Фокус-Покус• 16 ноября 2025

В шоці з подруги! Вночі творилося СТРАШНЕ. Як так можна - на йти до лікаря?

Напишу вам трошки. В мене є подруга, стосунки наче близькі.
І от сьогодні вночі зі мною творилося СТРАШНЕ.
Оце лягла з дитиною ак завше, о 21 годині.
І НЕ МОЖУ ЗАСНУТИ.
лежу, кручуся, я на годинник - мати рідно! 1 година ночі.
Вже чую очі самі закриваються, втома напала, а саме справжнього сну нема, я на годинника - майже ото п ята ранку.
а через годину вже вставати тре.
я такая злякана, я такая шокована, і якщо чесно обурена ТАКИМ неподобством.
Оце розповіла Лесі.
І знаете, що вона у меня одповіла?
"пффф, ну поздравляю, ті приближаєшся к сорокету, после сорока єто будет твое нормальное состояние ночью, у нас с мужем уже давно такое, привікли и не нявкаєм".
НУ я і питаю"А чом би тобі Лесю не піти до нєвролога, хай дасть тобі таблетку, яка це все прибере и ті будеш спати як ото полагається?"
А вона мене висміяла "нуну, походи походи, ті в началє путі, много насмотришься і увідіш что никакие неврологі по суті тєбє ничим не допоможуть, тому що немає таких таблеток"
Инфотуфелька• 16 ноября 2025
Очень важная информация 🤦🏼‍♀️
Гола з конопель• 16 ноября 2025
И ? В чем беда?)
ivareka• 16 ноября 2025
Леся преувеличивает. Надо просто режим наладить и сон наладится. Не у всех же бессонница хроническая.
Шкварочка• 16 ноября 2025
Обе с приветом!!тема фу!!
Дама_с_караваем• 16 ноября 2025
Автор, на каком языке пишете?
Стрекозей• 16 ноября 2025
Страшне это шо? То что заснуть не могли? И? Это трагедия, да
Гола з конопель• 16 ноября 2025
Ответ дляivareka
Леся креститься уже от подруни креститься
автор Фокус-Покус • 16 ноября 2025
Ответ дляСтрекозей
ТАК! я обурена і дуже боюся за себе. в мене - дитя!
Творог для розжига• 16 ноября 2025
Це не до невролога, це до гінеколога, якщо вам в районі 40 може бути пременопауз. Порушення сну.
автор Фокус-Покус • 16 ноября 2025
Ответ дляДама_с_караваем
Автор, на каком языке пишете?
а чим вже моя тема фу?
автор Фокус-Покус • 16 ноября 2025
Ответ дляГола з конопель
шо?
В гости звали?• 16 ноября 2025
В такому випадку допомагає мелатоніну. А якщо критично і не часто таке трапляється СТРАШНЕ, то 25 крапель корвалолу і через 10 хвилин заснете
Дама_с_караваем• 16 ноября 2025
Ответ дляФокус-Покус
У вас кризис жанра)
Сарафанное радио• 16 ноября 2025
Мы вас нэ розумийемо. Шчо вы напысалы?
черная мамба• 16 ноября 2025
Ответ дляДама_с_караваем
Автор, на каком языке пишете?
Тролльский
Жирным шрифтом
автор Фокус-Покус • 16 ноября 2025
Ответ дляТворог для розжига
так і думаю, чо вона не піде хоч до гінеколога. нехай дасть таблетки від оцьої менопаузи
Стрекозей• 16 ноября 2025
Ответ дляФокус-Покус
Так чего до сих пор не у врача? И к психиатру не помешает, мало ли что
автор Фокус-Покус • 16 ноября 2025
Ответ дляСтрекозей
я вже записалася на 25 грудня у чорнобильску лікарню. як не допоможе то вже піду у неврологічний стационар.
Пригощаю кашею• 16 ноября 2025
Ну ти диви яка Леся падла.
Чавонадо• 16 ноября 2025
Неужели это чат gpt генерирует такой бред?
Orisana• 16 ноября 2025
Ответ дляДама_с_караваем
Автор, на каком языке пишете?
Новояз
черная мамба• 16 ноября 2025
Ответ дляФокус-Покус
А чего тогда Леся должна идти к врачу?
Или вы уже на понедельник записались и просто ооооочень переживаете за подругу?
А, она крестная вашего ребенка! Подарков не будет, если вдруг что с Лесей случится :))))
Блин, я б тоже переживала
Оскорбляю всячески• 16 ноября 2025
Ответ дляФокус-Покус
Чай с ромашкой на вечерю
Екатерина27• 16 ноября 2025
Ответ дляФокус-Покус
Йдіть прям сьогодні. Бо вже бачимо перші прояви шизофренії
Стрекозей• 16 ноября 2025
Ответ дляФокус-Покус
Так это больше месяца ждать....страшне может случиться за это время и не раз
Пи Пи Пилюля• 16 ноября 2025
Вам скучно ?
автор Фокус-Покус • 16 ноября 2025
Ответ длячерная мамба
А чего тогда Леся должна идти к врачу?
Блин, я б тоже переживала
мене обурює небажання лікуватись, а бажання лише збирати спічуття з інших людей.
Трейдер кріпти• 16 ноября 2025
Как раздражает этот суржик, или как эта херня называется когда пишут укр буквами русский текст
черная мамба• 16 ноября 2025
Ответ дляФокус-Покус
У вас очень несерьёзное отношение к такой серьезной проблеме
Кого это беспокоит, уже б сегодня был у врача.
Слава богу в Украине записаться к врачу можно хоть через час
Пез Году Неделя• 16 ноября 2025
Ответ дляДама_с_караваем
Автор, на каком языке пишете?
Львовско россиянском