олена олена• 22 ноября 2025
Ответ дляAnnalise
Если вам не нужно войны, почему тогда ваш муж воюет (якобы)?
Щоб в Київ москалі не прийшли і не зробили тут парашу, тому воює. А треба було що робити в лютому 2022 року? Які ваші поради?
олена олена• 22 ноября 2025
Ответ дляNata2907
Может он там у вас в тцк воюет или на западных границах… у меня тоже родственники воюют и все мира хотят. Про условия молчат даже и думать не хотят , просто ждут когда этот кошмар закончится.
Ні, тцк він в очі не бачив, на нулі нема його. Але до родин тцк ракети летять так само, і на Західний фронт також, і дітей скрізь вбивають, тому важко уявити, хто ( навіть з тцк) може хотіти війну. Питання в умовах, які ми тут обговорюємо. Чи це мир чи капітуляція і виконання всіх умов пуйла, який не зупиниться, якщо це все отримає…
Ответ дляAnnalise
У вас плохо с логикой? Чтобы достичь мира как не надо идти и отвоевывать ничего, об этом эта тема как раз
А вот чтобы лишить еще больше людей жизней, жилья - надо продолжать воевать
Если вы не согласны - вперед в окопы и там доказывайте свое несогласие
У вас проблема с пониманием прочитанного? Я ни слова не написала про отвоевывание. Я просто предложила таким голубям как вы внести свой вклад в мирный план - отдать свое жилье нуждающимся. Но вы же ради мира хотите отдавать чужие дома, а не свои.
Ответ дляJul-Ap
С этой точки зрения нужно было сдаться ещё 24.02.2022 и делать так всегда, вообще не защищаясь от внешней агрессии.
Стамбул был дичайшая срака, Украина по сути представлялась агрессором и армия 85 тыс. Не понятно, почему о нем некоторые советчицы вспоминают с нежностью. Очень сомневаюсь, что текст в глаза видели.
Эта писанина , естественно, дикуха, поощрение агрессора и позор американцам, но если отбросить эмоции, то оно таки лучше Стамбула.
Лучше почему? Потому, что со времен Стамбула еще миллионы полегли и разрушений больше? Так по Вашему? Раньше бы мир был, не было бы таких последствий. Я считаю, что жизни это самое важное
Ответ дляфруктовая
наши дети свободны а вот донецких луганских на убой электронной повесточкой пуйло зовет иначе тюрьма
Гыгыгы-ны гы. Свободны это как? Из-за чувства свободы валят сейчас все, благодаря закону? Это Вы имеете в виду? Из-за пылкого чувства защищать свою Родину из-за рубежа?
Маска-0b9f• 22 ноября 2025
Ответ дляnatlem
Першоджерело, так би мовити, у вільному доступі... Особливо зверніть увагу на пункт, . Еженедельно подводить итоги работы по розыску граждан, не исполняющих воинскую обязанность, и реализации мероприятий, связанных с призывом на военную службу.
6.5. Организовать в соответствии с требованиями нормативных правовых актов розыск граждан, не исполняющих воинскую обязанность, связанную с призывом на военную службу, при наличии возбужденных в отношении указанных лиц уголовных дел.
По заявке (представлению) военного комиссара Донецкой Народной Республики на период весеннего (апрель-июль) и осеннего (октябрь-декабрь) призывов граждан на военную службу установить круглосуточное обеспечение охраны общественного порядка в районе сборного пункта военного комиссариата Донецкой Народной Республики, а также призывных пунктов муниципальных военных комиссариатов.
Не надо из украинцев тупых делать.Призыв на военную службу и мобилизация на войну это из разных миров.
олена олена• 22 ноября 2025
Ответ дляAesonne
Аааа, так вы ОСОБИСТО не знаете. Вы может в бункере как пуйло и не видите десятков видео в день насильственной мобилизации? Или то не люди по вашему «особисто» ценному мнению?
Я бачу відео, чую , але особисто не знайома з такими людьми. Відповідно у них запитати нічого не можу. Пропоную запитати тих, хто знайомий . І написати тут їхню думку.
Маска-0b9f• 22 ноября 2025
Ответ дляHelenny
Кацапська ждуніха!
Написати, чому?
Очень грозная диванная воительница.Даже не буду писать почему,это очевидно.
олена олена• 22 ноября 2025
Ответ дляTeonaa
А скільки ще трагедій він хоче щоб було, поки «не віддаємо» донецьку область? Таких як у Франківську, таких, як Охматдит?
Він не хоче трагедій. Він чотири роки без відпочинку в жахливих умовах.
Ми обговорюємо умови цього плану, а не бажання чи не бажання війни, ви помітили?
олена олена• 22 ноября 2025
Ответ дляAnnalise
Удалено администрацией...
Це чоловік мій повинен був погодитися чи хто? Його не питали. Конкретно він що повинен був робити в лютому 2022 року?
Маска-0b9f• 22 ноября 2025
Ответ дляолена олена
В Киеве воруют похлеще москаляндии.А вы всё боитесь,чтобы москали не пришли.Как овцы,которых пастух застращал волками,а потом сам из них сделал шашлык.
Ответ длязона_комфорта
А якщо б такі виплати роздавали росіяни, то ці закордонні патріотки прибігли би першими їх брати, замотавшись у триколор співали б ’Боже царя бережи’
Та вже. Взнали про маткапітал, виплати на кожну дитину до 18 років (є знайомі, що мають чотирьох дітей, живуть в Москві, там на кожну платять 23 тис, взагалі не працюють, бо немає потреби), і лізуть цілодобово як таргани у те Шереметьєво. Із новими телефонами, в якими ’боже царя храні’. Але вже лавочку майже прикрито.
олена олена• 22 ноября 2025
Ответ дляМаска-0b9f
Так, крадуть. І це проблема. Її треба вирішувати. Але точно без параші і пуйла
олена олена• 22 ноября 2025
Ответ дляAnnalise
Удалено администрацией...
Да що ви кажете? В Бучі і Ірпіні хотіли зупинитися і державний кордон там зробити, так?
Чи ваше гасло «путєн пріді парядок навєді»? Ми це вже чули десь
Ответ дляМаска-0b9f
Та невже? В афган теж по мобілізації йшли,і в чехію? Так само і зараз йдуть . Чому батьки срочників волали, коли крейсер мацква на концерт до кобзона відправили? Мабуть тому що ’іх там нєт’? То де ж служать призовники з динири? В мацкві чи в Україні воюють? І як вони серед полонених опинилися, якщо ’їх там нєт’?
олена олена• 22 ноября 2025
Ответ дляAnnalise
Тобто всі , хто служать в ЗСУ - кровожерливі любителі воєн, так? Оригінально))
А з іншого боку хто? Добрі асвабадітєлі?
Ответ дляYuliya82
Поживемо - побачимо. Дуже багато тих, хто зараз оце голосно дзявкають і скиглять дістануть нову шапочку з кишені і будуть скиглити по-новому. Це мій прогноз
У разі капітуляції більшість цього форуму вже ніколи нічого не витягне, їх просто знищать. У 1920 багато хто говорив, як ви зараз. Мало хто з них вижив: розкукркулили, заслали, в табір відправили, розстріляли, голодомором добили. На місця українців завезли кацапів, які вважають себе ’корінними’, бо бабу і діда привезли з саратова у українську хату на все готове.
Ответ дляYuliya82
Це маніпуляція, яку ми чули з 2014: ось хуйло забере Крим і заспокоїться. Забрав - заспокоївся? Ось забере Донецьк Луганськ і заспокоїться. Ііііі? Він не заспокоїться навіть якщо відіжме всю Україну, піде далі руками українців. І не кажіть потім, що не попереджали.
Natal_ka91• 22 ноября 2025
Ответ дляArgesha
А за що їм хотілося б вмерти? За те, щоб ще 100 разів по стільки ж вмерло, чи що? Тоді, на вашу думку, тим, вже померлим, не так образливо буде?
Мій допис був скоріше риторичним питанням, адже багато чого вже вирішено. Та й ви трохи перекрутили мої слова. Сам факт того, що це закінчиться переговорами і здачею частини територій, - то невже тоді не можна було раніше домовлятися, щоб отримати такий же результат, але сотні тисяч були б живі?
Маска-0b9f• 22 ноября 2025
Ответ дляnatlem
Удалено администрацией...
Укол Разума• 22 ноября 2025
Ответ длязона_комфорта
Хто хоче воювати хай кидає форум і чеше на фронт?
І навіщо ви перекручуєте і брешете? На українську державність ніхто не посягає. А якщо для вас капітуляція все те, що не кава в Криму і не кордони 91-го, то це ваші проблеми. А люди хотять жити в себе дома. А не гинути там, або світами десь блукати.
Нечего и добавить!
Ответ дляnatlem
В моєму маленькому місті, райцентр, пам´ятник воїнам-афганцям, з 9 загиблих семеро у віці 19-20 років
Ответ дляnatlem
Ідіть захищати! Завдяки Вам ситуація на фронті може змінитися завдяки Вам