забиякина• 20 ноября в 08:50
Бабуся на вулиці:" "Купи мені курячого фаршу"
Вчора зранку спішила по справам, і тут дорогу мені перегородила бабуся з кравчучкою. Попросила купити їй ліки. Я купила, виходжу з аптеки, віддаю їй і отримую наступне прохання: " Купити мені курячого фаршу". Я відмовила. І ось сьогодні зранку йду і бачу знову бабусю, яка зупиняє людей і відправляє то в аптеку, то в АТБ. Тепер я зрозуміла, нащо їй кравчучка, мабуть за день нормально продуктів виходить. Це в неї такий спосіб заробітку по бартеру)))
А як би ви поступили? Відмовили чи купили б те, що просить старенька?
Жінка з перцем• 20 ноября в 08:55
Бабушки наглые есть, кому действительно нужно, им стыдно просить, никогда не даю никому ничего. Говорю под кабмин собирайтесь и там просите.
Моторошні троянди• 20 ноября в 08:55
А скільки на ліки витратили? Шо за ліки взагалі були?
Напевно, я б купила ліки чи якісь продукти, але якщо б побачила, що це щоденний заробіток і жебракування, то ні
Пульт от линолеума• 20 ноября в 08:55
Первый раз купила бы то, что могу себе позволить, конечно.
Но увидев, что у бабули бизнес, со спокойной совестью в последующем бы отказала.
Зупка_цем• 20 ноября в 08:55
Нет. У нас такие в велмарте ходят и пристают и подростки упитанные поосят ’На мечту’ - прям стоят возле трц
Анонимба• 20 ноября в 08:56
Чужой просящей нет, не купила бы. В моём подъезде живёт одинокая бабушка, вот ей раз в неделю заношу продукты. Ну и в магазине на кассе если вижу бедную бабулю, в батоном и картошкой в корзине, то возьму ей ещё молочного, мяса, колбасы и торт и оплачу всё это.
забиякина
• 20 ноября в 08:56
Ответ дляМоторошні троянди
Ну це виявилося щоденним заробітком. Сьогодні вона знову на місці
Мороженная курица• 20 ноября в 08:56
У нас одна такая предприимчивая, села на входе новой почты и стонет жалостливо только когда ребята в форме заходят и они ей дают, мне так жалко тех ребят, а ее потом встречают детки и сумки тянут, фу, местные гоняли, но бабке фиолетово, нет не помогла б, помогаю соседкам двоим, там тоже детки разбежались, но могу сходить на почту, в магазин, но они скромные без фанатизма просят…
НаливайКа• 20 ноября в 08:56
Отказала бы. Эти божие одуваны содержат своих быдло деток. Нуждающаяся бабуська никогда не будет нагло побираться
Анонимба• 20 ноября в 08:57
Ответ длязабиякина
Значит ваши лекарства продлили ей жизнь.
Голубая фишка• 20 ноября в 08:57
Ні, не купила б, якби одразу таке побачила. Я скоріше куплю щось тим стареньким, хто на касу супермаркета викладає хліб і картоплю і більш нічого. Купую в бабусь всякі непотрібні мені речі, які, буває, продають. Такій нахабній нічого не купила б.
Рання пташка• 20 ноября в 08:59
Ні, бо в Києві зараз реально їх кришують, смарт плаза зверталась до поліції прибрати цих попрошайок від трц, бо коли охоронець попросив покинути місце де в проході між дверима трц просили, тоді бандити прийшли з погрозами. Їх було мало, а зараз як до війни стає, занадто.
Умничка-помощничка• 20 ноября в 08:58
Ответ дляАнонимба
Це ви встигаєте побігати за ковбасою, молочкою, мясом і тортом поки бабулька на касі стоїть? Це у вас такі величезні черги?
Сало не люблю• 20 ноября в 09:00
Нажаль, але в мене в будинку теж така бабка є ’комерсант’.
Вона в маркеті іноді прибиральницею працює. То має доступ до сміттєвих баків і списанного товару. Тяне все це сумками додому і місцевим ’подружкам’ продає. Іноді просе ’на хлібчик’ біля ТЦ. А по факту - все це пропиває.
Лагшмивара• 20 ноября в 09:01
Могу оплатить покупки бабульке на кассе маркета, если не попрошайничает
В моїй хаті моя правда• 20 ноября в 09:00
Ответ дляПульт от линолеума
А в чем бизнес? Она ж не раз в год есть хочет , понятно, что каждый день что то нужно купить
Анонимба• 20 ноября в 09:02
Ответ дляУмничка-помощничка
Новус, людей не хватает, поэтому 1-2 кассы работают и фора, там вообще только 1 касса и самообслуживание. Это у нас возле дома так. Магазины не особо большие и всё под рукой.
Я смотрю люди любят ёрничать под подобными сообщениями. Бог вам судья.
Пульт от линолеума• 20 ноября в 09:02
Ответ дляВ моїй хаті моя правда
Нет, не понятно каждый день просить у людей абсолютно посторонних покупать ей необходимое.
Понимаю, что бывают сложные моменты, но это уже образ жизни.
все по ГОСТу!• 20 ноября в 09:03
Я в декрете. Не купила бы. Если бы вышла на работу, то один раз бы помогла.
Но если честно это наглость. И лекарства купи и фарш купи. Понимаю, что кушать хочет, но уже б просила, что-то одно.
Летала_НаМетле• 20 ноября в 09:05
Ответ длязабиякина
Какие лекарства ей купили?
Телефон Рубика• 20 ноября в 09:08
Саме на таких бабусь, мам з немовлятами, музикантів, замотанок з іконами, сидільців з милицями у мене включається критичне мислення.
Є певна група таких попрошайок, якими керує інша група людей, яка косить бабло і змінює їхню локацію по місту.
А ці всі ’заробітчани’ там на зарплаті.