 ноября 2025
Ответ дляФокус-Покус
Так а вы сходили уже после такой ужасной ночи и к гинекологу и к неврологу??
Статус Ква• 16 ноября 2025
Ответ дляФокус-Покус
Так при чем подруга? У вас бессонница, вы и идите.
Статус Ква• 16 ноября 2025
Ответ дляМаю сечі
Чтоб подчеркнуть что гадина-Леся еще и по русски разговаривает.
Фокус-Покус
• 16 ноября 2025
Ответ дляМожу брикнути
мені ще рано, маю лише 34 рочки.