олена олена• 22 ноября 2025
Ответ дляСонья09
Так уже все вирішив гарант корупції, вийшов і сказав корупція це нормально вона всюди є, досить галдєть і всі працювати, щоб двушечка до маскви. Все порішав чим хто невдоволений?
Гарант - явище тимчасове. Оберемо іншого. Чи без москалів не впораємося?
Соседка Маши• 22 ноября 2025
Ответ дляолена олена
Не знаю, чи питають. Але свою думку вони мають. І більше за всіх нас мають на неї право.
Имеют, но такую же как и все остальные на равных!
Соседка Маши• 22 ноября 2025
Ответ дляМанула
Так, але що нам робити у ситуації, коли США став на сторону агресора?
Он на свою сторону стал
олена олена• 22 ноября 2025
Ответ дляСоседка Маши
Так, звичайно. Яке ваше ставлення до цих 28 умов ( пунктів)?
Маска-0b9f• 22 ноября 2025
Ответ дляолена олена
А мій чоловік, який з першого дня воює, каже , що це капітуляція і Донецьку область ніхто дарувати пуйлу не буде.
Хоча за…ся не менше вашого знайомого, звичайно.
Коли ж він встигає і на нулю у самому пеклі воювати,і план Трампа аналізувати,і ще вам про про свої висновки розказувати?
Соседка Маши• 22 ноября 2025
Ответ дляолена олена
Мне только пункт 20 понравился ( я выше писала )
Marina444448• 22 ноября 2025
Ответ дляфруктовая
что с вашей дочкой сделает шторм зет?
Чтобы не гадать будут ли что-то делать с детьми или нет, пусть сравняют ещё пару десятков городов с землёй, все дети тогда останутся живы и здоровы?
олена олена• 22 ноября 2025
Ответ дляМаска-0b9f
А скільки для цього часу потрібно?
олена олена• 22 ноября 2025
Ответ дляСоседка Маши
А з іншими пунктами треба погоджуватися чи є якісь сумніви?
Маска-0b9f• 22 ноября 2025
Ответ дляолена олена
А скільки для цього часу потрібно?
Для цього потрібно,як мінімум бути весь час на зв´язку і мати інтернет.Це все прямо на нуль доставляють?
Соседка Маши• 22 ноября 2025
Ответ дляMarina444448
Она бот
олена олена• 22 ноября 2025
Ответ дляМаска-0b9f
Саме так, старлінки працюють добре. А для чого весь час цим займатися? Новини прочитати багато часу не треба.
Соседка Маши• 22 ноября 2025
Ответ дляолена олена
А какие варианты ?
Вы хотите воевать дальше ?
олена олена• 22 ноября 2025
Ответ дляСоседка Маши
А какие варианты ?
Вы хотите воевать дальше ?
Ні, я б хотіла, щоб шляхом переговорів/тиску на рашу/ участі Трампа/ завдяки санкціям умови для України покращилися. Але до мене, як і до вас, не прислухаються ніхто…
Маска-0b9f• 22 ноября 2025
Ответ дляолена олена
Він офіцер?
олена олена• 22 ноября 2025
Ответ дляМаска-0b9f
Він офіцер?
Ні, сержант. А яке це має значення в сенсі аналізу цих так званих умов миру?
voloshka_s• 22 ноября 2025
Ответ дляфруктовая
вы ходили палочкой считали убитых?а огласите список убитых россиян.и почему на росии нет демобилизации и бабье бастует на красной площади и-верните папу.верните мужа
Це тебе треба палочкою порахувати, знову буде обмін тілами 1:10? Вони нам 3000 а ми зі 300
voloshka_s• 22 ноября 2025
Ответ дляолена олена
Смішно, це його головна умова відсутність виборів, і як ви збираєтесь впоратись? Якщо навіть за корупцію сказав рот не відкривати це нормально. А перед цим законодавчо розпустив набу, цей цар зелений уже нічого і нікого не боїться, буде сцяти в очі і казати про гідність, свободу віру.
олена олена• 22 ноября 2025
Ответ дляvoloshka_s
Він не буде вічно при владі. Як вибрали цього, так буде вибраний і інший. Це не привід раші здаватися. А якщо буде окупація, то це на довгі роки і покоління. Невже це неясно?
олена олена• 22 ноября 2025
Ответ дляСонья09
Так до чого тут москалі, це вони заставляли красти мішками, примусом?
Щось ви не в те русло пішли. Ми обговорюємо тут, чи є прийнятними для України 28 пунктів так званого миру і чи потрібно Україні погоджуватися з цими умовами. Ви назву теми бачили?
Красти - погано, корупціонери - зло. Хіба хтось це заперечує?
Antoninaya1• 22 ноября 2025
Ответ дляолена олена
Так а чого досі не переобрали? Не на часі?
олена олена• 22 ноября 2025
Ответ дляAntoninaya1
Не знаю чого ви ( ми) досі не переобрали. Так чого?
Тема про план Трампа.
олена олена• 22 ноября 2025
Ответ дляOl-a
🤣 потому что нарисованные 73% продолжают свое художество.
Тобто цей план має всім подобатися? А всі інші війни хочуть? А може вони просто хочуть ІНШИЙ план?
Ответ дляолена олена
Повністю здатися? Так, він категорично проти. Має право бути проти після 4 років особистої участі чи ні?
Він чудово розуміє, що кордони 91 року зараз не повернути. Але повна капітуляція обернеться ще більшою трагедією для нас всіх.
При домовленостях обидві сторони чимось поступаються. В чому раша готова поступитися? Да ні в чому. Їм це не треба. Вони напали не для того, щоб поступатися і миру хотіти. А Трамп зрозумів, що вмовити пуйла не вийде і тепер просто підтанцьовує йому.
Хосподі
Всора с подругою зустрічалася. Живе тут, сусідка моя. Київщина. Мама папа її не помню точно де, але в окупації. Живуть собі, без обстрілів, може і без блекаутів. На роботу ходять, зарплата в рублях. Паспорт російкий. Все.
олена олена• 22 ноября 2025
Ответ дляTeonaa
Хосподі
Ііііі? Ви теж так хочете? Я - ні. Більше того, це мій страшний сон.
Подруга до батьків переїхати не хоче?