Розовые одуванчики• 21 ноября 2025

Почему план трампа вам не нравится?

Сонья09• 22 ноября 2025
А було ж затишшя ботви на форумі після скандалу із двушкою до маскви, і знову грошиків підкинули і давай задню точку тут дерти, що це умови капітуляції, у нас гідність. Війну треба припиняти і проводити вибори, я думаю це саме неприйнятне для зелі, тому всі за і тільки ботва проти.
Teonaa• 22 ноября 2025
Ответ дляолена олена
Він ніскільки не хоче. Він каже, що це нацукріпленіша дідянка фронту. І якщо іі віддати, піти звідти, рашисти не зупиняться і зазоплять всю Украіну. І це буде означати повну окупацію.
Ну тобто суверенітет він ставить вище, я не перекручую?
олена олена• 22 ноября 2025
Ответ дляTeonaa
Вище чого?
Teonaa• 22 ноября 2025
Ответ дляолена олена
Він не хоче трагедій. Він чотири роки без відпочинку в жахливих умовах.
Ми обговорюємо умови цього плану, а не бажання чи не бажання війни, ви помітили?
Не зовсім помітила - бо одне питання зачипає друге. Бо умови включають у себе як раз таки поступитися суверенітетом, тобто якщо ти проти, то і план тобі не зайде
Natal_ka91• 22 ноября 2025
Ответ дляJul-Ap
Трамп не вечен.
Самоустранение с европейских вопросов - потеря влияния в мире.
У китайцев куча зон влияния, а американские - где?
Любой следующий президент ожидается более адекватным, так что все может кардинально измениться и быстро.
Трамп не вічний, але цілком може бути при владі ще років 5.
Natal_ka91• 22 ноября 2025
Ответ дляСонья09
Я теж це помітила. Але зас*рання невдобних тем - це класика
олена олена• 22 ноября 2025
Ответ дляTeonaa
Повністю здатися? Так, він категорично проти. Має право бути проти після 4 років особистої участі чи ні?
Він чудово розуміє, що кордони 91 року зараз не повернути. Але повна капітуляція обернеться ще більшою трагедією для нас всіх.
При домовленостях обидві сторони чимось поступаються. В чому раша готова поступитися? Да ні в чому. Їм це не треба. Вони напали не для того, щоб поступатися і миру хотіти. А Трамп зрозумів, що вмовити пуйла не вийде і тепер просто підтанцьовує йому.
Natal_ka91• 22 ноября 2025
Ответ дляAnnalise
Удалено администрацией...
То якого милого вона туди лізла в лютому-березні 2022?
Natal_ka91• 22 ноября 2025
Ответ дляYuliya82
Лучше почему? Потому, что со времен Стамбула еще миллионы полегли и разрушений больше? Так по Вашему? Раньше бы мир был, не было бы таких последствий. Я считаю, что жизни это самое важное
100%
фруктовая• 22 ноября 2025
Ответ дляСонья09
это ваши фентези.зеленский будет президентом.за ним народ.а порохом фбр сша занялось с мертветчуком
фруктовая• 22 ноября 2025
може льошка парашенка с лондона явится в президенты балотироваться
Сонья09• 22 ноября 2025
Ответ дляфруктовая
За ним врот😂, тобто алібаба.
фруктовая• 22 ноября 2025
кто то реально верит что порошенко станет президентом?это даже на дурке вызывает смех
Star39• 22 ноября 2025
из телеги: Трамп, сейчас, конечно, мощно офигевает. Он думал-думал, и придумал план СПАСЕНИЯ украинцев. Чтобы и лицо сохранить, и коррупцию дальше не расследовать, и Зелибобу не сажать. И даже чтобы государство Украина осталось. Приходит довольный: украинцы! Радуйтесь! Спасение ваше подъехало!

А те ему в ответ: уйди, дед, не мешай! Не видишь — мы Путина перемагаем!
фруктовая• 22 ноября 2025
порох уже всьо.песня спета.еще и сядет.лидер в стране-зеленский
фруктовая• 22 ноября 2025
стар 39 а когда лесгинка на Крещатике?
фруктовая• 22 ноября 2025
за шо погибли русские срочники русские мужики за шо?
Маска-0b9f• 22 ноября 2025
Ответ дляолена олена
Так, крадуть. І це проблема. Її треба вирішувати. Але точно без параші і пуйла
Те, що вирішалка давно зламалась і її викинули на помийку,ви не помітили?
фруктовая• 22 ноября 2025
пуйло абещал Киев Львов юга васток АДЕСССААА и вот зеля уже не нарик оказывается.до Киева как до луны.а в судже уже метро запустили или так и стоит курщина в руинах?
Соседка Маши• 22 ноября 2025
Ответ дляМаска-0b9f
Потому что он сохранит украинский народ как нацию,а не как щит Европы.Мы живые люди,а не щит,смыслом существования которого является война.
Сильно, хотя мне понравился только 20пункт, поддерживаю ваше мнение
фруктовая• 22 ноября 2025
где пабеда второй армии мира?ни одного областного центра не взяли.
фруктовая• 22 ноября 2025
что путин втюхает народу в качестве победы?:разбитые села донбаса бомбами?
Соседка Маши• 22 ноября 2025
Ответ дляinna1313
Я не хочу, чтобы наш город отдали россии! Я хочу жить в своей квартире, на своей земле, в своей стране!!
А в каком вы городе ?
фруктовая• 22 ноября 2025
за что погибли срочники и миллион россиян и калепками стали вот за что?
Сонья09• 22 ноября 2025
Ответ дляолена олена
Так уже все вирішив гарант корупції, вийшов і сказав корупція це нормально вона всюди є, досить галдєть і всі працювати, щоб двушечка до маскви. Все порішав чим хто невдоволений?
фруктовая• 22 ноября 2025
я не знаю что можно втюхать россиянам в качестве победі.они хотели адессу парад в киеве а тут как привет.такие жертвы за пол донбаса в руинах
Соседка Маши• 22 ноября 2025
Ответ дляолена олена
А мій чоловік, який з першого дня воює, каже , що це капітуляція і Донецьку область ніхто дарувати пуйлу не буде.
Хоча за…ся не менше вашого знайомого, звичайно.
Видно еще несовсем за..
фруктовая• 22 ноября 2025
ааа ищо путин обещал глубинному народу варшаву
фруктовая• 22 ноября 2025
шоколадо мертветчуковская ботня в шоке.такой обломчик
фруктовая• 22 ноября 2025
вторая армия мира и ни одного областного центра не взяла.зато бомбами пол донбаса в пепел.