Трейдер кріпти• 18 ноября 2025

NAMELAKA який ваш улюблений торт?

Хочу замовити дитині на день народження і не знаю який там найсмачніший.
автор Трейдер кріпти • 18 ноября 2025
Ответ дляСвезло так свезло
я б фісташковий з малиною взяла.
Дякую
Свезло так свезло• 18 ноября 2025
Ответ дляТрейдер кріпти
Спасибо
намає за що.
просто наполеон для мене не асоціюється з ДН.
шоколадні не люблю.
100pudov• 18 ноября 2025
Ответ дляТрейдер кріпти
Вы реально думаете, что я закажу что-то не думая и не анализируя понравится это моему ребёнку или нет?
Если бы вы были в состоянии анализировать, что нравится вашему ребенку, то не создавали бы эту тему. 🤡
Губной рояль• 18 ноября 2025
В цьому закладі дуже дорого… дуже… але смачно. Яку суму розраховуєте витратити? Та яка кількість і вік дітей?
Бибер-анонимер• 18 ноября 2025
Ответ дляТрейдер кріпти
Может знаете в киеве хорошие кондитерские еще?
Milk Bar ще знаю люди люблять.
Але мені важко щось радити, бо я люблю готувати десерти вдома, тому, можливо, після домашніх мені всюди все здається занадто солодким.
Цукрові вишні• 18 ноября 2025
Ответ дляТрейдер кріпти
Я не їм солодке, ненавиджу торти
Я питаю досвід інших, хто пробував.
Дитина любить все солодке, для неї торт-це сюрприз.
Не в намелаке, но я заказываю или рафаэлло с чиз кремом или манго маракуйя.. помогла вам эта инфа?
автор Трейдер кріпти • 18 ноября 2025
Ответ дляГубной рояль
Дякую. Ціни подивилась на сайті вже, мене влаштовують. Вік 10-12 років
Цукрові вишні• 18 ноября 2025
Ответ дляТрейдер кріпти
І шоколад теж. Любить все солодке )
как для мамаши вы очень странненькая, не знаете предпочтения своего ребенка
или он у вас как пылесос. все подряд сметает? тогда берите первый попавшийся.
Спасу мир• 18 ноября 2025
Я в них куштувала медовик з вишнями, снікерс і фісташковий з малиною. Смачні всі, але я солодкоїжка, тому мені мало що може не сподобатися.

Дитині взяла б фісташковий з малиною. Він і легший, і трошки з кислинкою, і яскравий)
автор Трейдер кріпти • 18 ноября 2025
Ответ дляБибер-анонимер
Milk Bar ще знаю люди люблять.
Дякую.
автор Трейдер кріпти • 18 ноября 2025
Ответ дляЦукрові вишні
Моя тема про конкретное заведение и их десерты, а не про ваши вкусы.
Но моему ребёнку понравились бы оба вкуса, которые вы заказываете
Цукрові вишні• 18 ноября 2025
Ответ дляТрейдер кріпти
Удалено администрацией...
автор Трейдер кріпти • 18 ноября 2025
Ответ дляСпасу мир

Дякую за відповідь) ось і моя солодкоїжка.
автор Трейдер кріпти • 18 ноября 2025
Ответ дляЦукрові вишні
Удалено администрацией...
Мы с семьёй ели там десерты миллион раз.
Все всегда вкусно. Правда я беру всегда человеческую еду, а не сладкое. Хватит писать охинею здесь.
Только одна Вы пишите, что не вкусно.
Цукрові вишні• 18 ноября 2025
Ответ дляТрейдер кріпти
Только одна Вы пишите, что не вкусно.
Удалено администрацией...
автор Трейдер кріпти • 18 ноября 2025
Ответ дляЦукрові вишні
Удалено администрацией...
Цукрові вишні• 18 ноября 2025
Ответ дляТрейдер кріпти
Удалено администрацией...
Цукрові вишні• 18 ноября 2025
Ответ дляТрейдер кріпти
Удалено администрацией...
автор Трейдер кріпти • 18 ноября 2025
Ответ дляЦукрові вишні
Удалено администрацией...
Идите лучше почитайте литературу )
автор Трейдер кріпти • 18 ноября 2025
Ответ дляЦукрові вишні
Удалено администрацией...
Главное, что ’город’ умеет расставлять знаки препинания 😅 а за село не переживайте. Как-нибудь проживу. С отвратительным тортом из намелаки )
Куда ж без меня• 18 ноября 2025
Ответ дляТрейдер кріпти
Нет.
Прикалуются люди, которые не умеют писать по теме.
Як на мене, всі відповіли Вам по темі.
автор Трейдер кріпти • 18 ноября 2025
Ответ дляКуда ж без меня
Як на мене, всі відповіли Вам по темі.
Однозначно )
Швендяю містами• 18 ноября 2025
Ответ дляТрейдер кріпти
Зачем?
Чтоб она поняла, что я ей торт выбираю?
Чтоб вы поняли, какой вкус ей нравится. Вы в кафе просто так не водите ребенка, она сразу поймёт, что тут какой-то подвох?
Айболитная• 18 ноября 2025
Ответ дляТрейдер кріпти
Дуже дякую за інформацію. Теж думаю щось я ягодами. Дивилась як раз на наполеон, але чомусь сумніваюсь. А вам який більше фісташковий чи вершковим подобається там?
Мені фісташковий, але з літніми ягодами теж смачний. Я просто фісташки люблю і все з ними)
автор Трейдер кріпти • 18 ноября 2025
Ответ дляШвендяю містами
Представляю себе эту картину):
Еду среди недели между школой и трекеировками на другой берег, заказываю всех вкусов по кусочку за несколько дней до Дня Рождения и идиот ребенок вообще ничего не понимает ) просто так заехали, мимо проезжали 😅
Отвечаю на второй Ваш вопрос. Ребенок привыкли к разного типа заведениям, но не тупой. А даже, если бы вообще никогда не был в кафе, то в этом тоже нет ничего постыдного.
автор Трейдер кріпти • 18 ноября 2025
Ответ дляАйболитная
Дякую ) думаю його і замовлю, бо багато відписались саме за нього
Цирк на дроті• 18 ноября 2025
мені здається в намелаке все смачно в принципі, класнюча кондитерська. Просто я наприклад не люблю згкщенку тому з нею мені все не смачно в принципі, де б не було. Треба дивитися склад. Хтось не любить шоколад, хтось карамель.
автор Трейдер кріпти • 18 ноября 2025
Ответ дляЦирк на дроті
Да, я теж вважаю, що там смачно )
Дякую
Губной рояль• 18 ноября 2025
Ответ дляТрейдер кріпти
В них дуже гарні з виду десерти. Якби менші діти, то там і тортики-іграшки. Тому обирайте на смак вашої дитини, ну і враховуйте алергени, раптом у когось з ваших гостей алергія. В них гарна сторінка в інстаграмі. Подача тортів - ціле мистецтво. Хоча хтозна, скоріше за все підліткам з ягодами не дуже, але саме з ягодами мені найбільше подобаються. Як варіант, то спитайте в консультанта, які найбільше користуються популярністю в підлітків. Вам підкажуть топ популярних тортиків.
автор Трейдер кріпти • 18 ноября 2025
Ответ дляГубной рояль
Дякую ) моя з ягодами любить, думаю всім зайде