Не за Будка• 18 ноября 2025
Влюбилась. Дайте совет
Влюбилась в мужчину, он не женат, есть ли девушка не знаю. Сказать о своих чувствах не могу. И не могу разлюбить. Постоянно о нем думаю. Но понимаю, что между нами скорее всего ничего не будет и это меня очень сильно огорчает. Хожу сама не своя. Тут или влюбить его, чего очень бы хотелось или разлюбить. Но никакой из 2 вариантов пока нереальный. Что мне делать?
ТигрЛьвович• 18 ноября 2025
Ответ дляАсталависта бэйби
И то правда. Ей бы ноги раздвинуть!
Не сходиться пазл
Наверняка• 18 ноября 2025
Ответ дляТро Нью-Йорку
Показать что нравится и ждать его действий
Если бы автор ему нравилась , он бы хоть как то проявился уже.
ТигрЛьвович• 18 ноября 2025
Ответ дляНе за Будка
Ну он рассказывал, что живет на данный момент с мамой, давно нигде ни с кем не выходил и не гулял
То виходить,по його словам і дівчини немає.
Що йому заважає тоді проявитись?
Дама_с_коготками• 18 ноября 2025
У мене зараз схожа ситуація. Розумію вас, у самої підстави такі, що першій казати, проявляти симпатію не варіант.
Асталависта бэйби• 18 ноября 2025
Ответ дляНаверняка
Та лапшорез, а она и рада обманываться.
ТигрЛьвович• 18 ноября 2025
Ответ дляАсталависта бэйби
Та лапшорез, а она и рада обманываться.
Може,й ні
Але якщо закоханий то точно проявився
Асталависта бэйби• 18 ноября 2025
Ответ дляТигрЛьвович
Може,й ні
Але якщо закоханий то точно проявився
Она писала есть девушка. Какое проявится, что она лезет в душу как та пиявка.
Не за Будка
• 18 ноября 2025
Ответ дляНаверняка
Да, я это понимаю. Но в этой ситуации на его месте я тоже не факт что проявила бы симпатию или хотя бы намеки. Так как мы познакомились не просто там где-то в баре
Не за Будка
• 18 ноября 2025
Ответ дляДама_с_коготками
И что думаете делать?
Наверняка• 18 ноября 2025
Ответ дляНе за Будка
Ну хорошо, пригласите его на кофе, пообщайтесь. И посмотрите на его реакцию.
Не за Будка
• 18 ноября 2025
Ответ дляАсталависта бэйби
Я же говорю, что не знаю есть ли девушка
Не за Будка
• 18 ноября 2025
Ответ дляНаверняка
Да не вариант пригласить
Дама_с_коготками• 18 ноября 2025
Ответ дляНе за Будка
И что думаете делать?
Я не можу всю ситуацію розповісти. Ми ніби у різних світах живемо, які не перетинаються. Зустрічаємось раз на тиждень. Я помічаю симпатію з його боку теж. Але жодних серйозних рухів у той же час. Він мене виділяє серед інших співучасників нашої зустрічі. Але далі не йде. Я тримаю себе холодно ( сама не знаю чому
). Був ще випадок. Він створив групу у ватсап. Написав повідомлення у групі. А потім ще мені особисто його продублював. Через дві хвилини видалив. Не знаю навіщо це зробив. Привернути мою увагу? Я ніяк на це не відреагувала. Спостерігаю. Можливо, він зробить ще крок.
Не за Будка
• 18 ноября 2025
Ответ дляДама_с_коготками
У вас уже что-то. Нужно был отписать в личке тогда. Упустили момент
Дама_с_коготками• 18 ноября 2025
Ответ дляНе за Будка
Була така думка. Але я доросла жінка і не хочу грати у ігри ( хоча можна було спробувати). Можливо він хотів, щоб зав´язалось спілкування, слово за слово... Думаю, що якщо сильно зацікавлений, то знайде якийсь спосіб.
Взагалі, чоловікам просто у цьому. Сподобалась жінка, просто скажи. Зроби перший крок. Просто я ж кажу, у нас специфічна ситуація. Можливо він боїться залишитись у дурнях, а нам ще спілкуватись до весни так точно.
Полтавська галушка• 18 ноября 2025
Ответ дляТигрЛьвович
Що йому заважає тоді проявитись?
наверное мама
Не за Будка
• 18 ноября 2025
Ответ дляДама_с_коготками
У меня тоже специфическая ситуация. Учитывая отношения, связанные с лечением
Дама_с_коготками• 18 ноября 2025
Ответ дляНе за Будка
А у нас пов´язано з тренуванням моєї дитини. Тільки він не простий тренер. Він відбирає талановитих дітей і веде тренування раз на тиждень. Інші тренери у нього вчаться. Він ще й старший. Не критично, але ж. І чи то я себе накручую, чи він і справді мою дитину виділяє серед інших. Але мені син і сам сказав, що цей тренер його хвалить більше за інших. Мені і приємно, і ніяково у той же час.
Не за Будка
• 18 ноября 2025
Ответ дляДама_с_коготками
Думаю эта ситуация проще чем у меня. Вот например мне он дал свой личный номер, вдруг что-то нужно будет например на выходные. Но написать или тем более позвонить не могу
ТигрЛьвович• 18 ноября 2025
Ответ дляНе за Будка
Лікар?
ТигрЛьвович• 18 ноября 2025
Ответ дляНе за Будка
да
Тоді Вам простіше,сходіть на прийом або напишіть чи можна прийти
Не за Будка
• 18 ноября 2025
Ответ дляТигрЛьвович
Я и так куча раз на приемах была. Но так и не насмелилась сказать
ТигрЛьвович• 18 ноября 2025
Ответ дляНе за Будка
А є у нього Ваш номер?
Не за Будка
• 18 ноября 2025
Ответ дляТигрЛьвович
А є у нього Ваш номер?
Нет, но он мог бы его достать если захотеть
ТигрЛьвович• 18 ноября 2025
Ответ дляНе за Будка
Не у всіх клініках можна дивитись номери.
Працювала в одній стоматології,де дані були зашифровані.
Для того,щоб лікарі не перетягували пацієнтів
Не за Будка
• 18 ноября 2025
Ответ дляТигрЛьвович
Может быть тогда. Это как раз стоматолог
Дама_с_коготками• 18 ноября 2025
Ответ дляНе за Будка
Ви знаєте, я колись закохалась у лікаря. Довго думала. Не знаю, звідки набралась сміливості, мабуть вирішила, що буду жалкувати, якщо не спробую. Я йому подзвонили і сказала, що мене до нього тягне. Виявляється, він теж мною зацікавився. Ми деякий час зустрічались.
ТигрЛьвович• 18 ноября 2025
Ответ дляНе за Будка
Пробийте в інсті.Ви ж знаєте ПІБ
Не за Будка
• 18 ноября 2025
Ответ дляТигрЛьвович
Пробийте в інсті.Ви ж знаєте ПІБ
Нашла в соц сети. И что из этого?