Клептоманка• Изменено 20 ноября в 06:15
Не можу не думати про Тернопіль.
Цілеспрямовано вдарили по житловому будинку, який жах. Вони вже звикли вбивати і це для мразей повсякденність, вилетіти і скинути ракету на житловий будинок. Мурашки по тілу, вони зомбі закінчені, я все бажаю їм горіти в пеклі, але вони все активніше і жорсткіше, тварюки, виродки. Яке безсилля, що не можеш вплинути
Бабо-лебідка• 20 ноября в 10:56
Ответ дляЯнка-угомонись
И эти 4 года мы не соглашаемся ни на какие условия, то есть выбираем воевать. Все согласны воевать до последнего, правильно?
И все равно придётся согласиться рано или поздно, другой вопрос сколько ещё погибнет людей.
Королева Сарказма• 20 ноября в 10:56
Ответ дляВ гости звали?
Удалено администрацией...
Понабігали нафронтшиці, спокійно, якщо всі ми підемо воювати, то кацапів ще стане менше
nabludatel• 20 ноября в 10:56
Ответ дляОшеламиссимо
Зачем вы каверкаете слова?
А ви не допускаєте, що є люди, які не знають російську?
долой_лама• 20 ноября в 10:57
Ответ дляnabludatel
В Украине таких нет
Королева Сарказма• 20 ноября в 10:57
Ответ дляОшеламиссимо
Зачем вы каверкаете слова?
Гаварітє на панятнам
Ошеламиссимо• 20 ноября в 10:57
Ответ дляnabludatel
Допускаю. Но автор того сообщения знает русский.
Ответ дляКоролева Сарказма
А ви звідки знаєте, що було у автора в 2022 році. Я теж не створювала теми, але це психологічно важко винести, коли не знаєш, коли в твій дім влетить ракета. А вы замість того, щоб засудити причину вбивства людей, засуджувати тих, хто рефлексує.
Слово предполагаю, я так понимаю вам не известно. И как я должна осуждать, рассказывать, как бы я рубила лопатой рашистов, если бы не лапки?
Все знаю від і до• 20 ноября в 10:57
Ответ дляКоролева Сарказма
Шо вас останавлює?
Стрекоза любви• 20 ноября в 10:57
Ответ дляНе будь КакСвета
Не путайте прифронтовой город и Тернополь. К вам долетает все, его много, оно дешевое, цели совсем другие у них относительно Харькова. И Тернополь - туда долетит только точная дорогущая ракета 🚀, на жилую многоэтажку они ее тратить явно не будут. Как бы нам не представляли ту сторону как «идиотов», они не идиоты и деньги считают и стратегия военная там есть
Росія не б’є по житлових будинках?
Серйозно? Маріуполь, Дніпро, Умань, Одеса, Запоріжжя, Краматорськ, Київ- це все військові бази?
Вони б’ють туди, куди хочуть, коли хочуть і чим хочуть.
Ви спеціально робите вигляд, що вони не стріляють по цивільних. Враховуючи, який ви експерт в озброєнні,це важко списати на наївність, це заперечення очевидного.
Королева Сарказма• 20 ноября в 10:58
Ответ дляnabludatel
+також ті, хто її вже забули
Ошеламиссимо• 20 ноября в 10:59
Ответ дляКоролева Сарказма
Гаварітє на панятнам
А, это не от знаний, это у вас иные отклонения 😂
долой_лама• 20 ноября в 10:59
Ответ дляБабо-лебідка
И главное – насколько высока вероятность того, что в будущем Украина получит лучшие условия мира, а не худшие вплоть до реальной капитуляции? Ранее любые новые условия мира становились только хуже.
Королева Сарказма• 20 ноября в 11:00
Ответ длядолой_лама
В Украине таких нет
Ну нєт проста тих, хто не знає кацапську. Мої племінниці 1989 року народження вже не вчили кацапську, розмовляли українською, то звідки вони її повинні були вивчити
Стрекоза любви• 20 ноября в 11:00
Ответ длявиктория7аас
В этом самое интересное и самое интересное - западную Украину то особо то и не трогают, все основные прилеты идут именно по востоку центру и югу.
Хотя по логике русни как раз западная Украина больше всего и заслуживает ’ответку’ за майдан,
На Западной Украине все хорошо, туда ездят в отпуск отдыхать, там живут семьи самых оголтелых , у них есть свет и тепло.
Вікторія, чому ви настільки чітко повторюєте російські наративи? Намагаєтесь зобразити, що Схід України потерпає від війни, а Захід - ні? Не намагайтеся якогось українця зробити кращим, якогось гіршим, зіштовхнути лобами. Це ж чітко читається.
Завжди з рушником• 20 ноября в 11:01
Ответ дляКоролева Сарказма
Так що вас стримує зменшувати їхню кількість?💁♀️
долой_лама• 20 ноября в 11:02
Ответ дляКоролева Сарказма
Даже дети мовной омбудсменши предпочитают говорить на русском, она сама жаловалась. Хотя их тоже ’не учили в школе’
Королева Сарказма• 20 ноября в 11:01
Ответ дляВсе знаю від і до
Шо вас останавлює?
Та нічого не зупиняє, вилетять пташенята з гнізда і в бій
Королева Сарказма• 20 ноября в 11:02
Ответ дляОшеламиссимо
Та нє, це від кацапопропаганди, пишу вашими кліше, тільки чомусь вам не подобається.
Все знаю від і до• 20 ноября в 11:02
Ответ дляКоролева Сарказма
В дєтдомі про них попіклуються, йдіть вже. Яка різниця хто їх виховуватиме, якщо майбутнє їхнє - війна? Чи ви плануєте їх закордон відправить?
Флюорография гуся• 20 ноября в 11:03
Ответ дляОшеламиссимо
Автор сообщения считает, что своими кривляниями и оскорблениями в адрес ’не таких’ украинцев она ’воюет с русней’. Хотя на самом деле она им помогает вносить раскол в общество. Так же, как и автор темы, со второго сообщения начавший огрызаться на всех, кто не поддержал ее ’эмпатию’.
долой_лама• 20 ноября в 11:04
Ответ дляФлюорография гуся
Так автор темы надеялся раскрутить народ на проклятия в адрес русни, но тема свернула не туда. Людей другие вопросы волнуют
Королева Сарказма• 20 ноября в 11:04
Ответ длявиктория7аас
Та нє, вже це не працює на західна і східна, а у них то, а у вас сьо. Бомблять всю Україну.
Флюорография гуся• 20 ноября в 11:05
Ответ длядолой_лама
Автор рассчитывал на срач в стиле ’восток-запад’, но пока что не все идет по плану...
Королева Сарказма• 20 ноября в 11:05
Ответ длядолой_лама
А її діти вся Україна? Плодюча мати-героїня
долой_лама• 20 ноября в 11:06
Ответ дляКоролева Сарказма
Ее дети по-любому подростки и молодежь, которых ’не учили’. Они сами сделали свой выбор
Королева Сарказма• 20 ноября в 11:06
Ответ дляВсе знаю від і до
В дєтдомі хай за вашими дітьми дивляться
я своїм сама раду дам
Королева Сарказма• 20 ноября в 11:07
Ответ длядолой_лама
Кацапи давно прокляті, майбутнього немає, ні душі, ні людей, країна андрофагів-нелюдів
Не против• 20 ноября в 11:08
Ответ дляВсе знаю від і до
Шо вас останавлює?
Діти-коти-собаки-диван
Все знаю від і до• 20 ноября в 11:08
Ответ дляКоролева Сарказма
я своїм сама раду дам
За нашими не треба, бо ми не збираємося воювать, а ви якщо так хочте, тойдіть вже зараз, бо ракети летять же по мирним, в дєтдомі буде безпечніше
долой_лама• 20 ноября в 11:08
Ответ дляКоролева Сарказма