Руда ліса• 17 ноября в 10:22

Все на работу ❗️

В Україні запрацює сервіс «Обрій», там буде профіль кожного українця, який не працює, якщо людина не захоче йти на роботу, то в неї не буде пенсії, — ЗМІ
Кондуктор трамвая• 17 ноября в 13:48
Ответ дляРуда ліса
2385 тем кто не работал платят
А кто работал 3000!У мамы стаж был 29 лет и в 60 не дали .То печать не нравиться ,то не так ,то не там .Организаций тех и архивов нет.Дали 3000 в 63 года и то хотели сначала 2000 с чем дать ,это нормальная пенсия ?Ее даже на коммуналку не хватит.В соседних странах,даже самых бедных ,детям до 18 лет 3000 грн в месяц ,соц помощь,ваучеры на питание .Позор нашей власти .Себе миллионы украли.Пусть все вернут и будет пенсия .
Уси Пуси• 17 ноября в 13:52
Ответ дляЧупакабраЗеБест
по моему какая то минималка должна быть.
Ага,є 2700 грн. Але її потрібно ще добитись
Жена аллигатора• 17 ноября в 13:54
Ответ дляЧерный Ловелас
стендап шоу прям
Вы не согласны с тем, что умрут меньше людей чем выживут и будут нуждаться в пенсии?
Люблю ВалЄру• 17 ноября в 14:53
А шо податковий кабінет та пф не справляються з обліком ?
Да, я блондинка!• 17 ноября в 15:45
Ура, товарищи женщины!
кураГАЛЯ• 17 ноября в 15:59
Ответ дляЖена аллигатора
Потому что это ЧЕЛОВЕК и гражданин своей страны) он хочет жить под крышей над головой, есть каждый день, получать медпомощь когда болеет. Какой-то минимум должно давать государство)
Почему в Германии это понимают, и все граждане получают пособие равное прожиточному минимуму (реальному), а у нас если не работал….то умирай голодной холодной смертью, это норма?
Никогда не будет Украина жить хорошо с таким менталитетом
Звісно, людина ХОЧЕ.
Тільки вона все життя державі нічого не була винна. Ну так, хтось там її годував, вдягав, або працювала вчорну. Але ця людина своїх пенсіонерів взагалі не підтримувала (не працювала, виплат в ПФ не здійснювала). Зато коли цій людині вийшов час по віку, а пенсії нема - отут вона і згадує за те, що вона же ж ’ЧЕЛОВЕК’ і держава винна :)

Клас.
Жена аллигатора• 17 ноября в 16:14
Ответ длякураГАЛЯ
Звісно, людина ХОЧЕ.

Клас.
Посмотрите на соціально развитые страны, там так и есть) минимум обеспечивают всех пенсионеров, кто работал - у того хорошая пенсия…НО минимум есть у всех!
миссАрфография• 17 ноября в 16:20
Ответ дляЛюблю ВалЄру
а бабки сп*здити на т.зв.
- розробку ’сервісу’
- супровід
- доробку
- обновлення....
....
.... і так до безкінечності
кураГАЛЯ• 17 ноября в 16:26
Ответ дляЖена аллигатора
Спочатку ви маєте подивитися на соціально-розвинені країни з точки зору виплати податків. І відповідальності за несплату і ухилення.
А потім вже милуватися тим, як держава розподіляє ці податки в соціальну сферу.
Само_достаточная• 17 ноября в 16:29
Ответ дляLediBlac
А что, тысяча от президента не смогла пересчитать подопытных? А как же перегруженная желающими дия?
Не знаю, вчора подала заявку - все працювало.
Само_достаточная• 17 ноября в 16:35
Ответ длякураГАЛЯ
Не кажіть те, чого не знаєте.
Якщо нема 30 років стажу на зараз при даті виходу на пенсію, то платять велике і сяюче нічого.
Можна щопівроку подавати на соціальну допомогу у розмірі мінімальної пенсії. Її нарахують, якщо сукупний дохід супруга та дітей не перевищує мінімиальний прожитковий мінімум. Також враховується рухоме й нерухоме майно супруга, дітей. І ці дані треба надавати щопівроку.

Моя мати без пенсії. Утримують діти.

Це виглядає справедливо - як просиділа на чужій шиї десь все своє життя, то хай і в сторості ті шиї тебе підтримують.
А податки з вас не забувають відраховувати? Тоді могли б і жінці, яка народила тих платників, щось кинути. Ті діти і так ніхто народжувати не хоче, все меншк жінок вірять у маячню ’однією рукою колиску качаю, іншою - код гавняю, а ногами підлогу мию, ні краплі не задовбалась’.
Само_достаточная• 17 ноября в 16:41
Ответ длямиссАрфография
коли вже на шару ціанід давати будуть?
Я візьму. Підсипати таким ’не таким’ згодиться)
кураГАЛЯ• 17 ноября в 16:50
Ответ дляСамо_достаточная
Ні, мої відрахування в ПФ йдуть на пенсіонерів, яким платиться пенсія зараз. І які напрацювали свій стаж.
Моя мати, яка все життя не робила цього - мій головний біль, я її державі не нав*язую. Тож ’кидати шось’ жінці, яка народила платників податків замість трудового стажу мають її діти.
Губка Боб• 17 ноября в 17:09
Ответ дляРуда ліса
Как в совке, еще и статью придумают за тунеядство 😂
Так и будет , особенно после войны . Когда отстраиваться нужно будет
Люблю ВалЄру• 17 ноября в 17:29
Ответ длякураГАЛЯ
тобто наші не справляються з контролем та розподілом того що зараз є, а ъм ще быльше бабок треба дати??
кураГАЛЯ• 17 ноября в 17:34
Ответ дляЛюблю ВалЄру
Кого наобирали, ті і розподіляють.
Люблю ВалЄру• 17 ноября в 17:35
Ответ длякураГАЛЯ
Кого наобирали, ті і розподіляють.
Хіба лише вони так ділять??
А так да, роблять нас всіх разом.
ЗновЗдоров• 17 ноября в 17:44
Мужиков перебьют, молодежь сбежит , останутся пенсионеры, так что не факт что у кого то вообще будет пенсия, это раз. Два, как вообще можно прожить на ту пенсию ? Как сейчас живут пенсионеры? У моего отца пенсия 5000 , она уходит на коммуналку и на лекарства и то не хватает. Родители на моем обеспечении , у мамы бизнес сгорел, она еще не на пенсии . Ну и как бы они жили ? Всегда думала куплю квартиры и буду сдавать на старости лет, купила 2, все нет их . Не знаю во что уже вкладываться и как обезопасить себя, издеваются над народом
Хочу в БАНю• 17 ноября в 18:21
Ответ дляЧучало яблуні
А сейчас как-то по-другому, если человек не работает, у него будет пенсия?
Да.
Місячне Сяйво• 17 ноября в 18:36
А без этого сервиса пенсия была бы? Что за бред? Нет отчислений в ПФУ, нет пенсии, без всяких сервисов.
Дона Ко Ко• 17 ноября в 18:40
Чудо держава зелені: корупція, люди без світла бо навіщо відновлювати і захищати, і так все знищать, пенсій немає, у людей відбирають квартири за борги, ціни на все космічні
Дона Ко Ко• 17 ноября в 18:45
Ответ дляГубка Боб
Нащо? Привезуть робітників з Бангладешу і будуть вічно правити у країні. Війна такими темпами ніколи не закінчиться бо не відліпляться від корита
Мейк-ап форева• 17 ноября в 18:52
Ответ длякураГАЛЯ
Ні, звісно ж.
Якщо людина працювала, то вона має і повинна отримувати пенсію.
Розмір пенсії у нас принизливий, великий мінус солідарної пенсійної системи.
Але якщо людина не працювала, чому держава має її утримувати?
А яких непрацюючих у нас утримує держава? Так щоб цією сумою можна було забезпечити мінімальні потреби? Вона і працюючим мізер тицяє - і тим, хто відпрацював. І тим, хто втратив все. А обіцяли ж підтримку ВПО. За ті транші могли і житло для ВПО збудувати, і виплати давати більш достойні. Але ж хто б спортивні сумки готівкою запаковував і безнал в офшори відправляв?

Серед іншого- офіційна мінімалка - це така ж насмішка як та мінімальна пенсія. А як взагалі можна додуматися до того, щоб мінімальна пенсія була менша за мінімальну зарплату - взагалі поза законами логіки.
Сиренькая• 17 ноября в 18:53
Ответ длякураГАЛЯ
навіть враховуючи високі податки там можна нормально жити на зп.
Мейк-ап форева• 17 ноября в 18:58
Ответ длякураГАЛЯ
Звісно, людина ХОЧЕ.

Клас.
У вас більш примітивних відмазок нема? У нас всю дорогу держава нічого не винна - ’давайте все самі для себе робіть, і не нийте’. Починаючи від пологового будинку (або з жіночої консультації) закінчуючи допомогою пенсіонерам і людям які втратили все через воєнні дії.

Тільки й чутно - ваші діти ваші проблеми, нема гарячої води ще до війни- поставте собі бойлери. Нема світла - купить собі зарядну станцію на квартиру, генератор на під´їзд. Лікування самі собі оплачуйте.

Поговоримо про пенсію тих, хто все життя працював офіційно і податки в пенсійний сплачував і отримують 3 000 гривень? Таких дуже великий відсоток.
Курочка• 17 ноября в 19:04
Автор, не вводите людей в заблуждение.
Вишня на торті• 17 ноября в 19:46
Ответ дляРуда ліса
Бедные рашки как они там выживают без 1000грн-20 евро, раз в несколько лет, наверное легко бы их поменяли на закрытые границы и массовые похищения людей на улицах
Ещё и покататься в поезде бесплатно можно же
кураГАЛЯ• 17 ноября в 21:54
Ответ дляМейк-ап форева

З цим я цілком згодна. У нас мізерні пенсійні виплати.
Але так працює солідарна система. Поточне працююче покоління годує пенсіонерів. Якщо воно ховається в тінь по виплатах в ПФУ, або людей похилого віку більшеч ніж працюючих, хороші виплати нема звідки взяти.
Закони справедливості чи совісті. Тут заправляє елементарна арифметика.

Про судійські пенсії давайте теж не будемо, це окремий розділ ганьби.
Заздрість то погано• 17 ноября в 21:55
Ответ дляДоль Чекомбана
А якщо пропрацює 40+ років, як моя знайома вихователька дитсадку, то буде пенсія 3 тис грн. А робота з дітьми ж не така легка.
І їй у пенсійному, куди вона ходила по питанню перерахування пенсії так прямо й сказали, діти у вас є, хай годують.
Ага, а мне так как-то на собеседовании работодатель отказал и ещё сверху аналогичной фразой добил ’ну у вас же есть родители ещё’. Все всех посылают, и тех, кто стар, и тех, кто мал, лишь бы самим ничего не делать.
кураГАЛЯ• 17 ноября в 21:56
Ответ дляСиренькая
Не буду сперечатися.
Там де нас нема, завжди добре.