Розовые одуванчики• 21 ноября в 23:09

Почему план трампа вам не нравится?

зона_комфорта• 22 ноября в 00:17
Ответ дляRemensa
Не забудь помолитись пині перед сном
Тобто адекватних аргументів у вас нема взагалі.
Татьяна123• 22 ноября в 00:18
Ответ дляlus_so
Зе нас підвів. Раз він і його команда нас підвели, то ми не мали захищатись?
А ви особисто захищались? Чи просто так дома всю війну і просиділи?
Волшебный Пони• 22 ноября в 00:18
Ответ длязона_комфорта
С окопного дивана пишет в Польше.
зона_комфорта• 22 ноября в 00:18
Ответ дляолена олена
Мій на нулі 90% часу. Нікого нікуди не посилає. Я про третю лінію писала? Коли?
А в оточенні різні - і добровольці, і заброньовані, і багатодітні, і ті, хто виїхав. Бусифікованих не знаю особисто.
Удалено администрацией...
Remensa• 22 ноября в 00:18
Ответ длязона_комфорта
Відповідь по темі буде замість маргінального хамства?
В мене є колишні подружки - пристосуванки. Жиуть на окупованих, в той час ,коли їз рідні в укриття бігають.
Сподіваюсь, ви ботня росіянська і три рублі заробили
зона_комфорта• 22 ноября в 00:19
Ответ дляТатьяна123
Удалено администрацией...
Агінь!🔥
Волшебный Пони• 22 ноября в 00:19
Ответ дляRemensa
Удалено администрацией...
олена олена• 22 ноября в 00:21
Ответ длязона_комфорта
Удалено администрацией...
Мені нема чого слідкувати. Я пишу правду і вона у мене одна. І викручуватися мені нема чого. Що я таке писала, аж цікаво?)
І що саме мене влаштовує? Що чоловік за майже чотири роки був три рази у відпустці по 10 днів? Що ротацій нема? Що все тіло в осколках після поранення? Чи ви про що?
зона_комфорта• 22 ноября в 00:20
Ответ дляМоpгана
Удалено администрацией...
Remensa• 22 ноября в 00:20
Ответ дляТатьяна123
Ага, підітрете слюні, соплявчиком собі скоро.
Шо ви, пособіє вже отримали, чи ще їдете?
Моpгана• 22 ноября в 00:20
Ответ дляТатьяна123
Ой, як ви відверто чекаєте приходу русні, навіть не прикриваєтеся! Потужно, як ваша команда тут пише зазвичай)))
Татьяна123• 22 ноября в 00:20
Ответ дляВолшебный Пони
Удалено администрацией...
Татьяна123• 22 ноября в 00:21
Ответ дляRemensa
Ще їду.
Оксана_12• 22 ноября в 00:21
Ответ длязона_комфорта
А чого ж українці побігли далі від своєї держави? Прижилися на подачках, і пальці схрестили щоб війна тривала вічно. І кожен день теми строчать, що ж воно буде якщо їх випруть, а тому війна і не повинна закінчуватись.
Хз. Не знаю таких. А міграція і до війни була. Ба навіть знаю британку і німця, що з родинами сюди переїхали, живуть. Не сильно розумію ваше питання і до чого тут ’українці’ до якихось ексклюзивних одиничних випадків.
Yuliya82• 22 ноября в 00:21
Ответ дляТатьяна123
Удалено администрацией...
Моpгана• 22 ноября в 00:21
Ответ дляYuliya82
Ви собі підітрете. А мир буде
Удалено администрацией...
Mariya Prokhorova• 22 ноября в 00:21
Ответ длязона_комфорта
І все було добре з меморандумом до подій 2014 року.
То йдіть і відбивайте Маріуполь, Нову Каховку, і Херсон. А для мене мої рідні і близькі важливіші за будь-яку лінію на карті і прапор. От скільки виїхали під чужі прапори, і забули, що їх родичів у печі живими палили, і з їхньої шкіри рукавички і сумки робили. І нічого. Та й народилася ми під одним прапором, потім почали жити під іншим. Ніхто через те не гинув і калікою не ставав.
А скільки світ стоїть, стільки і лінії на карті змінюються.
Ви в 17 ст живете , що у вас лінії змінюються ?Про міжнародне право не чули чи на болотах живете ?
Держави підписують договори о кордонах !
Ви про Гельсінській договор чули ? Ще в 1972 році діло було
космея• 22 ноября в 00:21
Ответ дляМаска-0b9f
Потому что он сохранит украинский народ как нацию,а не как щит Европы.Мы живые люди,а не щит,смыслом существования которого является война.
На скільки збереже?
План фіговий, бо гарантій толком ніяких. Треба торгуватися . Треба нормальні гарантії.
Remensa• 22 ноября в 00:22
Ответ дляYuliya82
Удалено администрацией...
Ого. Поперло
Татьяна123• 22 ноября в 00:22
Ответ дляМоpгана
Удалено администрацией...
Маска-0b9f• 22 ноября в 00:22
Ответ дляОксана_12
А хто вам сказав, що я націоналіст? Якщо це все не має значення, то що панове з російської метрополії так над ним трясуться, що аж окремим пунктом винесли? Чи не має значення лише українське?
Та хто ж відбирає у вас українське?Навіть у Росії є пам´ятники Тарасу Шевченку та Лесі Українки.І Київський вокзал,і Український бульвар.
Yuliya82• 22 ноября в 00:22
Ответ дляМоpгана
Удалено администрацией...
Поки я буду, то Ви вже з купою гімна і в штанах, і у владі
Remensa• 22 ноября в 00:22
Ответ дляТатьяна123
Та ні,сидіти а Німеччині отримувати пасобіє, і волати що воюєм до кордонів 1991 року - це ще краще.
Ви таки доїхали?
зона_комфорта• 22 ноября в 00:22
Ответ дляRemensa
Почніть з себе. Не волайте, а зберіть речі і вперед, освоювати Сибір. А то сидіти на дивані і чекати роzію добре
Я нікого тут не чекаю. Я живу у себе дома. Нащо мені Сибір? І нікого сюди не кликала-ні Росію, ні Європу з їхніми чудернацькими, химерними цінностями. Але розумію що життя - це найбільша цінність. А гасла сьогодні одні, а завтра інші. Як і лідори як і герої.
Татьяна123• 22 ноября в 00:24
Ответ дляRemensa
Ви таки доїхали?
Дивлячись куди? До вас в Німеччину ні Так, що не бійтесь, що ваш кусок пасобія відберу.
Моpгана• 22 ноября в 00:23
Ответ дляВолшебный Пони
Удалено администрацией...
Тебе теж
Шеллар• 22 ноября в 00:23
Ответ длязона_комфорта
І що цікаво нікого не муляє трагічна доля діда з бабою закатованих в ессес. Як виплати, то це інше і не треба згадувати, німці - друзі навік.
А скільки пафосу про ’не забути’.
зона_комфорта• 22 ноября в 00:24
Ответ дляYuliya82
Удалено администрацией...
Щиро дякую
lus_so• 22 ноября в 00:24
Ответ дляТатьяна123
Тобто? Я жінка 55 років. Ви чоловік призовного віку і в війську?
Remensa• 22 ноября в 00:24
Ответ длязона_комфорта
А як події 2014 стосувались рашки?
Вони там путч провели, розтріл Думи, конституційний переворот і ніхто не ліз. Колотили собі, як хотіли в свої країні.