Клептоманка• Изменено 20 ноября 2025

Не можу не думати про Тернопіль.

Цілеспрямовано вдарили по житловому будинку, який жах. Вони вже звикли вбивати і це для мразей повсякденність, вилетіти і скинути ракету на житловий будинок. Мурашки по тілу, вони зомбі закінчені, я все бажаю їм горіти в пеклі, але вони все активніше і жорсткіше, тварюки, виродки. Яке безсилля, що не можеш вплинути
Королева Сарказма• 20 ноября 2025
Ответ длядолой_лама
Многоэтажка в Тернополе, куда вчера был прилет ракетами, расположена рядом с радиозаводом ’Орион’, подтверждает украинский эксперт по связи Флэш.

Месяц назад нардеп Федиенко показал в своем видео продукцию этого завода.
Чомусь на кожне влучання в будинок з цивільними сотнями жертв завжди знаходиться думка, що поряд військовий об´єкт чи ппо не так спрацювала, а думка, що кацапська ракета не повинна летіти туди ні
Королева Сарказма• 20 ноября 2025
Ответ дляВсе знаю від і до
Удалено администрацией...
Вам від себе не огидно?
Бабка_в_кедах• 20 ноября 2025
Ответ дляКлептоманка
А я що чол?
Моя найкраща подруга 52 роки, жінка пішла збивати дрони. А ви звичайний маніпулятор
Бутерброд и я• 20 ноября 2025
Ответ дляБайрактара
Читаю коментарі...і дуже сподіваюся що це кацапське шобло тут зранку бродить...в іншому випадку - навіть думати не хочеться, скільки недалеких людей..
Аааа..добре, все таки кацапське шобло)))
Та тут своїх таких вистачає. Сьогодні зранку о 9 год. Була хвилина мовчання за загиблими воїнами. Всі машини і пішоходи зупинились. А дві переселенки москалихи і не думають зупинятись. Люди зробили їм зауваження, одна встала, а друга ходила навкруг по колу спеціально. Це яка має бути неповага. Якого ж милого ви приїхали туди, де вам не подобається. Та їдьте на кацапію.
Бабка_в_кедах• 20 ноября 2025
Ответ дляКлептоманка
Так, я гарний діагност, мене звинувачують у тому що Зел мій, це не клініка?
Якщо ви лікар ви в першу чергу пʼєте бути на фронті.
Королева Сарказма• 20 ноября 2025
Ответ дляОшеламиссимо
Так вы украинский тоже портите. Не заметили? 😂
З українським все гаразд кацапів тільки тригерить, треба ботів створювати, щоб так штирило, тут норм зайшло, тригеріть шовіністів
Бабка_в_кедах• 20 ноября 2025
Ответ дляКоролева Сарказма
Та нічого не зупиняє, вилетять пташенята з гнізда і в бій
Да вы что. А у тех кто воюет вылетели уже? Трусло и крыса
Флюорография гуся• 20 ноября 2025
Ответ дляОшеламиссимо
Это ее работа. Троллить, разводить срачи, затыкать рты, оскорблять. Тут не про сочувствие и эмпатию.
Таким как она хочется напомнить, что все рано или поздно заканчивается, а вот интернет все помнит. И когда такие как она переобуются и начнут доказывать, что они не разжигали рознь и не оскорбляли людей, говорящих не на том языке, она то может и прикинется невинной ромашкой. Но ее высеры и кривляния всегда можно будет найти
Конотопська відьма• 20 ноября 2025
Ответ дляКлептоманка
чим? лопатою?
Зброю надають
Грамотний хвіст• 20 ноября 2025
Ответ дляМоторошні троянди
Ви зараз виправдовуєте кацапів.
У всіх війнах, які розв´язала параша, винні всі крім неї?
Ні. Я звинувачую нашу владу. Вони винні не менше за кацапів!
Ошеламиссимо• 20 ноября 2025
Ответ дляКоролева Сарказма
Ну вот теперь вас хоть читать можно. Это не триггерит, это расстраивает, что люди неграмотные и не могут писать без ошибок, даже если специально их делают.
Моторошні троянди• 20 ноября 2025
Ответ дляГрамотний хвіст
Як так у вашій голові получається, що всі кругом кацапів, винні у тому що кацапи на них напали?
Королева Сарказма• 20 ноября 2025
Ответ дляСовбез
Господи , чим ви читаєте ?? Де я писала , що кацапи не винні?? Аби щось писать , таке собі. Я писала, що на війні жертви серез мирного населення не уникнути ! Моє місто зруйнували повністтю , там вся будинки стали , як той дім в Тернополі , ви думаєте далі краще буде , ваше лайно на форумі щось зміне ? Скілько ще міст по вашому потрібно разваляти ? Ви за це ? Щоб все було зруйновано ? Може вже настав час про щось домовитись ?
Подивіться на міста Донеччини в окупації, де наче не розвалювали будинки, а життя немає, розвалили великі підприємства, шахти не працюють, місцевим толком не дають змоги працювати. Зараз воюють не просто, щоб не вмерти, а щоб було не таке майбутнє, в яке вже занурили окуповані. І це стосується всіх віджатих територій типу Придністров´я, Осетії і т п. Там повсюди депресивний ситуація, де розвиток просто неможливий, бо треба раби, які за 3 роблять готові будуть йти на війну.
Ошеламиссимо• 20 ноября 2025
Ответ дляБутерброд и я
Вы даже не зная людей, оскорбляете их 🤦‍♀️
Королева Сарказма• 20 ноября 2025
Ответ дляФлюорография гуся
Удалено администрацией...
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 20 ноября 2025
Ответ дляБайрактара
Ви реально так думаєте, в нас противник неадекват..і ця війна мала бути рано чи пізно..вчіть історію..кацапи нас нищили всі покоління свого бридкого існування. Лише план був інший......захопити швидко без супротиву, і майже вийшло, якби не лбби які не дали...і потім пішла профармія, не відразу, не тоді коли перетнули кордон, з тої ж таки півночі, а коли люди почали супротив
Кацапи прийняли голосування за зе, як знак готовності українців становитись на коліна та зазиряти у очі. Тому і пішли у наступ, ще й з парадною формою
Королева Сарказма• 20 ноября 2025
Ответ дляГрамотний хвіст
В тому що летять ракети і шахеди винна влада
Ошеламиссимо• 20 ноября 2025
Ответ дляКоролева Сарказма
Удалено администрацией...
Откройте границы мужчинам и сразу же
Плету интриги• 20 ноября 2025
Ответ дляКлептоманка
Я ж не воїн, не молода, реакція не та,немає навичок, толк з мене? я б знущалася з кацапських вбивць- полонених
Моя мама так саме каже. Але плісти сітки навіть не хочу. Купа причин, чому ні. На пенсії, здоров´я дозволяє, живе сама. Чую від неї тільки прокльони на росію, але реально допомогти, то суцільні відмовки. Ви, судячи з усього, теж боєць диванно- теоретичного батальйону)
Королева Сарказма• 20 ноября 2025
Ответ дляОшеламиссимо
Бєднєнькая, как жить-та
Грамотний хвіст• 20 ноября 2025
Ответ дляМоторошні троянди
У вас якісь проблеми зі сприйняттям інформації? Розжувати? Кацапи винні,напали,вбивають. Наші керманичі винні,бо ще більше сприяють цьому. Нас вбивають на двох фронтах. Крадуть, наживаються на крові. Як можна в даних обставинах врятувати країну?
Флюорография гуся• 20 ноября 2025
Ответ дляКоролева Сарказма
Удалено администрацией...
Вас там двое - одна кривляется, другая копипастит политаналитику? Или у вас биполярка?
Ошеламиссимо• 20 ноября 2025
Ответ дляКоролева Сарказма
Бєднєнькая, как жить-та
С пониманием, что среди украиномовных есть безграмотные. Яркий пример прям.
Королева Сарказма• 20 ноября 2025
Ответ дляОшеламиссимо
Откройте границы мужчинам и сразу же
А вас без мужчін не пускають, куда без хазяіна-та
Моторошні троянди• 20 ноября 2025
Ответ дляГрамотний хвіст
Як?
долой_лама• 20 ноября 2025
Ответ дляБабка_в_кедах
И как? Получается? Много сбила? Надеюсь, не в жилых районах?
Ошеламиссимо• 20 ноября 2025
Ответ дляКоролева Сарказма
Вы прям сегодня полную картину составили украиномовных: и безграмотные, и муж - хозяин. Как вы так живете?
Королева Сарказма• 20 ноября 2025
Ответ дляФлюорография гуся
Удалено администрацией...
Королева Сарказма• 20 ноября 2025
Ответ дляОшеламиссимо
висновки не вмієте робити
Я нікуди не тікаю, я тут і чоловік тут. Це вас тут щось обмежує
Грамотний хвіст• 20 ноября 2025
Ответ дляМоторошні троянди
Як?
Це ви мене питаєте? Не знаю як. Була б мета врятувати, не крали б,не використовували людей як розхідний матеріал,об´єднали зусилля,перевели ВСЮ країну на військові рейки.Зараз в цьому хаосі,беззаконні я не знаю,що нас врятує.