Волшебный Пони• 22 ноября 2025
Потому что эти прохендейки с форума хотят заграницей сидеть дальше на лаврах.
А не выходит уже
Маска-0b9f• 22 ноября 2025
Ответ дляШеллар
Звісно, що так - ці незламні патріотки як не в окопах інтернету, так в оточенні євопейських диванів закликають до останнього українця. Новонімкені нікого не пошкодують.
Ну болить їм Україна в інтернеті.Між шопінгом по торговим центрам і кав´ярням
зона_комфорта• 22 ноября 2025
Ответ дляRemensa
Блд. В мене немає сил спілкуватись з пристосуванцями, якіі не мають гідності і згодні впасти на коліга перед терористом. Повісьте вдома поитрет хуйлуши і слухайте гімн вєлікой
Відповідь по темі буде замість маргінального хамства?
Татьяна123• 22 ноября 2025
Ответ дляМоpгана
Удалено администрацией...
Ага, підітрете слюні, соплявчиком собі скоро.
Ответ дляМаска-0b9f
Знову ж таки, ці патріотичні жіночки такі співчутливі. Міндіч важкі сумки носить, Чернишову на заставу ледве мільйони зібрали, Крупа бідує, ну як тут війну припинити?
А пінгвіни? Вони теж дивляться з надією.
Не чіпай - вб ю• 22 ноября 2025
Ответ дляUebersetzerin
Какое это имеет значение, нравится он народу или не нравится?!
От народа абсолютно ничего не зависит
То лише від вас ніц не залежить
Маска-0b9f• 22 ноября 2025
Ответ дляОксана_12
Доки існує нація ’українці’ і держава Україна це мусить мати значення. Бо інакше життя в Україні не буде. Його і не було ніколи, якщо так подивитись.
Я чогось думала,що український націоналізм не настільки примітивний.А ні,помилялась,каюсь.
Татьяна123• 22 ноября 2025
Ответ дляRemensa
Почніть з себе. Не волайте, а зберіть речі і вперед, освоювати Сибір. А то сидіти на дивані і чекати роzію добре
Та ні,сидіти а Німеччині отримувати пасобіє, і волати що воюєм до кордонів 1991 року - це ще краще.
Татьяна123• 22 ноября 2025
Ответ дляinna1313
Цікаво. Що б ви казали, якщо б ваше місто було б на грані окупації
Сказала б собі,що потрібно шурувати на фронт та боронити своє місто. Це ж очевидно.
зона_комфорта• 22 ноября 2025
Ответ дляRemensa
А тобто Херсон, Нова Каховка , Маріуполь це Україна?
Чи ви думаєте, що хуйлуши зупиняться? Будапештський меморандум був вже
І все було добре з меморандумом до подій 2014 року.
То йдіть і відбивайте Маріуполь, Нову Каховку, і Херсон. А для мене мої рідні і близькі важливіші за будь-яку лінію на карті і прапор. От скільки виїхали під чужі прапори, і забули, що їх родичів у печі живими палили, і з їхньої шкіри рукавички і сумки робили. І нічого. Та й народилася ми під одним прапором, потім почали жити під іншим. Ніхто через те не гинув і калікою не ставав.
А скільки світ стоїть, стільки і лінії на карті змінюються.
Ответ дляМаска-0b9f
А хто вам сказав, що я націоналіст? Якщо це все не має значення, то що панове з російської метрополії так над ним трясуться, що аж окремим пунктом винесли? Чи не має значення лише українське?
зона_комфорта• 22 ноября 2025
Ответ дляОксана_12
Тільки за кордоном на пособіях жить почали, війна дала квиток у життя, так і звільнив вас Путін від страждань в Україні. От і не соромно писати ж таке вам?
Caramel-932d• 22 ноября 2025
Ответ дляRemensa
Про які гідність ви говорити те , посидіть з дітьми в холодному підвалі а потім посидіть добу без світла і тепла. Нікчемно без гідності підставляти чужих дітей під ракети , а самій кататись по польщам
Маска-0b9f• 22 ноября 2025
Ответ дляinna1313
Яке місто?
зона_комфорта• 22 ноября 2025
Ответ дляОксана_12
А чого ж українці побігли далі від своєї держави? Прижилися на подачках, і пальці схрестили щоб війна тривала вічно. І кожен день теми строчать, що ж воно буде якщо їх випруть, а тому війна і не повинна закінчуватись.