Трейдер кріпти• 18 ноября 2025
NAMELAKA який ваш улюблений торт?
Хочу замовити дитині на день народження і не знаю який там найсмачніший.
Трейдер кріпти
• 18 ноября 2025
Ответ дляСвезло так свезло
я б фісташковий з малиною взяла.
Дякую
Свезло так свезло• 18 ноября 2025
Ответ дляТрейдер кріпти
Спасибо
намає за що.
просто наполеон для мене не асоціюється з ДН.
шоколадні не люблю.
100pudov• 18 ноября 2025
Ответ дляТрейдер кріпти
Вы реально думаете, что я закажу что-то не думая и не анализируя понравится это моему ребёнку или нет?
Если бы вы были в состоянии анализировать, что нравится вашему ребенку, то не создавали бы эту тему. 🤡
Губной рояль• 18 ноября 2025
В цьому закладі дуже дорого… дуже… але смачно. Яку суму розраховуєте витратити? Та яка кількість і вік дітей?
Бибер-анонимер• 18 ноября 2025
Ответ дляТрейдер кріпти
Может знаете в киеве хорошие кондитерские еще?
Milk Bar ще знаю люди люблять.
Але мені важко щось радити, бо я люблю готувати десерти вдома, тому, можливо, після домашніх мені всюди все здається занадто солодким.
Цукрові вишні• 18 ноября 2025
Ответ дляТрейдер кріпти
Я не їм солодке, ненавиджу торти
Я питаю досвід інших, хто пробував.
Дитина любить все солодке, для неї торт-це сюрприз.
Я питаю досвід інших, хто пробував.
Не в намелаке, но я заказываю или рафаэлло с чиз кремом или манго маракуйя.. помогла вам эта инфа?
Трейдер кріпти
• 18 ноября 2025
Ответ дляГубной рояль
Дякую. Ціни подивилась на сайті вже, мене влаштовують. Вік 10-12 років
Цукрові вишні• 18 ноября 2025
Ответ дляТрейдер кріпти
І шоколад теж. Любить все солодке )
как для мамаши вы очень странненькая, не знаете предпочтения своего ребенка
или он у вас как пылесос. все подряд сметает? тогда берите первый попавшийся.
Спасу мир• 18 ноября 2025
Я в них куштувала медовик з вишнями, снікерс і фісташковий з малиною. Смачні всі, але я солодкоїжка, тому мені мало що може не сподобатися.
Дитині взяла б фісташковий з малиною. Він і легший, і трошки з кислинкою, і яскравий)
Трейдер кріпти
• 18 ноября 2025
Ответ дляБибер-анонимер
Milk Bar ще знаю люди люблять.
Дякую.
Трейдер кріпти
• 18 ноября 2025
Ответ дляЦукрові вишні
Моя тема про конкретное заведение и их десерты, а не про ваши вкусы.
Но моему ребёнку понравились бы оба вкуса, которые вы заказываете
Цукрові вишні• 18 ноября 2025
Ответ дляТрейдер кріпти
Удалено администрацией...
Трейдер кріпти
• 18 ноября 2025
Ответ дляСпасу мир
Дякую за відповідь) ось і моя солодкоїжка.
Трейдер кріпти
• 18 ноября 2025
Ответ дляЦукрові вишні
Удалено администрацией...
Мы с семьёй ели там десерты миллион раз.
Все всегда вкусно. Правда я беру всегда человеческую еду, а не сладкое. Хватит писать охинею здесь.
Только одна Вы пишите, что не вкусно.
Цукрові вишні• 18 ноября 2025
Ответ дляТрейдер кріпти
Только одна Вы пишите, что не вкусно.
Удалено администрацией...
Трейдер кріпти
• 18 ноября 2025
Ответ дляЦукрові вишні
Удалено администрацией...
Цукрові вишні• 18 ноября 2025
Ответ дляТрейдер кріпти
Удалено администрацией...
Цукрові вишні• 18 ноября 2025
Ответ дляТрейдер кріпти
Удалено администрацией...
Трейдер кріпти
• 18 ноября 2025
Трейдер кріпти
• 18 ноября 2025
Ответ дляЦукрові вишні
Удалено администрацией...
Главное, что ’город’ умеет расставлять знаки препинания 😅 а за село не переживайте. Как-нибудь проживу. С отвратительным тортом из намелаки )
Куда ж без меня• 18 ноября 2025
Ответ дляТрейдер кріпти
Нет.
Прикалуются люди, которые не умеют писать по теме.
Як на мене, всі відповіли Вам по темі.
Трейдер кріпти
• 18 ноября 2025
Ответ дляКуда ж без меня
Як на мене, всі відповіли Вам по темі.
Однозначно )
Швендяю містами• 18 ноября 2025
Ответ дляТрейдер кріпти
Зачем?
Чтоб она поняла, что я ей торт выбираю?
Чтоб вы поняли, какой вкус ей нравится. Вы в кафе просто так не водите ребенка, она сразу поймёт, что тут какой-то подвох?
Айболитная• 18 ноября 2025
Ответ дляТрейдер кріпти
Дуже дякую за інформацію. Теж думаю щось я ягодами. Дивилась як раз на наполеон, але чомусь сумніваюсь. А вам який більше фісташковий чи вершковим подобається там?
Мені фісташковий, але з літніми ягодами теж смачний. Я просто фісташки люблю і все з ними)
Трейдер кріпти
• 18 ноября 2025
Ответ дляШвендяю містами
Представляю себе эту картину):
Еду среди недели между школой и трекеировками на другой берег, заказываю всех вкусов по кусочку за несколько дней до Дня Рождения и идиот ребенок вообще ничего не понимает ) просто так заехали, мимо проезжали 😅
Отвечаю на второй Ваш вопрос. Ребенок привыкли к разного типа заведениям, но не тупой. А даже, если бы вообще никогда не был в кафе, то в этом тоже нет ничего постыдного.
Трейдер кріпти
• 18 ноября 2025
Ответ дляАйболитная
Дякую ) думаю його і замовлю, бо багато відписались саме за нього
Цирк на дроті• 18 ноября 2025
мені здається в намелаке все смачно в принципі, класнюча кондитерська. Просто я наприклад не люблю згкщенку тому з нею мені все не смачно в принципі, де б не було. Треба дивитися склад. Хтось не любить шоколад, хтось карамель.
Трейдер кріпти
• 18 ноября 2025
Ответ дляЦирк на дроті
Да, я теж вважаю, що там смачно )
Дякую
Губной рояль• 18 ноября 2025
Ответ дляТрейдер кріпти
В них дуже гарні з виду десерти. Якби менші діти, то там і тортики-іграшки. Тому обирайте на смак вашої дитини, ну і враховуйте алергени, раптом у когось з ваших гостей алергія. В них гарна сторінка в інстаграмі. Подача тортів - ціле мистецтво. Хоча хтозна, скоріше за все підліткам з ягодами не дуже, але саме з ягодами мені найбільше подобаються. Як варіант, то спитайте в консультанта, які найбільше користуються популярністю в підлітків. Вам підкажуть топ популярних тортиків.
Трейдер кріпти
• 18 ноября 2025
Ответ дляГубной рояль
Дякую ) моя з ягодами любить, думаю всім зайде